Mjus World Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend
9900 Körmend, Rákóczi u. 154.

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend a térképen

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend értékelése:

1. helyezett a 3 körmendi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend - vélemények, kritkikák

Mjus World Resort & Thermal Park Körmend vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Február végén jártunk ott férjemmel. Kiváncsian vártam ennek az új hotelnek a megtekintését. Első benyomás- kissé ridegnek tünt. . . miután megkaptuk a szobát- ami igazán várakozás feletti volt- kellemes élmény volt. Nagyon érdekes, izgalmas, retrós megoldások voltak a szobában- nagyon tetszett. Később kiderült hogy olasz tulajdonú, ezt lehetett is érezni pozitívan.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 8.
A személyzet segítőkész, a szálloda tiszta . A wellness rész nagyon jó, a víz hőfoka kiváló, és külön tetszett , hogy az élményelemeket szabályozni lehetett.
A wellness részleg belső hőmérséklete 1-2 fokkal lehetett volna melegebb. Összességében nagyon tetszett, biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Remek napokat töltöttünk szállodájukban. Mindenütt kényelem,tisztaság, nyugalom uralkodott. A büféreggeli átlagos, a vacsora nem túl nagy választékú ugyan, de különleges fogásokat tartalmazott és a minősége kifogástalan. Eddigi tapasztalataink szerint ez volt az első hely, ahol az egyes vendég típusok ( családok, idősebb-,fiatalabb párok) nem zavarták egymás pihenését.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három rövid észrevételt szeretnék tenni. Hiányzik egy nagyobb rekesz vagy szekrényke a nem akasztós ruhák elhelyezésére,
valamint a wellnes világ , főleg az uszooda korábbi nyitása, hogy reggeli előtt le lehessen menni egyet úszni.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Csak dicsérni tudom az egész szállodát minden téren ! Most karácsonykor voltam a családommal a szálódába az ünnepek alatt ! Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel ,csak jót tudok írni ! A nyár folyamán szeretnénk majd visszamenni újra ,látván a kinti lehetőségeket ! Mindenkinek ajánlóm látógasson el és próbálja ki a szálóda őszes lehetőségét !

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a Hotel minden része.Kellemes környezet.A személyzet nagyon kedves,segìtőkèsz.A napi szoba takarìtás volt az egyetlen amiben találtam kivetni valót.Szólni kellett érte és nem volt alapos.Ezt leszámìtva tökèletes volt minden.Változatos finom ètelek!Kényelem mindenek felett!Welness szuper!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
Sajnos csak 2 éjszakát töltöttünk ebben a modern, kényelmes és tiszta szállodában. Szép , tágas, kényelmes szobát kaptunk. A berendezés ötletes volt. Tetszett, hogy az éjjeli szekrényről gombokkal az összes világítást lehetett irányítani. A wellnesszel nagyon meg voltunk elégedve. A barlangos medencében kényelmesen lehetett úszni ( kicsit talán lehetett volna hidegebb ).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
nagyon jó a barlangos fürdő, telt ház ellenére is kényelmesen lehetett használni szép kilátás nyílik a pálmafás udvarra.Az ételek ízletesek és bőséges volt.Az infra szauna hiányzott.Összességében kellemes volt.

papua TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a hotelben. Már jártunk arra egyszer egy nyáron, akkor még csak a fürdő működött, már az is egy különleges miliő volt, tetszett, aztán nem hallottunk róla. Egy akciós két éjszakás csomagot toldottunk meg még egy éjszakával, mert az a tapasztalatunk, hogy két éjjel inkább fárasztó, mint igazi pihenés.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Nem működő gőzkabin,jégkút,nincs merülőmedence
Csekély ételválaszték, vegetárius menü hiánya
+ Eu Szabvány 4 cl ital helyett kaptam hagyományos 5 cl-t!

Körmend
2 nap/1 éjszaka 17.803 - 20.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Körmend
2 nap/1 éjszaka 29.940,- Ft/fő/éj ártól: SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Berki Margit Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Batthyány Kúria
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 33.850,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 17.412 - 54.546,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 30.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Violetta Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.467,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 13.657,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kulturális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Körmend
2 nap/1 éjszaka 20.843,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Körmend környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Wellness édes kettesben (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hétvégi kikapcsolódás (min. 2 éj)

KörmendX