Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Február végén jártunk ott férjemmel. Kiváncsian vártam ennek az új hotelnek a megtekintését. Első benyomás- kissé ridegnek tünt. . . miután megkaptuk a szobát- ami igazán várakozás feletti volt- kellemes élmény volt. Nagyon érdekes, izgalmas, retrós megoldások voltak a szobában- nagyon tetszett. Később kiderült hogy olasz tulajdonú, ezt lehetett is érezni pozitívan.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
A személyzet segítőkész, a szálloda tiszta . A wellness rész nagyon jó, a víz hőfoka kiváló, és külön tetszett , hogy az élményelemeket szabályozni lehetett.
A wellness részleg belső hőmérséklete 1-2 fokkal lehetett volna melegebb. Összességében nagyon tetszett, biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Remek napokat töltöttünk szállodájukban. Mindenütt kényelem,tisztaság, nyugalom uralkodott. A büféreggeli átlagos, a vacsora nem túl nagy választékú ugyan, de különleges fogásokat tartalmazott és a minősége kifogástalan. Eddigi tapasztalataink szerint ez volt az első hely, ahol az egyes vendég típusok ( családok, idősebb-,fiatalabb párok) nem zavarták egymás pihenését.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három rövid észrevételt szeretnék tenni. Hiányzik egy nagyobb rekesz vagy szekrényke a nem akasztós ruhák elhelyezésére,
valamint a wellnes világ , főleg az uszooda korábbi nyitása, hogy reggeli előtt le lehessen menni egyet úszni.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Csak dicsérni tudom az egész szállodát minden téren ! Most karácsonykor voltam a családommal a szálódába az ünnepek alatt ! Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel ,csak jót tudok írni ! A nyár folyamán szeretnénk majd visszamenni újra ,látván a kinti lehetőségeket ! Mindenkinek ajánlóm látógasson el és próbálja ki a szálóda őszes lehetőségét !

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a Hotel minden része.Kellemes környezet.A személyzet nagyon kedves,segìtőkèsz.A napi szoba takarìtás volt az egyetlen amiben találtam kivetni valót.Szólni kellett érte és nem volt alapos.Ezt leszámìtva tökèletes volt minden.Változatos finom ètelek!Kényelem mindenek felett!Welness szuper!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
Sajnos csak 2 éjszakát töltöttünk ebben a modern, kényelmes és tiszta szállodában. Szép , tágas, kényelmes szobát kaptunk. A berendezés ötletes volt. Tetszett, hogy az éjjeli szekrényről gombokkal az összes világítást lehetett irányítani. A wellnesszel nagyon meg voltunk elégedve. A barlangos medencében kényelmesen lehetett úszni ( kicsit talán lehetett volna hidegebb ).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
nagyon jó a barlangos fürdő, telt ház ellenére is kényelmesen lehetett használni szép kilátás nyílik a pálmafás udvarra.Az ételek ízletesek és bőséges volt.Az infra szauna hiányzott.Összességében kellemes volt.

papua TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a hotelben. Már jártunk arra egyszer egy nyáron, akkor még csak a fürdő működött, már az is egy különleges miliő volt, tetszett, aztán nem hallottunk róla. Egy akciós két éjszakás csomagot toldottunk meg még egy éjszakával, mert az a tapasztalatunk, hogy két éjjel inkább fárasztó, mint igazi pihenés.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Nem működő gőzkabin,jégkút,nincs merülőmedence
Csekély ételválaszték, vegetárius menü hiánya
+ Eu Szabvány 4 cl ital helyett kaptam hagyományos 5 cl-t!

Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 27.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Körmend
3-4 éjszaka 24.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs és sportprogramokkal, hátmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Körmend
2-4 éjszaka 18.338,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezményes SPA szolgáltatásokkal, Mjus klubkártyával, animációs és sport programokkal, gyerekjátszók használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 17.823 - 29.003,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.06.25-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
6 nap/5 éjszaka 7.890,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, kuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
4 nap/3 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.583 - 18.471,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 11.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.01-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.255,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel és hajókirándulással, térítésmentes klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/Fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Körmend környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Erzsébet Hévíz
A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében...
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Aktív pihenés (min. 2 éj)

KörmendX