Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Gyönyörű szálloda!
Csodálatos medencék!
Szuper csúszdák!
Kedves,segítőkész személyzet!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Ha tehetjük még visszatérünk!!!
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, a 4 csillag jogosan jár a helynek, ugyanis gyönyörű kívül és belül is, igényesek a zöld területek is, a strand illetve wellness részleg minden igényt kielégítő, a képek valóban a valóságot tükrözik.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nagyon tetszett a hotel, mivel mi sok helyen megfordultunk már,így rangsorba helyezve a hoteleket, ez a 2. helyre került nálunk. Nem gondoltuk hogy lesz még egy szálloda ami felülmúlja az eddigieket. Nagyon szép, elegáns és tiszta hotelbe érkeztünk. Nagyon tetszett a hotel, a szoba berendezése, valamit a sokféle wellness medence,pihenőszigetek, szaunák sokasága.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 8.
Nem tudtunk eddig erről a szállodáról, de mint kiderült ,alig 1 éve nyitott meg. Ez mindenen meglátszik, hisz vadonat új az egész létesítmény. A szobák hangulatosan berendezve, kiváló minőségű ággyal, aludni és egyebekre. . . :) Az ellátás minősége is nagyon magas színvonalú. Az élményfürdő pedig a nagyok közé sorolható.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Hosszúhétvégés kikapcsolódás céljaként esett választásunk a Mjus-ra idén májusban. A hotel modern és nagy, a szállodai személyzet ottlétünk alatt végig kedves és segítőkész volt. Félpanzióban voltunk, a reggeli és vacsora választék jónak mondható, délben pedig lehetőség van többek között igazi olasz pizzát enni az étteremben, ezt szintén ajánlani tudom.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Kellemes hétvégét töltöttem a szállodában. A szoba tiszta és kényelmes volt. Egy dolog hiányzott, a TV-ben több volt a német nyelvű csatorna mint a magyar. Ételek finomak a kiszolgálás tökéletes. A wellnes remek volt. A merülő medence hiányzott.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A szálloda, a fürdő szuper. A személyzet kedves és segítőkész volt. Csak jobbító szándékkal jelezném, hogy a wellness részlegben a tájékozódást jobban lehetne segíteni feliratozással. Nem egyszerű megtalálni ( a térkép ellenére sem)a különböző kiszolgáló helyiségeket.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szálloda és fürdő nyújtotta lehetőségekkel, szolgáltatásokkal. Egy apróságra hívnám fel a figyelmet, hogy a termálvizes helyeket azért választják, hogy biztosan találjanak a víz adta lehetőségeknek köszönhetően egy mendencét, ahol 33-35 fokos meleg víz is található, így a rosszabb időben is van lehetőség főleg az idősebb korosztálynak az áhított fürdőzésre.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
3 éjszakát töltöttünk el a szállodában, meg voltunk elégedve mindennel. Bátran ajánlom mindenkinek, fiatalnak, idösnek, gyerekes családoknak. Wellness részleg tökéletes, medencék vizhőmérséklete megfelelő. Bowling szuper!

Értékelt: 2017. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vadi új hotel, közvetlen átjárással a fürdő és szaunavilágba,itt aztán van minden ami a pihenéshez,lazuláshoz kell,külső pálmafás fürdő beach beütéssel,az ember szinte a bahamákon érzi magát,külön gyerekvilág,barlangszerű úszó,bár 1 kicsit meleg az úszáshoz,termálvizes medence,sok pihenővel,és 1 nagyon frankó szaunavilág ,natúr,római,bió,gőz,jégkása,és jakuzzi,jó felöntések és itt a külsős vendég is csinálhat felöntést,és nem szólnak rá.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 25.515,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Wolf Panzió
2-3 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

KörmendX