Mi A Kő Köveskál

2024.10.06-ig
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Mi A Kő Köveskál vélemények

Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Sokat járunk ide, még soha nem csalódtunk. Remek ételek (a libamáj terrine elképesztően finom), remek borok, nagyon-nagyon kedves és profi kiszolgálás, és nyáron a kerthelyiség gyönyörű és kellemes. Nem olcsó, de minden fillért megér.
Kiváló 2022. április 22.családjával járt itt
Egy gourmet bisztró. Nem több, nem kevesebb. Hangulatos, nem merev, izgalmas fogásokkal, de nem öncélúan. Aminek megkérik az árát. Az ételek nincsenek túl gondolva, inkább a harmóniára törekszenek, mint a harsányabb megoldásokra. A gorgonzola szósz például csak kellemesen gorgonzolás, nem tolakodóan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 20.barátokkal járt itt
Szuper gourmet bisztró, hibátlan kiszolgálással. A teraszon ültünk, így az étterem belső részét nem láttam, de ha a belső tér kicsit is tükrözi a terasz stílusát és hangulatát, akkor az is nagyon klassz lehet. A terasz tágas és szellős, nincsenek egymásba tolva az asztalok és a székek.
Kiváló 2020. június 28.a párjával járt itt
Kifinomult ízek, összeszokott profi személyzet, elkötelezett tulajdonosok. Ha csinálnám, csakis így!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben.
Kiváló 2017. július 16.a párjával járt itt
2x voltunk vacsorázni és több mindent ettünk ami kívávó minőség volt, a desszert mezőny pedig felűlmúlhatatlan! ( a pohárkrém és a pavlova torta is tökéletesen volt elkészítve, mely mellé egy isteni espresso-t sikerült elfogyasztanunk végezetül)

kiszolgálás kedves volt és kutyabarát hely!

pavlova tortácska for president
Kiváló 2016. december 20. járt itt
Itt nincs emmi faxni, amolyan rendezett vidéki porta hangulatú belső tér, udvarias kiszolgálás és idény jellegű ételek. A sült cékla íze jól harmonizált a juhtúróval, a sütőtök leves finom krémes volt, a kéksajtos, körtés csirkemell egyenesen mennyei. A tálalás szemetgyönyörködtető volt. A borok pedig mind a környékből származnak. Akár csak a borok miatt is érdemes betérni.
Mi A Kő Köveskál - Étel/italMi A Kő Köveskál - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Az ilyen ételekért érdemes étterembe menni. Egyszerű, de mégis megkapó, tiszta ízek, kellemes környezet. Szép tálalás, csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem nagy a választék, de idényjellegű, a vidék jellegzetes alapanyagaiból. Imádom! A környezet is megkapó, kényelmes székekkel, nyári teraszával.
Kiváló 2016. május 5., csoporttal járt itt
Leesett a Kő a szívemről, hogy ilyen minden szempontból klassz helyet sikerült találnunk. Egy kedves ismerős ajánlotta és nem csalódtunk. Kissé elkedvetlenedve mentem be, a pincér kedvességével, mosolyával, jó hangulatra derített. Finomságokat kaptunk, fehér abrosz mellett. Családias hangulat. Vendégház is tartozik az étteremhez, ahová még visszatérünk.
Kiváló 2016. április 26.a párjával járt itt
Igen van remény a magyar gasztonómia számára, amíg ilyen éttermek léteznek. Tökéletes példa arra hogy egy étterem nem a túlzsúfolt étlaptól és a túldekorált helyszíntől lesz igazán jó, hanem az általuk kínált ételek minőségétől. A báránycsülök omlós a házi sonka ropogós.