Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
Szobaárak félpanziós ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pihenteto napokat toltottunk a hotelban,ha lehetoség lesz rá,szívesen visszatérunk.Az ételek kitunoek,ízletesek,változatosak.A személyzet elott le a kalappal,nagyon kedves,barátságos volt mindenki,a pincérek surogtek,forogtak mint a hangyák.Semmiben nem szenvedtunk hiányt.Nagyon koszonjuk.
Kiváló 2016. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Kiváló kikapcsolódást nyújt egész évben időjárástól függetlenül.A vellness részleg minden igényt kielégít,az idősebb korosztálytól a legkissebbekig jól érezhetik magukat.A személyzet hozzáértése kiváló.A konyha remek,hízékonyaknak vigyázat.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Az étteremre max. pontot adtam, de azért a reggelinél jobban kellene figyelni, hogy 9 órakor ne az üres tálalók várjanak:)
A biliárd drága!
Olvasva az értékeléseket, elképesztő, hogy az emberek miken tudnak morogni:))))
Mi ki sem szoktunk mozdulni a szállodából, csak kirándulni Egerbe például.
Mi még biztosan megyünk a Balneoba.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
A nászutunkat töltöttük Mezőkövesden a Balneo Hotelben. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A szobánk tágas és tiszta volt, a wellness részleg nagyon jó, az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet kedves és segítőkész. Remélem egyszer még visszatérünk a hotelbe.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Észrevételként megjegyezném, hogy az erkélyen lehetne két szék és egy kis asztal. Jó kiülni nyáron a szabad levegőre a szobához tartozó erkélyen.
Egyébként tökéletes pihenés volt.
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A szállodában kellemes napokat töltöttünk. A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk.Nagyon pozitív, hogy a wellness részleg este 21 óráig nyitva van. Az ételek nagy választéka állt rendelkezésre.
Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Többnyire elègedetten távoztunk az egy hetes nyaralásról. Előnyök: Kedves személyzet, tisztaság, nagyon finom ételek (bár egy-kettő nagyon borsos volt), széles választék, mindig volt gyerekmenü is, jó wellness részleg, a medencék elrendezése is ideális.
Kiváló 2016. július 17.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű hetet töltöttünk a Balneo Hotelben, kellemes szobákban kényelmes ágyakban. Udvarias pincérek gyorsan és kedvesen tették a dolgukat. Roskadásig megrakott asztalok, bőséges több fogásos reggeli és vacsora. Pazar grill ebéd íncsiklandozó finomságokkal. Kedves recepcióiktól útbaigazítást kaptunk a környék nevezetességeiről.
Kiváló 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel! A személyzet segítőkész,kedves.Wellness részleg nagyon tetszett a gyerekeknek.
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk a szállodában a barátainkkal. A szobák tisztasága első osztályú,az ételek finomak,bőséges. A személyzet udvarias, kedves,segítőkész. A wellness részleg tiszta,a víz hőmérséklete jó. Két egymás melletti szobát kaptunk,melyet egy ajtó választott el,ez nagyon tetszett.
Máskor is elmegyünk. Bátran ajánlom a szállodát, mert nagyon jól éreztük magunkat.