Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Vendéglátás szempontjából kiváló helyen van a MJUS, hiszen közvetlenül az osztrák határ mellett fekszik a 8-as út mentén. Az olasz tulajdonos nagyon jól tette, hogy meghagyta a hajdani cipőgyár magas kéményét, hiszen évente ott fészkel a gólyapár és ott neveli a 2-3 fiókát. A szálloda érdekes stílusú - a szobákban minden olyan (hűtő, éjjeliszekrény, stb), mintha egy szíjra lenne felakasztva.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek vagyunk a választásunkkal.
Nehezen találtam olyan szállást, ahol egy 1,5 éves és egy 9 évesnek is van szórakozási lehetősége.
Messzemenőkig elégedett vagyok a
szolgáltatásokkal, fürdő,csúszdapark, bowlingpálya, cukrászda, gyerekjátszó, személyzet stb.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Gyönyörű szálloda!
Csodálatos medencék!
Szuper csúszdák!
Kedves,segítőkész személyzet!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Ha tehetjük még visszatérünk!!!
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, a 4 csillag jogosan jár a helynek, ugyanis gyönyörű kívül és belül is, igényesek a zöld területek is, a strand illetve wellness részleg minden igényt kielégítő, a képek valóban a valóságot tükrözik.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nagyon tetszett a hotel, mivel mi sok helyen megfordultunk már,így rangsorba helyezve a hoteleket, ez a 2. helyre került nálunk. Nem gondoltuk hogy lesz még egy szálloda ami felülmúlja az eddigieket. Nagyon szép, elegáns és tiszta hotelbe érkeztünk. Nagyon tetszett a hotel, a szoba berendezése, valamit a sokféle wellness medence,pihenőszigetek, szaunák sokasága.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 8.
Nem tudtunk eddig erről a szállodáról, de mint kiderült ,alig 1 éve nyitott meg. Ez mindenen meglátszik, hisz vadonat új az egész létesítmény. A szobák hangulatosan berendezve, kiváló minőségű ággyal, aludni és egyebekre. . . :) Az ellátás minősége is nagyon magas színvonalú. Az élményfürdő pedig a nagyok közé sorolható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Hosszúhétvégés kikapcsolódás céljaként esett választásunk a Mjus-ra idén májusban. A hotel modern és nagy, a szállodai személyzet ottlétünk alatt végig kedves és segítőkész volt. Félpanzióban voltunk, a reggeli és vacsora választék jónak mondható, délben pedig lehetőség van többek között igazi olasz pizzát enni az étteremben, ezt szintén ajánlani tudom.

Értékelt: 2017. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttem a szállodában. A szoba tiszta és kényelmes volt. Egy dolog hiányzott, a TV-ben több volt a német nyelvű csatorna mint a magyar. Ételek finomak a kiszolgálás tökéletes. A wellnes remek volt. A merülő medence hiányzott.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A szálloda, a fürdő szuper. A személyzet kedves és segítőkész volt. Csak jobbító szándékkal jelezném, hogy a wellness részlegben a tájékozódást jobban lehetne segíteni feliratozással. Nem egyszerű megtalálni ( a térkép ellenére sem)a különböző kiszolgáló helyiségeket.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szálloda és fürdő nyújtotta lehetőségekkel, szolgáltatásokkal. Egy apróságra hívnám fel a figyelmet, hogy a termálvizes helyeket azért választják, hogy biztosan találjanak a víz adta lehetőségeknek köszönhetően egy mendencét, ahol 33-35 fokos meleg víz is található, így a rosszabb időben is van lehetőség főleg az idősebb korosztálynak az áhított fürdőzésre.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 17.803 - 20.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 29.940,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Garda Hotel
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 2.875 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Claudius
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna- és fitneszterem használattal, kávéval vagy teával, nordic walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 4.400 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.11.02.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 6.720,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.04.30-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 20.843,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Wellness édes kettesben (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hétvégi kikapcsolódás (min. 2 éj)

KörmendX