Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással
Szobaárak félpanziós ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Alapvetően rendkívül magas színvonalú, kényelmes szálláshely. A wellness tágas, saját gyógyvíz áll rendelkezésre. A beltéri medencék mellett kültéri medencerész is van "dögönyözőkkel". Az éttermi választék széles, a kiszolgálás figyelmes, a szobák kényelmesek. Innem még magába a gyógyfürdőbe sem vágyakozik az ember, annyira összkomfortos a szolgáltatás.
Kiváló 2019. március 22.a párjával járt itt
Hétközben vettük igénybe a szálloda szolgáltatását 2 éjszakára, mert el akartuk kerülni a zsúfoltságot, pihenni szerettünk volna. A szálloda tiszta, rendezett. A személyzet gyors, kedves, igyekeztek minden kérésünket teljesíteni. A szolgáltatásokkal elégedettek vagyunk.
Kiváló 2019. március 2.barátokkal járt itt
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási lehetőséget a szobával és ebéddel.
üdvözlettel: Lázárné
Kiváló 2019. január 23.a párjával járt itt
Gyógyulás pihenés egy helyen. Kényelem tisztaság. Szuper szabadtéri masszázs medence. Nagyon bőséges ellátás, félpanzió. Érkezéskor távozáskor is ki tudod használni a napodat. Ár érték arányban nagyon jó.
Kedves személyzet. Ne először voltunk itt és reméljük nem utoljára. :)
Szóval szuper minden !!!!!!!!!
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Medence/kert
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem. A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások. Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.
Kiváló 2018. október 28.a párjával járt itt
A szabadtéri termál medencében való fürdés október végén nagy élményt jelentett unokánknak és nekünk is. Este 9 óráig lehet használni. Sajnos csak rövid ideig élvezhettük.
Bő és ízletes a büfé választéka, a pincérek nagyon udvariasak és kedvesek.
10 órakor a szobát leadva, akár este 9 óráig használható a wellnes.
Kiváló 2018. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Tetszik, hogy a szállodán belül és kint is lehetőség van fürdőzésre, pihenésre. Ha rosszra fordul az időjárás, akkor is zavartalanul pihenhetünk a szállodában. Minden korosztályra gondoltak a szolgáltatásaikkal (kerékpározás lehetőség, edző terem, játszó szoba, szauna, sóbarlang, sokféle medence a fürdőzéshez).
Kiváló 2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Nehéz belekötni a szálloda személyzetébe a wellnes részlegbe a szobákba vagy az ételekbe Nem is akarok nekünk tökéletesen megfelelt A magunk részéről megszavazuk az 5-ik csillagot bár nem tudom mi hiányzik hozzá Ami esetleg negativum az maga a település nincs túl sok látnivaló vagy program és a strand sem nyerte el a tetszésünket bár az újonnan épitett élményrész nem rossz Utólag is köszönünk mindent és szerintem visszatérő vendégek leszünk Kivánok a további munkához jó erőt egészséget minden munkatársnak
Kiváló 2018. június 7.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat. Nem először jártunk itt, de most nem voltunk annyira megelégedve az ételválasztékkal. Ha valami elfogyott nem töltötték újra, aki később jött már nem tudott enni belőle (pl. a gyümölcs, eper. szőlő). Ettől függetlenül nagyon jó volt, a tisztasággal és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. május 13.a párjával járt itt
Februári tartózkodásunkkor már elhatároztuk, hogy amint lehet, újra eljövünk a mezőkövesdi Balneo Hotelbe. A férjem szülinapját itt ünnepeltük, és semmiben sem csalódtunk. Sőt! Kellemes meglepetés, hogy megkezdték több ponton a szálloda felújítását.