Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
A szálloda nagyon szép ,nekünk nagyon tetszett a berendezés stílusa. Az ételek minőségével sem volt semmi probléma ,azért értékeltük csak jóra , mert az étteremről szóló leírás és neve alapján olaszos ételt is szerettünk volna kóstolni illetve tejes dolgokat nem fogyaszthatok , és erre még az étterem nem elég felkészült. A személyzet nagyon kedves .

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Második alkalommal voltunk Mjus World Resort & Thermal Park szállodában Körmenden. Modern új szálloda. Remek és udvarias személyzet! Kiváló felszolgáló személyzet, külön kiemelném Sándort! Sajnos érkezéskor a szoba számunkra hideg volt ( 21 fok ). Próbáltuk a klímát állítani, de nem indult el.
2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Picit az volt zavaro hogy az étteremben hidegek voltak a székek, hiányoltuk róluk a kispárnákat. Mivel külföldi vendégek voltunk szerettünk volna pici szuvenírt vásárolni pl. vagy a városról vagy a szállodáról de nem sikerült. Ez csak egy vendégtipp hogy valahol lennt a recepció korul nyithatnának egy pici szuvenír boltot amit szerintem a vendégek szívesen látogatnának.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Fantasztikus négy napot töltöttünk el a szállodában. Mindennel meg voltunk elégedve :) A személyzet nagyon közvetlen és barátságos, a fürdő gyönyörű, a szobák ízlésesen berendezettek és tiszták, az ételek finoman! Ajánlom pici gyerekkel is, a 19hónapos kisfiam egy percig sem unatkozott :)
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Nagyon tetszett az egész szálloda és környéke, a nagy tágas terek, a kényelmes szobák és a hatalmas wellnesz is.
A személyzet kedves, figyelmes, az ételek nagyon finomak a kiszolgálás pedig elsőrendű.
Ami zavaró volt az a sok légy a szállodában.Jó lenne ezen segíteni, ha lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben.. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Bőséges választék volt az étkezéseknél. A pizzát pedig érdemes mindenkinek megkostólnia. Örülök, hogy ezt a szállodát választottuk.

expert TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Nem is hallottam erről a hotelről, mígnem egyszer egy másik út kapcsán erre jöttünk, akkor láttam meg az épületet és gondoltam, egyszer eljövünk ide is egy nyári hónapban. A honlapon elég kevés volt az info és pár menüpont rosszul volt belinkelve (a külföldi oldalak almenüje jött be), de próba-szerencse, jöttünk, főleg mert a nyugati határszél ellenére nincsenek elszállva az árak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
nagyon kellemes,hangulatos szobában pihentünk, remek wellnes, igényes környezet.
Az étkezésnél szívesen vettük volna az olaszos ízeket, gasztronómiát, egyébként az étkezés is bőséges, finom, sokfajta volt. A sütik szintén remekek, gyümölcskínálat a szezonnak megfelelő, jó.
további sikeres munkát,jó vendéglátást kívánunk!
Ziridisz család
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Modern, tiszta, minden igényt kielégítô szálloda, tágas szobával. A "kerti tó" még a hûvös idô ellenére is kellemes kikapcsolódást nyújt. Gyerekeknek (és felnôtteknek is!) kétféle csúszda, külsô- belsô medencék, szauna. Minden ami egy pihentetô nyaraláshoz szükséges...!
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet és kiszolgálás első osztályú,a szobák nagyon kényelmesek és ízlésesen berendezettek, a wellness részlegen (szerintem)minden korosztály jól érezheti magát,és a medencék jól vannak elrendezve a csúszdákkal együtt.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 17.803 - 21.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 29.940,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 15.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.295,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, sószoba használattal, ásványvíz bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Csinyálóház
Velemér
Petra Apartmanház
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.07.30.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Körmend
2 nap/1 éjszaka 20.843,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hétvégi kikapcsolódás (min. 2 éj)

KörmendX