Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2023. november 3.a párjával járt itt
Párommal voltunk 2 éjszakát itt. Tetszett a szállás, jók voltak az ételek. Tiszták voltak a szobák, kényelmesek az ágyak. A wellness részleg elégséges volt, mondjuk nem volt teltház, akkor viszont kicsi lett volna. A személyzet udvarias volt és kedves. Jó a megközelítése. Ide valószínűleg még vissza térünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Júliusban gyerekekkel jártunk itt, és nagyon tetszett az ellátás, a strand, a Wellness rész is tökéletes. Személyzet nagyon kedves, mindenhol gyorsan kiszolgáltak Bennünket, ha kérdésünk volt segítettek. Ételek nagyon finomak voltak, strandon is sok helyen lehetett választani, már azt sem tudtuk hol együnk. De ahol tettük, jókat ettünk.
Kiváló 2021. október 2.a párjával járt itt
4 évvel ezelőtt voltunk itt, azóta semmi nem változott. Most is jó helyen van, szebb lett a környék, kényelmesebben lehet - busszal- bemenni a városba körbenézni. A Matyó múzeumot lehetőség szerint meg kell nézni. Az ételek továbbra is finomak és változatosak. A wellness részleg pihenést , kikapcsolódást nyújt.
Idősebbeknek főleg csak ajánlani lehet.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Környék
Kiváló 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Először jártam a hotelbe,de már a parkolóba tetszett a szálloda ránézésből szimpatikus volt. Hála Isten a továbbiakban sem csalódtam a recepción egy kedves hölgy fogadott és nagyon gyorsan elrendezte az adminisztrációs teendőket. A szoba kényelmes számomra tökéletes volt Rend és tisztaság mindenhol.
Kiváló 2021. június 14.a párjával járt itt
Jó volt lazítani, kikapcsolódni. A szaunaszeánszokat ki kell próbálni! ! Tényleg hat minden érzékszervre, kellemes élmény. Az étkezéseknél semmit nem szabad kihagyni, nagyon finomak a fogások. Nekem nagyon tetszett, hogy mindenhol szólt a zene, tiszták, világosak a terek. Ja és az olvasásra kitett retro kövyvek. . .
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Nagyon vártuk ezt a hétvégét,ami csodálatos volt.A szálloda nagyon szép,szinvonalas,az ott dolgozók kedvesek,minden kivánságát lesik a vendégeknek.Nagy a tisztaság és az ételek is nagyon finomak voltak.
szeretnénk még ott megszállni,de legközelebb nagyfiunkkal együtt.
köszönjük,hogy ott lehettünk.
Kiváló 2020. február 16.a párjával járt itt
Talán csak az volt gond, hogy az étel kicsit hideg volt. Változatos volt és finom, de nem volt meleg. A pincérek nagyon segítőkészek és udvariasak voltak. A fürdő részleg nagyon kellemes, a svéd masszázs, a szauna szeánsz, a kleopátra fürdő, a sókabin mind nagyon kellemes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2020. február 15.a párjával járt itt
Először jártunk A ZSÓRI fürdőben, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, tágas, erkélyes szoba fogadott.( mindennap takarították.) A étel ragyogó, kifogástalan ,választékos és nagyon finom!! FŰRDŐRÉSZ,WELLNES tökéletes és nagyon tiszta!
A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.
Kiváló 2020. február 8.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes környezet, recepciós kolleganő mosolygós, segítőkész, kedves minden tekintetben. a szobák kényelmesek, tiszták. Az ágy nagyon kényelmes, fürdőszoba, tiszta, dekoratív. A wellnes részleg gyógyvíze teljes mértékben megfelelt a fürdő területén lévővel. Reggeli, vacsora egyszerüen fenomenális.
Kiváló 2020. február 4.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként 4 éjszakát töltöttünk. Minden nagyon jó és super volt. A személyzet kedves és nagyon segítőkész. Az ételek finomak, választékosak. Mi sajnos kevesebb vendéghez szoktunk, de lehet a szálloda is, mert a becsekkolás elég lassan ment. Az étterembe ennyi vendéghez kevés a pincér ! Reggelinél, vacsoránál az újraterítés nagyon ritka volt.