Mjus Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend
Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend

4Szolgáltatás

A Mjus Resort & Thermal Park legnépszerűbb csomagjai

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel (1 éjtől)
Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Mjus Resort & Thermal Park Körmend vélemények

Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
eredetileg 3 napra érkeztünk, sose hosszabbítottunk, de most igen! Csodás környezet, szépséges park, nagyon finom és választékos ételek, kedves, nagylétszámú személyzet, tisztaság, modern, olaszos dizájn, minden volt, ami szem-szájnak ingere! ! Sajnos a városban viszont nincs sok látnivaló, még szerencse, hogy jó idő volt, tudtunk napozni. . . Visszatérünk még!
Kiváló 2018. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk el a Mjus World Resort & Thermal Park szállodában. A személyzet kedves ,segítőkész ,mosolygós . Minden területen ragyogó tisztaság . A szoba kényelmes ,nagyon jól berendezett ,tiszta. A reggeli és a vacsora nagyon finom volt ,széles kínálat ,igényes terítés ,udvarias kiszolgálás.
Kiváló 2018. június 23.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk el ebben a hangulatos hotelben,nagyon jól éreztük magunkat! Mindenki nagyon kedves,segítőkész volt,ha bármilyen kérdésünk akadt. A reggeli és a vacsora is ízletes,kifogásolhatatlan volt,a pincérek nagyon ügyesek,szorgalmasak!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 15.gyerekekkel járt itt
Kicsit rendhagyó vendég voltam a szállodában, ugyanis mi a környéken lakunk, de látogatóba érkező szüleim itt szálltak meg (el kellett költeniük az üdülési utalványukat). Meglátogattam a szobájukat, és a szálloda szinte összes szolgáltatását igénybe vettem. Két kislányunkkal mentünk a férjemmel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 23.családjával járt itt
Minden remek volt, ha mégis kellene írni valami negatív véleményt az az lenne, hogy olasz szálloda lévén olasz bort nem lehet kapni. . . sőt jó olasz kávét sem. . . na a kávé az borzasztó volt. . .
Mind a szállás, mind a wellness és az étterem is kiváló. . . talán még annyi, hogy a konnektorok és kapcsolok túl alacsonyan vannak, nem igazán gyerekbarát
Kiváló 2018. március 7.a párjával járt itt
Február végén jártunk ott férjemmel. Kiváncsian vártam ennek az új hotelnek a megtekintését. Első benyomás- kissé ridegnek tünt. . . miután megkaptuk a szobát- ami igazán várakozás feletti volt- kellemes élmény volt. Nagyon érdekes, izgalmas, retrós megoldások voltak a szobában- nagyon tetszett.
Kiváló 2018. február 8.a párjával járt itt
A személyzet segítőkész, a szálloda tiszta . A wellness rész nagyon jó, a víz hőfoka kiváló, és külön tetszett , hogy az élményelemeket szabályozni lehetett.
A wellness részleg belső hőmérséklete 1-2 fokkal lehetett volna melegebb. Összességében nagyon tetszett, biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2018. január 24.a párjával járt itt
Remek napokat töltöttünk szállodájukban. Mindenütt kényelem,tisztaság, nyugalom uralkodott. A büféreggeli átlagos, a vacsora nem túl nagy választékú ugyan, de különleges fogásokat tartalmazott és a minősége kifogástalan. Eddigi tapasztalataink szerint ez volt az első hely, ahol az egyes vendég típusok ( családok, idősebb-,fiatalabb párok) nem zavarták egymás pihenését.
Kiváló 2018. január 15.a párjával járt itt
Három rövid észrevételt szeretnék tenni. Hiányzik egy nagyobb rekesz vagy szekrényke a nem akasztós ruhák elhelyezésére,
valamint a wellnes világ , főleg az uszooda korábbi nyitása, hogy reggeli előtt le lehessen menni egyet úszni.
Kiváló 2017. december 28.családjával járt itt
Csak dicsérni tudom az egész szállodát minden téren ! Most karácsonykor voltam a családommal a szálódába az ünnepek alatt ! Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel ,csak jót tudok írni ! A nyár folyamán szeretnénk majd visszamenni újra ,látván a kinti lehetőségeket ! Mindenkinek ajánlóm látógasson el és próbálja ki a szálóda őszes lehetőségét ! További sok vendéget kívánok a szálódának !
Mjus Resort & Thermal Park Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi u. 154.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • napozóterasz • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda