Öreg Morgó Étterem Kismaros

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Kiváló 2014. február 14.a párjával járt itt
Szerintem minden a helyén,udvarias kiszolgálás és fantasztikus az étel ízvilága és választékossága. Ajánlom mindenkinek aki arra jár,de ha esetleg nem akkor pedig menjen arra. A hangulat családias kiszolgálás gyors és precíz. Aki egyszer kipróbálja abból visszatérő vendég lesz.
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Kellemes kirándulást követően egy csütörtöki napon tértünk be a vendéglőbe, jól megéhezve.
Levest, kétszemélyes tálat és desszertet rendeltük. Nagyon ízletes volt az étel, a tálalás esztétikus, a kiszolgálás pedig udvarias.
Ráadásul mint a végén kiderült az Őreg Morgóban minden csütörtök "torkos csütörtök"-nek számít a tálakat féláron féláron adják.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 14.barátokkal járt itt
Kellemes hely, bar elegge eklektikus! Ez vonatkozik a berendezesre( nehol csaladias, kandallos, masik teremben szoci retros"elegancs".
Az etelek is ilyenek! Ki lehet fogn kivalot, de amikor a halas tobbszemelyes fatalat szalas savanyu kaposztaval hoztak ki ,akkor megdobbentunk....
Ha jo napjuk van, akkor egesz jo program lehet....
2017. február 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek lehettek volna melegebbek főleg a leves ami szerintem csak forrón jó.
A kiszolgálás kedves és gyors.Az ételek finomak voltak.
Ami még fura volt,hogy minden dolgozó civilben volt így néha nehéz volt megállapítani ki dolgozik ott.
2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Mint már régebbi értékelésben írtam,hogy többször megfordultunk már az étteremben. Legutóbb egy évvel ezelőtt. Most újra elmentünk. Fel voltunk készülve a késői kiszolgálásra. De. . . . Csoda történt,ahogy helyet foglaltunk már érkezett is a pincér. Nem volt vele gond. A megrendelt ételek finomak voltak és bőségesek.
2016. június 13.családjával járt itt
Már voltunk itt régebben, akkor is négyen voltunk, ezért választottuk újra ebédhez ezt a vendéglőt és a hosszú fütty 4 személyes tálat. Minden a várakozásnak megfelelő, az étel nagyon ízletes, csak a mennyisége ért meglepetésként. A képen jól látható a különbség. Az ára természetesen ugyan az mint pár évvel ezelőtt.
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Ez az a hely, amit nem tudok hova tenni. . . Valamikor a legjobb a környéken, kiváló az étel, a kiszolgálás, valamikor pedig a felénél felállnék és otthagynám a helyet. Sajnos nem tudják hozni a magasabb szintet, pedig olyankor annyira finom minden! Az ételek választéka kicsit más, mint a környéken, ez felüdülés, csak a pincérek ne lennének néha undokok!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. október 31.a párjával járt itt
4 napos ünnep közepén, bringázás után ugrottunk be enni vmit. Jó sokan voltak, de volt szabad asztal. A pincér készséges volt. Napi kínálatában 2féle leves volt. A húsleves nem volt elég meleg, a bableves finom volt. A 2. fogásra nagyon sokat kellett várni(több, mint egy órát) , vegyes tálat kértünk, a fele volt csak finom, a másik fele elment.
Átlagos 2018. július 10.családjával járt itt
A kerthelyiségben foglaltunk helyet a családdal. Már mindenki elhelyezkedett, de pincér nem fogadott minket. Kiderült, hogy csak egy pincér van épp szolgálatban. Elvettük hát magunk az étlapot. Kisvártatva végre megérkezett hozzánk a főúr, leadtuk az ital rendelést és egyben az ebédet is. A várakozási idő kicsit súrolta a "túl hosszú" határát, de még elmegy.
Átlagos 2015. december 7.barátokkal járt itt
Novemberben jártam itt a kedvesemmel és barátainkkal. Csalogatott a hangulatos, kivilágított étterem. Beléptünk és csak 2 asztalnál ültek. Gondoltuk, ez jó hír a tempónak, rossz az elismertségnek. Két vihorászó hölgy állt a pult mögött, akik még a köszönésünket sem fogadták úgy nyomták a telefont.