Portré Hotel étterme Kőszeg

a 34 kőszegi étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő
Portré Hotel étterme Kőszeg

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Portré Hotel étterme Kőszeg vélemények

Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Nászúton voltunk férjemmel Kőszegen és egyik este beugrottunk erre a helyre. Majdnem tele volt az étterem( csak bent találtunk ülőhelyet fél órával zárás előtt. A sajttortájuk mennyei volt. Ittunk egy koktélt is, ami szintén nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors volt és a pincérnő is nagyon kedves volt.
Portré Hotel étterme Kőszeg - Étel/ital
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos. A kiszolgálás kiváló, minden vendégnek jut pár kedves szó, mosoly. A kávé választék bőséges, és mindegyik finom. Az ételek mennyisége megfelelő, ízletesek. Ár-érték arányban nagyon jó.
Kiváló 2015. december 18.a párjával járt itt
Vacsorázni szerettünk volna szombat koraeste. Éttermet kerestünk, tettünk egy nagy kört, belestünk egy-egy helyre, olvasgattuk az étlapokat, majd visszatértünk ide, a kiindulási ponthoz. Nagyon is jól döntöttünk, hogy így választottunk. Szerettünk volna bort is fogyasztani a vacsorához, s már érkezett is a segítség (és a javaslat az igényeinket figyelembe véve) a választáshoz.
Kiváló 2015. július 1.a párjával járt itt
Kőszegi tartózkodásunk alatt 2X is megfordultunk az étteremben, mert az ételek rendkívül ízletesek, életem egyik legjobb pizzáját ettem itt - vékony tészta, minőségi alapanyagok a feltéteknél. Nagyon nagy a választék, a desszertek is isteniek. A kiszolgálás gyors, udvarias. A hely ízlésesen berendezett, nagyon hangulatos a hátsó udvar.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Hosszú évek óta Kőszeg környékén élünk, gyakori vendégei vagyunk az éttermeknek, de valami miatt ez a hely valahogy eddig kimaradt nekünk. Eddig. Visszatérő vendégek leszünk ezek utan, nagyon pozitív volt a tapasztalat. Színvonalas hely, kellemes kiszolgálás, ízletes ételek, változatos ételek. Ígérem végig eszem az étlapot!
Kiváló 2015. március 22.gyerekekkel járt itt
Az étlapon kívüli kínálat izgalmasnak ígérkezett, így ketten arról választottunk "zöldfűszeres ricottával töltött csirkemell magos bundában" és "rozé kacsa vörösboros körtével" címűt. Nagyszerű volt mindkettő. Várakozás közben körülnéztem a térben. Első látásra trendi, eklektikus belső. De minen eredeti, semmi repro.
Portré Hotel étterme Kőszeg - BelsőPortré Hotel étterme Kőszeg - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 4.barátokkal járt itt
Már eleve mások ajánlására látogattunk el egyik nap ebbe az étterembe vacsorázni. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt. A rendelt ételt elég gyorsan kihozták. Az ételek kiválóak voltak, mind a főétel, mind a desszert. Az étterem a főtéren van, közel mindenhez. Mi salátát ettünk mézes-mustáros szósszal és sült kacsamellel, ami igen ízletes volt.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon baràtsàgos,hangulatos,tiszta,finom ételek,kedves kiszolgàlàs,nagyon jó helyen talàlható mivel belàtni az egész főteret,van fagyizó ami szintén nagyon jó,finom vàlasztékis fagyik vannak
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Kőszeg főterén van a kedves kis étterem, szép terasszal, ahol a fiatal, kedves, udvarias személyzet gyors kiszolgálással tette lehetővé, hogy időben odaérjünk az előadásra. Különleges ételek, ínyenc fogások is szerepelnek az étlapon, én garnélarák-nyársat ettem spenótos gnocchival, fenséges volt! A desszertek is finomak, nem mindennapiak.