Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Picit az volt zavaro hogy az étteremben hidegek voltak a székek, hiányoltuk róluk a kispárnákat. Mivel külföldi vendégek voltunk szerettünk volna pici szuvenírt vásárolni pl. vagy a városról vagy a szállodáról de nem sikerült. Ez csak egy vendégtipp hogy valahol lennt a recepció korul nyithatnának egy pici szuvenír boltot amit szerintem a vendégek szívesen látogatnának.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Fantasztikus négy napot töltöttünk el a szállodában. Mindennel meg voltunk elégedve :) A személyzet nagyon közvetlen és barátságos, a fürdő gyönyörű, a szobák ízlésesen berendezettek és tiszták, az ételek finoman! Ajánlom pici gyerekkel is, a 19hónapos kisfiam egy percig sem unatkozott :)
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Nagyon tetszett az egész szálloda és környéke, a nagy tágas terek, a kényelmes szobák és a hatalmas wellnesz is.
A személyzet kedves, figyelmes, az ételek nagyon finomak a kiszolgálás pedig elsőrendű.
Ami zavaró volt az a sok légy a szállodában.Jó lenne ezen segíteni, ha lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben.. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Bőséges választék volt az étkezéseknél. A pizzát pedig érdemes mindenkinek megkostólnia. Örülök, hogy ezt a szállodát választottuk.

expert TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Nem is hallottam erről a hotelről, mígnem egyszer egy másik út kapcsán erre jöttünk, akkor láttam meg az épületet és gondoltam, egyszer eljövünk ide is egy nyári hónapban. A honlapon elég kevés volt az info és pár menüpont rosszul volt belinkelve (a külföldi oldalak almenüje jött be), de próba-szerencse, jöttünk, főleg mert a nyugati határszél ellenére nincsenek elszállva az árak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
nagyon kellemes,hangulatos szobában pihentünk, remek wellnes, igényes környezet.
Az étkezésnél szívesen vettük volna az olaszos ízeket, gasztronómiát, egyébként az étkezés is bőséges, finom, sokfajta volt. A sütik szintén remekek, gyümölcskínálat a szezonnak megfelelő, jó.
további sikeres munkát,jó vendéglátást kívánunk!
Ziridisz család
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Modern, tiszta, minden igényt kielégítô szálloda, tágas szobával. A "kerti tó" még a hûvös idô ellenére is kellemes kikapcsolódást nyújt. Gyerekeknek (és felnôtteknek is!) kétféle csúszda, külsô- belsô medencék, szauna. Minden ami egy pihentetô nyaraláshoz szükséges...!
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet és kiszolgálás első osztályú,a szobák nagyon kényelmesek és ízlésesen berendezettek, a wellness részlegen (szerintem)minden korosztály jól érezheti magát,és a medencék jól vannak elrendezve a csúszdákkal együtt.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Vendéglátás szempontjából kiváló helyen van a MJUS, hiszen közvetlenül az osztrák határ mellett fekszik a 8-as út mentén. Az olasz tulajdonos nagyon jól tette, hogy meghagyta a hajdani cipőgyár magas kéményét, hiszen évente ott fészkel a gólyapár és ott neveli a 2-3 fiókát. A szálloda érdekes stílusú - a szobákban minden olyan (hűtő, éjjeliszekrény, stb), mintha egy szíjra lenne felakasztva.
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek vagyunk a választásunkkal.
Nehezen találtam olyan szállást, ahol egy 1,5 éves és egy 9 évesnek is van szórakozási lehetősége.
Messzemenőkig elégedett vagyok a
szolgáltatásokkal, fürdő,csúszdapark, bowlingpálya, cukrászda, gyerekjátszó, személyzet stb.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Szent András Fogadó és Pince
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Ágnes Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 8.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.31.
Hegyalja Apartman
Cák
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/apartman/4 éjszaka ártól: önellátással
2019.06.01. - 2019.06.30.
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

KörmendX