Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Gyenge 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Izetlen ételek, kínálat gyenge. Vacsora felénél vették észre a felszolgálók, hogy italt kéne hozzni, úgy hogy hárman lődörögtek az asztal körül. Az evőeszközök egy kifőzde szinvonalába illettek. A teás bögrék foltosak voltak, állt bennük a mosogatóvíz. A tányérok között válogatni kellett, mert sokszor rajta volt az ételmaradék.
Szörnyű 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát szerettünk volna eltölteni itt. Azzal indult,hogy hárman jöttünk,két pohár volt a szobában. A teraszon egy db szék. . . . három embernek. Válasz a miértre,hogy korlátozott számú szék áll rendelkezésre. A zuhanykabin önjelölt Houdiniknek való,gyermekem kétségbeesett,mikor nem tudott kijönni,mert az egyik gomb hiányzik.
2017. augusztus 4.a párjával járt itt
A kényeztetőnek ígérkező ott-tartózkodásunkat sajnos az elejétől beárnyékolta az a tény,hogy a kifizetett 50%-os előlegünket állítólag a szálló könyvelési hibájából banki bizonylatunk ellenére sem ismerték el. Eltávozásunkkor a teljes összeget kellett megtéríteni.
Gyenge 2017. július 17.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a lift mellett és a szerviz helyiséggel egybenyíló ajtóval kaptunk szobát, gyakorlott utazóként rögtön másikat kértem, de nem adtak, pedig közel sem volt telt ház. A szobában 50 fok volt, külön kellett szólni, hogy kapcsolják be a klímát, így kell várni a vendéget!
Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Mezőkövesden a Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness szállodában. A wellness részleg már reggel héttől igénybe vehető volt, ahol mindig kényelmesen (zsúfoltság nélkül) minden medencét és masszírozó eszközt tudtunk használni. Az ételek mennyiségével, minőségével nagyban meg voltunk elégedve.
Kiváló 2017. június 13.a párjával járt itt
Ferjem szuletesnapjara valasztottuk a szallodat. Most a hely kozelsege miatt jottunk Mezokovesdre. Nagyom tetszett minden. Udvarias alkalmazottak,remek etkezes,kivallo welness,csendes szoba. Remelem hamar vissza fogunk terni,de mar az unokakkal. Arra is gondoltunk ,hogy a kovetkezo unneplesre a csalad minden tagjat elhozzuk:es itt tartjuk meg. Tovabbi szep napokat kivanunk a szalloda minden dolgozojanak.
Kiváló 2017. június 11.a párjával járt itt
Kellemes,nyugodt,gondmentes napokat töltöttünk a Hotelben,s ha lehetséges szeretnénk újra visszamenni, már többször voltunk ott,nekünk semmi kifogásunk nem volt,Jó a kiszolgálás,udvarias felszolgálók,személyzet,én csak ajánlani tudom mindenkinek,sőt az ár is megfelelő két nyugdíjas számára.
Kiváló 2017. május 29.a párjával járt itt
Lányomék a nászútjukat töltötték a szállodában. Mindennel megvoltak elégedve. A szobába való bekészítéssel volt egy kis probléma , de ezt a jelzésemre egy kedves elnézést kérő levél kíséretében azonnal orvosolták . Köszönöm szépen .
Kiváló 2017. május 28.a párjával járt itt
Kényelmes szobák, hosszan nyitvatartó wellness részleg, bőséges és választékos reggeli, illetve vacsora.
Kiváló 2017. május 26.a párjával járt itt
Egyszerüen nagyon jó volt minden. Ráadásul mi egy spániel kutyussal voltunk, a Hotel még őt is várta ajándékkal. Természetesen nagyon ügyeltünk arra,hogy még véletlenül se zavarjuk mások nyugalmát,de mivel sokat járunk vele mindenfele ez teljesen sikerült. Az étkezés a pihenés ,kikapcsolódás lehetősége minden adva volt.