Öreg Morgó Étterem Kismaros

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Átlagos 2013. július 3.gyerekekkel járt itt
Ismerősöm ajánlására mentünk be az étterembe egy kiadós kirándulás után. Az étterem szép helyen, nagyon szépen berendezve várja látogatóit. Külön kiemelem az érdekel eklektikus berendezést, tisztaságot és rendet ami fogadott ( akár a mellékhelyiségben is ). Menü :
Vadragu leves : nagyon ízletes, de sok volt benne a mócsing, ettől függetlenül finom.
Gyenge 2018. július 6., csoporttal járt itt
Koszos pohár és evőeszközök, bunkó személyzet, egészen pici adagok, a gulyásleveshez valamiért nem magától értetődő a kenyér, se a túrós derelyéhez a tejföl.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 29.gyerekekkel járt itt
Nyáron a kismarosi kirándulásunk során tértünk be a vendéglőbe kívülről kis hangulatos helynek tűnt. Nagy csalódottság volt ez a hely nekünk másfél órát vártunk a morgótálunkra ami nagyon gyér volt és elég drága is ezért a 2 személyes tálért. Lassú személyzet és kiszolgálás elég íztelen ételek. Nem lett a kedvencünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. október 20.a párjával járt itt
Hétköznap jártunk a párommal az étteremben, ebédidő után picivel. A berendezés számunkra nem eklektikus hanem kaotikus volt. Fogadni nem fogadott senki a pultnál kellett várnunk egy ideig mire találkoztunk a felszolgálóval.
Szörnyű 2023. július 23.családjával járt itt
Valtig allitjak hogy a nutellas palacsintaba nutella van pedig nem az eredeti nutella van benne.
Se a telefonos sem a manager kototte az ebet a karohoz eleg pofatlan stilusba. Es mindezt 1500-ert. Ez verlazito!Tobbet biztos nem rendelek toluk. Amugy sem a pizzajuk nem nagy szam es a varakozasi ido is vicc.

[moderálva - a szerk.]
Szörnyű 2020. augusztus 16.családjával járt itt
Ma jártunk az étteremben. ( 2020 08. 16. ) Az italokra több mint 10 percet vártunk. Az ételre közel 1 órát. A csirke kicsit túl volt sütve, konkrétan száraz volt. A krumpli forró a húsok hidegek. Legalább 4-szer kértük a számlát, én mondtam, induljunk el, akkor talán utánunk jönnek.
Szörnyű 2014. szeptember 22.családjával járt itt
Családi ebédelést szerveztünk már nem először a Kismaros melletti Öreg Morgó étterembe. Eddig csak csupa jó élményünk volt ezen a helyen, kedves, előzékeny, hellyel kínáló pincérek, mosolygós kiszolgálás, előzékeny ételajánlatok, kitűnő ételek és ami a legfontosabb, hogy a tulajdonosnak minden vendéghez volt egy kedves szava, odament az asztalokhoz, érdeklődött, hogy mindenki jól érzi-e magát, ízlik-e az étel stb.
Szörnyű 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Tegnap itt terveztük az ebédet. Mikor megérkeztünk 3 asztalnál ültek. Mi voltunk a 4-dik. Nem sokkal utánunk jött még 3 család. Őket egyből étlappal fogadták az asztalnál tőlünk meg azt sem kérdezték meg, hogy mit keresünk itt. Pedig 3 pincér "sürgött forgott" :(. Jó 20 percnyi ücsörgés után felálltunk és távoztunk, a pincér ott állt, azt sem mondta, hogy fapapucs :).
Szörnyű 2014. június 5.családjával járt itt
Asztalok a kertben túl magasak, kisebb ember szinte fel sem éri. Pincérek jó negyedórás várakozás után, még a köszönésig sem jutottak el, pedig kettő is elment mellettünk.
Eljöttünk.
Pár éve voltunk már ott, akkor a kaja nem volt nagy szám, és több, mint egy órát kellett várni rá.
Kerülendő hely!
Én többet nem próbálkozok ott!