Mjus Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend
Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend

4Szolgáltatás

A Mjus Resort & Thermal Park legnépszerűbb csomagjai

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat (1 éjtől)
Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Mjus Resort & Thermal Park Körmend vélemények

Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a hotelben.. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Bőséges választék volt az étkezéseknél. A pizzát pedig érdemes mindenkinek megkostólnia. Örülök, hogy ezt a szállodát választottuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 12.a párjával járt itt
Nem is hallottam erről a hotelről, mígnem egyszer egy másik út kapcsán erre jöttünk, akkor láttam meg az épületet és gondoltam, egyszer eljövünk ide is egy nyári hónapban. A honlapon elég kevés volt az info és pár menüpont rosszul volt belinkelve (a külföldi oldalak almenüje jött be), de próba-szerencse, jöttünk, főleg mert a nyugati határszél ellenére nincsenek elszállva az árak.
Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
nagyon kellemes,hangulatos szobában pihentünk, remek wellnes, igényes környezet.
Az étkezésnél szívesen vettük volna az olaszos ízeket, gasztronómiát, egyébként az étkezés is bőséges, finom, sokfajta volt. A sütik szintén remekek, gyümölcskínálat a szezonnak megfelelő, jó.
további sikeres munkát,jó vendéglátást kívánunk!
Ziridisz család
2017. július 29.gyerekekkel járt itt
Modern, tiszta, minden igényt kielégítô szálloda, tágas szobával. A "kerti tó" még a hûvös idô ellenére is kellemes kikapcsolódást nyújt. Gyerekeknek (és felnôtteknek is!) kétféle csúszda, külsô- belsô medencék, szauna. Minden ami egy pihentetô nyaraláshoz szükséges...!
2017. július 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet és kiszolgálás első osztályú,a szobák nagyon kényelmesek és ízlésesen berendezettek, a wellness részlegen (szerintem)minden korosztály jól érezheti magát,és a medencék jól vannak elrendezve a csúszdákkal együtt.
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Vendéglátás szempontjából kiváló helyen van a MJUS, hiszen közvetlenül az osztrák határ mellett fekszik a 8-as út mentén. Az olasz tulajdonos nagyon jól tette, hogy meghagyta a hajdani cipőgyár magas kéményét, hiszen évente ott fészkel a gólyapár és ott neveli a 2-3 fiókát.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Medence/kertMjus Resort & Thermal Park Körmend - Medence/kertMjus Resort & Thermal Park Körmend - Külső képMjus Resort & Thermal Park Körmend - WellnessMjus Resort & Thermal Park Körmend - KörnyékMjus Resort & Thermal Park Körmend - VendéglátásMjus Resort & Thermal Park Körmend - Külső képMjus Resort & Thermal Park Körmend - BelsőMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - BelsőMjus Resort & Thermal Park Körmend - BelsőMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - SzobákMjus Resort & Thermal Park Körmend - BelsőMjus Resort & Thermal Park Körmend - Szobák
Kiváló 2017. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek vagyunk a választásunkkal.
Nehezen találtam olyan szállást, ahol egy 1,5 éves és egy 9 évesnek is van szórakozási lehetősége.
Messzemenőkig elégedett vagyok a
szolgáltatásokkal, fürdő,csúszdapark, bowlingpálya, cukrászda, gyerekjátszó, személyzet stb.
Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szálloda!
Csodálatos medencék!
Szuper csúszdák!
Kedves,segítőkész személyzet!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Ha tehetjük még visszatérünk!!!
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, a 4 csillag jogosan jár a helynek, ugyanis gyönyörű kívül és belül is, igényesek a zöld területek is, a strand illetve wellness részleg minden igényt kielégítő, a képek valóban a valóságot tükrözik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 13.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel, mivel mi sok helyen megfordultunk már,így rangsorba helyezve a hoteleket, ez a 2. helyre került nálunk. Nem gondoltuk hogy lesz még egy szálloda ami felülmúlja az eddigieket. Nagyon szép, elegáns és tiszta hotelbe érkeztünk. Nagyon tetszett a hotel, a szoba berendezése, valamit a sokféle wellness medence,pihenőszigetek, szaunák sokasága.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi u. 154.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • napozóterasz • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda