Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd
Pandora Zsóry Apartmanok MezőkövesdPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd
Pandora Zsóry Apartmanok MezőkövesdPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd bemutatkozása

A Pandora Zsóry Apartmanok 18 igényesen kialakított apartmanja Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdő területén, de elkerített helyen található.

A Pandora Zsóry Apartmanok legnépszerűbb csomagjai

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pünkösd (min. 1 éj)
Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Gábor Vendégház Eger - Napi árak
2024.12.01-ig
Gábor Vendégház Eger

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
Még nem jártunk Zsóryfürdőn, de már többször olvastam róla, hát ez lett a következő úticélunk. Az apartmanok miatt hezitáltam egy kicsit, hogy nem szállodában leszünk és nem kapjuk meg azokat a szolgáltatáskat, amikhez szoktunk, de végül messze túlszárnyalta az elvárásainkat minden.
2022. június 7.a párjával járt itt
Tágas, kényelmes, jól felszerelt apartmanlakás. Hűvös éjszaka a villanyradiátor egyszerűen bekapcsolható a helyiségekben. Nagyon kényelmes és tiszta ágyak vannak. Klíma a nappaliban. A hálószobák és mellékhelyiségek ablakai szúnyoghálósak, de sajnos a nappali két ablakáról hiányzik.
Kiváló 2020. július 21.gyerekekkel járt itt
Már többedszerre voltunk itt. Barátokkal, családdal, unokákkal. A tisztaság, a kulturált környezet, a teljesen felszerelt apartmanház most sem okozott csalódást. Előnye még a szálláshelynek, hogy benne van a fürdő belépő is az árban. Ami azért nem lenne csekély összeg 4 felnőtt és kiskamasz vonatkozásában.
Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Medence/kertPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Medence/kertPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Külső képPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Külső képPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Belső
Kiváló 2018. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Végre egy olyan szállás, ami a megfelelt a képeken bemutatottaknak. Délbe érkeztünk,de ez nem jelentett gondot, mert a ház már készen várt minket. Gyönyörű környezetben, rengeteg zöld vett körül minket és az építtetők maximálisan figyeltek arra, a házak elhelyezésével, kialakításával, hogy a vendégek ne zavarják egymást.
Kiváló 2022. február 8.a párjával járt itt
A berendezés, a kényelem, a tisztaság, az apartmanok felszerelése mind tökéletes. A személyzet kedves, segítőkész. Akár családoknak, akár pároknak kifogástalan. Közvetlen átjárás a fürdőbe, ingyen belépővel. Egyetlen negatívum, hogy nagyobb autóval nem mindegyik ház mellé lehet kényelmesen beparkolni.
Kiváló 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
Az apartman tiszta és teljesen felszerelt volt. Ezenkívül kérésre, felár ellenében svédasztalos reggelit is biztosítottak a részünkre. A személyzet kedves, segítőkész. Az apartmanból rövid sétát követően könnyen és gyorsan megközelíthető a fürdő. A fürdőben a gyógyvizes medencék több hőfoknak megfelelőek, ami nagy választékot kínál.
Kiváló 2018. február 4.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a letisztult, de egységes kép amit az apartman és a környezete nyújtott. Volt minden a konyhában is éles kés, kancsó, bekészítve só és bors. Ez nem sok helyen tartozéka a szállásnak. Bár a kávéfőzőt hiányoltuk. Nem éreztük szűknek sem, pedig este nagy társasjáték csatákat vívtunk.
Kiváló 2017. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.Csendes környezet,kedves személyzet,kényelmes szobák.A konyhai felszerelés tisztaságára picit jobban figyelni.Külonben minden kiváló.
Kiváló 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
Rendkivül jól berendezett ízléses, minden igényt kielégítő apartman. Mindenkinek csak ajánlani tudom akik felhőtlenül akarnak pihenni a Zsóry fürdő tőszomszédságában, napi többszöri szabad átjárással!
Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - SzobákPandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Szobák
Kiváló 2017. május 16.a párjával járt itt
Már másodszor voltunk itt a férjemmel, nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Igazi pihenésre való hely. A konyha mindennel felszerelt. A fürdő közel, a személyzet nagyon kedves. tisztaság van, az ágyak nagyon kényelmesek. Ajánlani tudom mindenkinek. Máskor is szívesen foglalnék itt szállást.
Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdZsóry-fürdő, Pandora u. 1.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó