Hotel Narád Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre

Hotel Narád Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

A Hotel Narád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Narád Mátraszentimre - Senior pihenés (min. 2 éj)
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Hotel Narád Mátraszentimre - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Narád Mátraszentimre vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. szeptember 24.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Tisztaság, ellátás, szoba, étterem, ételválaszték, éttermi és szállodai személyzet, . . . stb. minden kiváló. Mátraszentimre község nagyon elhanyagolt, kihalt, nagyon sok a csúnya udvarral rendelkező ingatlan, elhanyagolt épületek a szépek között.
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
A teraszos szobából gyönyörű kilátás nyílt a hegyekre. Az ígért szolgáltatások (TV, wifi) jól működtek. A személyzet udvarias és segítőkész volt. Az étterem bőséges és változatos kínálattal várt bennünket. A számos lehetőséget nyújtó wellness részleg kellemes felüdülést biztosított a napi kirándulások után.
Hotel Narád válasza
Köszönjük szépen, visszavárjuk Önöket.
2017. szeptember 16., Kollégák , Hotel Narád
Kiváló 2017. május 24.a párjával járt itt
Lenyűgöző látvány és friss levegő várja itt a hegyek szerelmeseit. Bátran hozhatjuk a család apróságait is, mert segítőkész személyzet, gyermekbarát környezet segíti a tökéletes pihenést. Nekünk nagyon ízlett a vacsora, az étkezőből nyíló panoráma pedig külön fokozta az élményt. Szobánk tiszta és tágas, a netszolgáltatás tökéletes volt. Bárkinek szívesen ajánlom a szállodát!
Kiváló 2017. április 18.családjával járt itt
A szállás nagyon kellemes volt, a szoba, fürdő tiszta, szép. A szálloda megközelíthetősége jó, nagy parkolója van, amit gyönyörű környezet vesz körül. Kalandpark, túrázási lehetőség túraösvénnyel, de egyéb sportolásra is van lehetőség. Hóesésben voltunk itt, lenyűgöző látványt nyújtott a környék. A személyzet tagjai kedvesek, figyelmesek és segítőkészek.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Azoknak ajánlom akik a hétköznapok fáradságát szeretnék elűzni. A kijelölt túravonalak remekek és mindenki által végigjárhatók,legyen fiatal vagy idős. Nagyszerű volt az a lehetőség is amikor egy egy túra után igénybe vehettük a wellness részleget. Ahol lehetőség volt az egész test vízsugárral történő masszírozására. Hiányérzetem mindössze annyi volt,hogy nem tudtam úszni.
Hotel Narád válasza
Köszönjük szépen, visszavárjuk Önöket.
2017. július 27., Kollégák , Hotel Narád
Kiváló 2016. november 11.a párjával járt itt
Udvarias,segítő,figyelmes, kiváló személyzet. Az étterem gyönyörű,az ételek kiválóak, nagyon sok a választék, az ebédnél is figyelnek a vendégekre.A wellness részleg tiszta, úszómesterek mindenre odafigyelnek..A takarító személyzet ügyesen, diszkréten,udvariasan intézik a dolgukat.
Köszönjük szépen.
2017. március 15., Kollégák , Hotel Narád
Gyenge 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Sajnos csalódás volt a Hotel Narád, pedig 10 szálloda közül ezt választottam mondván biztos szuper lesz. . . Mind az étkezés, mind a szálloda szolgáltatásai sem olyanok voltak, mint amilyenre számítottam. Az ételek választéka kevés, ízük megfelelő. A táj gyönyörű, a játszószoba szuper.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 7.a párjával járt itt
Korszerűen felszerelt, újszerű állapotú szálloda, tágas belső terekkel. Kint játszótér, teniszpálya, stb. A közelbe jelzett túristautak. A mátrai környezet gyönyörű! A wellness praktikusan, ízlésesen van kialakítva, tiszta, gondozott. A kérdés: teltház-közeli helyzetben, milyen zsúfoltság lehet?
2016. február 18.a párjával járt itt
Téli szezonban, illetve rossz időben felnőtteknek tökéletes, ha valaki a passzív pihenést részesíti előnyben, és ha valakinek a kielégítő a medencézésen, szaunázás. Beltéri szórakozási lehetőségek korlátozottak, pl. lehetne egy billiárd. A fürdőszobai tükröt kifejezetten magas növésűekre tervezték, de cserében van egy alacsonyabban a szobában is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 25.családjával járt itt
Folyamatos eső ellenére a tágas kényelmes tiszta szobákban töltöttünk el pár napot . Sajnos a több mint 50nm-es erkélyüket -101-106 szobák az időjárás miatt nem tudtuk kihasználni. Így maradt a wellness melyben minden megtalálható igaz telt háznál ez már nagyon zsúfolt. A személyzet rendkívül udvarias .
Hotel Narád Mátraszentimre - Külső kép
Hotel Narád Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreNarád u. 6.
1900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár