Hotel Tókert Lillafüred ★★★

Hotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred

Hotel Tókert Lillafüred bemutatkozása

A Hotel Tókert egyedülálló környezetben várja vendégeit Lillafüreden, a Hámori-tó partján. A vízesések és hatalmas fák ölelésében megbújó hotel háromcsillagos kényelemmel, látványkonyhával és számos kikapcsolódási lehetőséggel várja az ide látogatókat.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Tókert Lillafüred vélemények

Kiváló 2015. május 6.a párjával járt itt
A Hotel Tókert olyan szálloda, amilyennel mostanában nagyon ritkán találkoztunk. Korrekt, rugalmas ügyintézés, tiszta, megfelelő szobák, ideális ár-érték arány, a személyzet kedves és előzékeny (tegye fel a kezét, akinek máshol emlékeztek az előző napi rendelésére, részletekbe menően!
Kiváló 2015. február 22.a párjával járt itt
Ma érkeztünk haza Lillafüredről, rögtön el is határoztuk,hogy mindenképpen visszamegyünk a barátainkkal együtt. A Tókert hotel
nagyon szép, tiszta, kedves a fogadtatás és a további segitségnyújtás, tájékoztatás is. A reggeli bőséges, minden friss, finom, úgyszintén a vacsora is bőséges és izletes, kedves a kiszolgálás, a vacsoránál kellemes meglepetés a hely hangulatához illő élőzene.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
A szállás Lillafüreden a Palotaszálló szomszédságában fekszik a Hámori tó partján egy szépen felújított régi (20. szd elejei) villában. A szoba tiszta megfelelő alapterületű. Az ágy kényelmes kábelt TV és internet eléréssel rendelkezik. A fürdő tiszta tágas (zuhanykabin). A személyzet segítőkész.
Hotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - Külső képHotel Tókert Lillafüred - Medence/kert
Kiváló 2013. december 20.a párjával járt itt
Két és fél csodálatos napot töltöttünk itt a férjemmel! A nászutunkon jártunk Lillafüreden, de csak átutazóban, és akkor határoztuk el, hogy ide még vissza kell jönni! Az 5 hónapos házassági hófordulónk napján érkeztünk a szállodába, amit már nyáron kinéztünk magunknak! Nagyon kedves volt a személyzet!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Jó fekvés, kényelem, szép kilátás, kiváló étterem, jó ár-érték arány, minden nagyszerű! Pihenésre, kirándulásra kiváló, gyönyörű tájak, látványosságok a közelben. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a csendet, nyugalmat, szeret kirándulni, pihenni.
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Nehéz írni erről a helyről úgy, hogy ne egy fizetett reklámnak tűnjön, mivel csak jót tudunk erről a helyről elmondani. :)

Foglaláskor a neten található képek alapján választottunk egy nemrég felújított, kissé modernebb szobát a tetőtérben. A kilátás a tóra nyílt az erkélyről.
Kiváló 2016. április 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely. Barátságos, kedves a személyzet, a környék gyönyörű, kirándulásra tökéletes, több éjszakát lehet tölteni úgy, hogy minden napra jusson program, akár egész napos. A szállás és az étterem is nagyon jó, a kerthelyiség hangulatos. A szoba kényelmes, tiszta. Látnivaló rengeteg van a környéken. Ajánlani tudom csak. Három csillaghoz maximálisan méltó.
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Három nap 2éjszakát töltöttünk ezen a csodálatos helyen. Bónusz Brigád kuponnal voltunk, amit karácsonyra vettem a páromnak és ápr. 30ig kellett volna felhasználni, de sajnos családi okok miatt ez nem sikerült. Írtam a hotelnek és Ők nagyon rugalmasan és kedvesen meghosszabbították az érvényességet! !
Hotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2015. április 6.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom a szállást. Tiszta, rendezett szoba várt minket, szép kilátással a Hámori-tóra. Bár a megvásárolt csomagban ezt előre nem tudtuk, de svédasztalos reggelit kaptunk; az étterem rész egyébként is nagyon jó, kedvezménnyel ebédelhettünk/vacsorázhattunk ott. A személyzet is rugalmas, segítőkész. Kedvezményes belépőt tudtak biztosítani a Barlangfürdőbe.
Kiváló 2015. január 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A hely, a hotel is gyönyörű, a szállás nagyon tiszta volt.
Udvarias kiszolgálás volt, a recepción mindig segítőkészek voltak.
Tippeket adtak, hogy mit nézzünk meg, hova menjünk.
A reggeli bőséges, sokféle, minden igényt kielégítő és finom volt és akkor sem néztek ránk csúnyán, ha épp kétszer szedtünk valamiből.
Biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk a Hotel Tókertben. :-)