Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2014. március 2.kollégákkal járt itt
Szép környezet, udvarias személyzet, tágas modern és kényelmes szoba még is otthonos. A wellnessrészleg rendben van, igaz egy két helyen vannak hiányosságok-javítani valók de ez ne befolyásolja az élményt. Az étterem ízlésesen modern, világos és nagy, de még is otthonos és világos, jó volt reggelizni menni és közben bámulni kifelé a hatalmas ablakokon.
Gyenge 2015. augusztus 9.a párjával járt itt
Egy kártyát adnak, kérésre se többet. A párom elaludt a szobában én fürödni mentem és a kártyát ki vettem, hogy ne keltsem fel kopogással. Ezzel minden áram megszakad a szobában. A nagy melegben nem ment a légkondi sem és a férjem rosszul lett. Állitólag ezzel áramot spórolnak. A hütő bezzeg eszi az áramot!
Szörnyű 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Végül is el sem sikerült jutnom ide. A szallodak. hu oldalon találtam egy ragyogó őszi akciót az említett szállodába, el is indítottam a foglalást. Jött egy visszaigazolás ahol a foglalásom adatai, a benne levő szolgáltatások (és az akciós ár) fel voltak sorolva. Itt még az ár stimmelt a szallodak. hu-n ajánlott árral.
Szörnyű 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát szerettünk volna eltölteni itt. Azzal indult,hogy hárman jöttünk,két pohár volt a szobában. A teraszon egy db szék. . . . három embernek. Válasz a miértre,hogy korlátozott számú szék áll rendelkezésre. A zuhanykabin önjelölt Houdiniknek való,gyermekem kétségbeesett,mikor nem tudott kijönni,mert az egyik gomb hiányzik.
Gyenge 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
2015. 07. 27- 2015. 08. 02-ig voltunk a szállodában. 2 felnőtt 1 gyerek 214000Ft
Negatív:
Parkoló hiány
Wellness, kicsi, túlzsúfolt. 7-kor leeresztik a meleg vizet, 9-kor bezár a Wellness
Konditerem, szinte nincs. A reggeli nem változatos, gyenge minőségű, ételek italok
Monitor nagyságú kevés csatornás Tv
A szálloda által Szervezett programok teljes hiánya

A 6 napból 4-et nem tudtunk pihenni a hangos zene, meg a diáktábor miatt.
Átlagos 2021. november 20.a párjával járt itt
a bejelentkezésnél katasztrofális bakival indultunk, az én nevemre szóló szobához tartozó kártyát kiadták másnak. . . miután felfedtem a hibát, megkaptuk ugyan azt a szobát, belépő kártyával együtt. . . ennek az lett a következménye, hogy a már tévesen beköltözött vendégekre simán rányitottunk az ugyan oda szóló szobakártyával.
Szörnyű 2015. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szoba egyedül alvásra volt jó. A fürdőszobában a wc csésze olyan magas, hogy a gyerek még fellépővel sem éri el. A zuhanykabinban - ha már felső zuhany funkció és világítás is van, akkor működnie is kellene. Az összes rozsdamentes része rohadt, a kis polc és a kapaszkodó csak baleset forrása volt. Az erkélyen hármunknak volt 1 db szék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2022. március 20.családjával járt itt
Nem vagyok túlságosan megelégedve a szállodával. A személyzet egy része flegma. Az ételek és italok középszerüek. A bútorzat leharcolt. A wellness részelg viszont nagyon jó! A gyerekekre is nagyon oda van figyelve. Játszó szobában sok játék van.
Átlagos 2021. november 20.a párjával járt itt
202111 15én érkeztünk recepción egyedül voltunk bejelentkezés gyors volt pár perc múlva kaptuk a papirokat, amely idegen névre szólt, sürgés forgás kaptunk egy másik kártyát felmentünk a szobába benyitottunk, kiderült hogy a szobába már laknak, idegen emberekre rányitottunk, rendkívül kellemetlen percek, le a recepcióra fél óra ügyintézgetés után másik szoba szerencsére ebben nem laktak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. május 22.a párjával járt itt
A legjobb a wellness-e. Úszómedence, külön élménymedence, 2 gyógyvizes és merülő medence, szaunák, gőzkabin, sószoba, jégkút, fittnes-terem: szóval ebben a tárgyban minden és megfelelő színvonalon. A szoba tágas, tiszta az ágybetétek és párnák kényelmesek.