Mjus Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend
Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend

4Szolgáltatás

A Mjus Resort & Thermal Park legnépszerűbb csomagjai

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel (1 éjtől)
Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Mjus Resort & Thermal Park Körmend vélemények

Kiváló 2019. január 28.üzleti partnerrel járt itt
A másik kedvenc hotel, megfizethető, szép, izléses, minden a helyén. Kedves és odafigyelő személyzet. A szobák izlésesesn és otthonosan berendezettek, nagy és tágas. A szálloda és a spa is tökéletes. Tiszta, modern, élvezhető. Az ágy nekem egy picit puha,de ezt leszámítva tényleg minden tökéletes volt.
Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Nem egy agyon reklámozott, hirdetett hotel,pedig lenne mire büszkének lenniük. Aktív wellness hotelekbe járóként ( feleségemmel ) ezt a hotelt bátran merem ajánlani bárkinek, aki az aktív pihenést kedveli. A hotel wellnesse kifogástalan, nagy-tágas terek, sok élményelem, külön felnőtt részleg, kellemes víz-hőmérséklet.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - KörnyékMjus Resort & Thermal Park Körmend - Külső képMjus Resort & Thermal Park Körmend - Medence/kert
2023. április 12.barátokkal járt itt
Nagyon szép szálloda. Wellness , szobák, ételek szuperek, szépek, jók.
Bowling szuper.
Amit kifogásolok, hogy az aki ide látogat nem kevés pénzt hagy itt, akkor az utolsó nap a kijelentkezés után a wellnest miért nem lehet használni az utolsó napon? Vagyis csak plussz pénzért. Ezt kicsinyességnek tartom...
Kiváló 2021. december 29.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. Úgy gondolom, hogy Magyar viszonylatban egy kisebb csodát tapasztaltunk meg ebben a néhány napban. A szálloda stílusa egyedi, a szobák modernek, divatosak. A wellness részleg sokrétű, szerintem minden igényt kielégítő. Több méretű, hőmérsékletű medencék, jakuzzik, szaunák, gőzfürdők, pihenőszobák.
Kiváló 2018. január 15.a párjával járt itt
Három rövid észrevételt szeretnék tenni. Hiányzik egy nagyobb rekesz vagy szekrényke a nem akasztós ruhák elhelyezésére,
valamint a wellnes világ , főleg az uszooda korábbi nyitása, hogy reggeli előtt le lehessen menni egyet úszni.
Kiváló 2017. december 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a Hotel minden része.Kellemes környezet.A személyzet nagyon kedves,segìtőkèsz.A napi szoba takarìtás volt az egyetlen amiben találtam kivetni valót.Szólni kellett érte és nem volt alapos.Ezt leszámìtva tökèletes volt minden.Változatos finom ètelek!Kényelem mindenek felett!Welness szuper!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2017. november 16.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a hotelben. Már jártunk arra egyszer egy nyáron, akkor még csak a fürdő működött, már az is egy különleges miliő volt, tetszett, aztán nem hallottunk róla. Egy akciós két éjszakás csomagot toldottunk meg még egy éjszakával, mert az a tapasztalatunk, hogy két éjjel inkább fárasztó, mint igazi pihenés.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - Külső kép
Kiváló 2017. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek vagyunk a választásunkkal.
Nehezen találtam olyan szállást, ahol egy 1,5 éves és egy 9 évesnek is van szórakozási lehetősége.
Messzemenőkig elégedett vagyok a
szolgáltatásokkal, fürdő,csúszdapark, bowlingpálya, cukrászda, gyerekjátszó, személyzet stb.
Kiváló 2017. május 29.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttem a szállodában. A szoba tiszta és kényelmes volt. Egy dolog hiányzott, a TV-ben több volt a német nyelvű csatorna mint a magyar. Ételek finomak a kiszolgálás tökéletes. A wellnes remek volt. A merülő medence hiányzott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 23.a párjával járt itt
Vadi új hotel, közvetlen átjárással a fürdő és szaunavilágba,itt aztán van minden ami a pihenéshez,lazuláshoz kell,külső pálmafás fürdő beach beütéssel,az ember szinte a bahamákon érzi magát,külön gyerekvilág,barlangszerű úszó,bár 1 kicsit meleg az úszáshoz,termálvizes medence,sok pihenővel,és 1 nagyon frankó szaunavilág ,natúr,római,bió,gőz,jégkása,és jakuzzi,jó felöntések és itt a külsős vendég is csinálhat felöntést,és nem szólnak rá.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi u. 154.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • napozóterasz • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda