Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Remek napokat töltöttünk szállodájukban. Mindenütt kényelem,tisztaság, nyugalom uralkodott. A büféreggeli átlagos, a vacsora nem túl nagy választékú ugyan, de különleges fogásokat tartalmazott és a minősége kifogástalan. Eddigi tapasztalataink szerint ez volt az első hely, ahol az egyes vendég típusok ( családok, idősebb-,fiatalabb párok) nem zavarták egymás pihenését.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három rövid észrevételt szeretnék tenni. Hiányzik egy nagyobb rekesz vagy szekrényke a nem akasztós ruhák elhelyezésére,
valamint a wellnes világ , főleg az uszooda korábbi nyitása, hogy reggeli előtt le lehessen menni egyet úszni.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Csak dicsérni tudom az egész szállodát minden téren ! Most karácsonykor voltam a családommal a szálódába az ünnepek alatt ! Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel ,csak jót tudok írni ! A nyár folyamán szeretnénk majd visszamenni újra ,látván a kinti lehetőségeket ! Mindenkinek ajánlóm látógasson el és próbálja ki a szálóda őszes lehetőségét !

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a Hotel minden része.Kellemes környezet.A személyzet nagyon kedves,segìtőkèsz.A napi szoba takarìtás volt az egyetlen amiben találtam kivetni valót.Szólni kellett érte és nem volt alapos.Ezt leszámìtva tökèletes volt minden.Változatos finom ètelek!Kényelem mindenek felett!Welness szuper!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
Sajnos csak 2 éjszakát töltöttünk ebben a modern, kényelmes és tiszta szállodában. Szép , tágas, kényelmes szobát kaptunk. A berendezés ötletes volt. Tetszett, hogy az éjjeli szekrényről gombokkal az összes világítást lehetett irányítani. A wellnesszel nagyon meg voltunk elégedve. A barlangos medencében kényelmesen lehetett úszni ( kicsit talán lehetett volna hidegebb ).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
nagyon jó a barlangos fürdő, telt ház ellenére is kényelmesen lehetett használni szép kilátás nyílik a pálmafás udvarra.Az ételek ízletesek és bőséges volt.Az infra szauna hiányzott.Összességében kellemes volt.

papua TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a hotelben. Már jártunk arra egyszer egy nyáron, akkor még csak a fürdő működött, már az is egy különleges miliő volt, tetszett, aztán nem hallottunk róla. Egy akciós két éjszakás csomagot toldottunk meg még egy éjszakával, mert az a tapasztalatunk, hogy két éjjel inkább fárasztó, mint igazi pihenés.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Nem működő gőzkabin,jégkút,nincs merülőmedence
Csekély ételválaszték, vegetárius menü hiánya
+ Eu Szabvány 4 cl ital helyett kaptam hagyományos 5 cl-t!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
A szálloda nagyon szép ,nekünk nagyon tetszett a berendezés stílusa. Az ételek minőségével sem volt semmi probléma ,azért értékeltük csak jóra , mert az étteremről szóló leírás és neve alapján olaszos ételt is szerettünk volna kóstolni illetve tejes dolgokat nem fogyaszthatok , és erre még az étterem nem elég felkészült. A személyzet nagyon kedves .

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Második alkalommal voltunk Mjus World Resort & Thermal Park szállodában Körmenden. Modern új szálloda. Remek és udvarias személyzet! Kiváló felszolgáló személyzet, külön kiemelném Sándort! Sajnos érkezéskor a szoba számunkra hideg volt ( 21 fok ). Próbáltuk a klímát állítani, de nem indult el.

Körmend
2 nap/1 éjszaka 16.958 - 23.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 2.975 - 4.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.14. - 2019.10.15.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, aromafürdővel, gyermekjátszótérrel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.11.02.
Kristály Apartman
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.465 - 15.429,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Ilona Villa
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.808,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Sárvári élmény napok (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

KörmendX