Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Vendéglátás szempontjából kiváló helyen van a MJUS, hiszen közvetlenül az osztrák határ mellett fekszik a 8-as út mentén. Az olasz tulajdonos nagyon jól tette, hogy meghagyta a hajdani cipőgyár magas kéményét, hiszen évente ott fészkel a gólyapár és ott neveli a 2-3 fiókát. A szálloda érdekes stílusú - a szobákban minden olyan (hűtő, éjjeliszekrény, stb), mintha egy szíjra lenne felakasztva.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek vagyunk a választásunkkal.
Nehezen találtam olyan szállást, ahol egy 1,5 éves és egy 9 évesnek is van szórakozási lehetősége.
Messzemenőkig elégedett vagyok a
szolgáltatásokkal, fürdő,csúszdapark, bowlingpálya, cukrászda, gyerekjátszó, személyzet stb.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Gyönyörű szálloda!
Csodálatos medencék!
Szuper csúszdák!
Kedves,segítőkész személyzet!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Ha tehetjük még visszatérünk!!!
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, a 4 csillag jogosan jár a helynek, ugyanis gyönyörű kívül és belül is, igényesek a zöld területek is, a strand illetve wellness részleg minden igényt kielégítő, a képek valóban a valóságot tükrözik.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nagyon tetszett a hotel, mivel mi sok helyen megfordultunk már,így rangsorba helyezve a hoteleket, ez a 2. helyre került nálunk. Nem gondoltuk hogy lesz még egy szálloda ami felülmúlja az eddigieket. Nagyon szép, elegáns és tiszta hotelbe érkeztünk. Nagyon tetszett a hotel, a szoba berendezése, valamit a sokféle wellness medence,pihenőszigetek, szaunák sokasága.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 8.
Nem tudtunk eddig erről a szállodáról, de mint kiderült ,alig 1 éve nyitott meg. Ez mindenen meglátszik, hisz vadonat új az egész létesítmény. A szobák hangulatosan berendezve, kiváló minőségű ággyal, aludni és egyebekre. . . :) Az ellátás minősége is nagyon magas színvonalú. Az élményfürdő pedig a nagyok közé sorolható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Hosszúhétvégés kikapcsolódás céljaként esett választásunk a Mjus-ra idén májusban. A hotel modern és nagy, a szállodai személyzet ottlétünk alatt végig kedves és segítőkész volt. Félpanzióban voltunk, a reggeli és vacsora választék jónak mondható, délben pedig lehetőség van többek között igazi olasz pizzát enni az étteremben, ezt szintén ajánlani tudom.

Értékelt: 2017. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttem a szállodában. A szoba tiszta és kényelmes volt. Egy dolog hiányzott, a TV-ben több volt a német nyelvű csatorna mint a magyar. Ételek finomak a kiszolgálás tökéletes. A wellnes remek volt. A merülő medence hiányzott.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A szálloda, a fürdő szuper. A személyzet kedves és segítőkész volt. Csak jobbító szándékkal jelezném, hogy a wellness részlegben a tájékozódást jobban lehetne segíteni feliratozással. Nem egyszerű megtalálni ( a térkép ellenére sem)a különböző kiszolgáló helyiségeket.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szálloda és fürdő nyújtotta lehetőségekkel, szolgáltatásokkal. Egy apróságra hívnám fel a figyelmet, hogy a termálvizes helyeket azért választják, hogy biztosan találjanak a víz adta lehetőségeknek köszönhetően egy mendencét, ahol 33-35 fokos meleg víz is található, így a rosszabb időben is van lehetőség főleg az idősebb korosztálynak az áhított fürdőzésre.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 27.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Körmend
3-4 éjszaka 24.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs és sportprogramokkal, hátmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.06. - 2020.06.25.
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.428 - 18.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.07.31.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.255,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel és hajókirándulással, térítésmentes klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 16.203 - 19.444,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2021.04.13-ig
Hotel Sante
3 nap/2 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.21-ig
Hotel FIT Hévíz
2-7 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2019.08.15. - 2019.08.17.
Körmend
2-4 éjszaka 18.338,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezményes SPA szolgáltatásokkal, Mjus klubkártyával, animációs és sport programokkal, gyerekjátszók használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Körmend környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Erzsébet Hévíz
A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében...
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Aktív pihenés (min. 2 éj)

KörmendX