Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
A szálloda nagyon szép ,nekünk nagyon tetszett a berendezés stílusa. Az ételek minőségével sem volt semmi probléma ,azért értékeltük csak jóra , mert az étteremről szóló leírás és neve alapján olaszos ételt is szerettünk volna kóstolni illetve tejes dolgokat nem fogyaszthatok , és erre még az étterem nem elég felkészült. A személyzet nagyon kedves .

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Második alkalommal voltunk Mjus World Resort & Thermal Park szállodában Körmenden. Modern új szálloda. Remek és udvarias személyzet! Kiváló felszolgáló személyzet, külön kiemelném Sándort! Sajnos érkezéskor a szoba számunkra hideg volt ( 21 fok ). Próbáltuk a klímát állítani, de nem indult el.
2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Picit az volt zavaro hogy az étteremben hidegek voltak a székek, hiányoltuk róluk a kispárnákat. Mivel külföldi vendégek voltunk szerettünk volna pici szuvenírt vásárolni pl. vagy a városról vagy a szállodáról de nem sikerült. Ez csak egy vendégtipp hogy valahol lennt a recepció korul nyithatnának egy pici szuvenír boltot amit szerintem a vendégek szívesen látogatnának.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Fantasztikus négy napot töltöttünk el a szállodában. Mindennel meg voltunk elégedve :) A személyzet nagyon közvetlen és barátságos, a fürdő gyönyörű, a szobák ízlésesen berendezettek és tiszták, az ételek finoman! Ajánlom pici gyerekkel is, a 19hónapos kisfiam egy percig sem unatkozott :)
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Nagyon tetszett az egész szálloda és környéke, a nagy tágas terek, a kényelmes szobák és a hatalmas wellnesz is.
A személyzet kedves, figyelmes, az ételek nagyon finomak a kiszolgálás pedig elsőrendű.
Ami zavaró volt az a sok légy a szállodában.Jó lenne ezen segíteni, ha lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben.. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Bőséges választék volt az étkezéseknél. A pizzát pedig érdemes mindenkinek megkostólnia. Örülök, hogy ezt a szállodát választottuk.

expert TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Nem is hallottam erről a hotelről, mígnem egyszer egy másik út kapcsán erre jöttünk, akkor láttam meg az épületet és gondoltam, egyszer eljövünk ide is egy nyári hónapban. A honlapon elég kevés volt az info és pár menüpont rosszul volt belinkelve (a külföldi oldalak almenüje jött be), de próba-szerencse, jöttünk, főleg mert a nyugati határszél ellenére nincsenek elszállva az árak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
nagyon kellemes,hangulatos szobában pihentünk, remek wellnes, igényes környezet.
Az étkezésnél szívesen vettük volna az olaszos ízeket, gasztronómiát, egyébként az étkezés is bőséges, finom, sokfajta volt. A sütik szintén remekek, gyümölcskínálat a szezonnak megfelelő, jó.
további sikeres munkát,jó vendéglátást kívánunk!
Ziridisz család
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Modern, tiszta, minden igényt kielégítô szálloda, tágas szobával. A "kerti tó" még a hûvös idô ellenére is kellemes kikapcsolódást nyújt. Gyerekeknek (és felnôtteknek is!) kétféle csúszda, külsô- belsô medencék, szauna. Minden ami egy pihentetô nyaraláshoz szükséges...!
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet és kiszolgálás első osztályú,a szobák nagyon kényelmesek és ízlésesen berendezettek, a wellness részlegen (szerintem)minden korosztály jól érezheti magát,és a medencék jól vannak elrendezve a csúszdákkal együtt.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 27.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Körmend
3-4 éjszaka 24.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs és sportprogramokkal, hátmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
6 nap/5 éjszaka 7.890,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, kuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 17.823 - 29.003,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 28.355,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 20.700 - 24.075,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel és piknikkosárral a család részére, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, családi és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.06.25-ig
Körmend
2-4 éjszaka 18.338,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezményes SPA szolgáltatásokkal, Mjus klubkártyával, animációs és sport programokkal, gyerekjátszók használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Körmend környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Erzsébet Hévíz
A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében...
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Aktív pihenés (min. 2 éj)

KörmendX