Hercegasszony Birtok Mezőtúr

Hercegasszony Birtok MezőtúrHercegasszony Birtok Mezőtúr
Hercegasszony Birtok MezőtúrHercegasszony Birtok Mezőtúr

4Szolgáltatás

A Hercegasszony Birtok legnépszerűbb csomagjai

Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Pünkösd (min. 2 éj)
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Anna Grand Hotel Balatonfüred
114.300 Ft / 2 fő / éj-től csodás reggelivel

Hercegasszony Birtok Mezőtúr vélemények

2018. február 14.a párjával járt itt
Kellemes, nyugott pár napot lehet eltölteni a Birtokon. A szobák tiszták, a személyzet nagyon szimpatikus, kedves emberek, a felszolgálás illetve az ételek
ízre és kinézetre is osztályon felüliek voltak. Nagyon szépen köszönünk mindent.
A birtok szerintem csodálatos lehet nyáron, amikor minden virágba borul és több időt lehet kint eltölteni, gyönyörködni, sétálni.
Köszönettel, Szilágyi Gyula.
2018. február 6.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a hotelben, amely gyönyörű, igényes, csodaszép környezetben található. A menüválasztásos vacsora igazi gasztronómiai csoda, bár az alternatív étkezésre így kevés lehetőség adódik. (Igaz, rákérdeztek az érzékenységre, és a reggeli kávéhoz többféle növényi tejet is kínáltak.
Kiváló 2017. június 17.a párjával járt itt
Gyors döntés,szép idő,közeli hely-Hercegasszony Birtok! A hely amit meg kell látogatni minden évszakban,tavasz-nyár elején csodálatos. Rendezett park,igényes elrendezés,a Körös part kiépítve napozásra,fürdésre,vízibiciklizésre,kajakozásra. A személyzet kedves,előzékeny,probléma megoldó.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - WellnessHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - Szórakozás/SportHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - WellnessHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Vendéglátás
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Alföldiek révén általában hegyvidéken vagy legalább dimbes-dombos helyeken szoktunk kikapcsolódni, de most nem volt kedvünk sokat utazni, plusz jókat hallottunk, olvastunk a birtokról így kipróbáltuk. Nem bántuk meg, remek hely. Gyönyörű környezet:szépen gondozott park a Körös partján közvetlenül.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - Vendéglátás
Kiváló 2017. május 12.családjával járt itt
Mi minden évben visszatérünk, páratlan élmény minden szempontból, különösen az ételek nagyszerűek.
Kiváló 2017. április 10.gyerekekkel járt itt
Figyelmes és készséges személyzet, akik igyekszenek mindenben a vendégek rendelkezésére állni. A hely és a környezet nyugodt, csöndes, szinte megáll az idő. Különleges ételek teszik teljessé a pihenést.
Kiváló 2017. március 6.gyerekekkel járt itt
A birtokhoz vezető út ütött-kopott, ám megéri kitartani, a birtok mindent feledtet. Pazar környezet, előzékeny személyzet, s fenséges étkek. Az apartmanunk közvetlenül a Körös holtágra nyílt, kényelmes és tágas volt, felszereltsége önellátást is lehetővé tesz, de hiba lenne, mert az étterem gasztronómiai remekei valóban élményt jelentenek.
2017. január 20.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként érkeztünk,minden ugyanolyan volt mint tavaly nem csalódtunk semmiben, bátran ajánlom másoknak is akik kellemes kikapcsolódásra vágynak!
Kiváló 2016. november 17.kollégákkal járt itt
Kollégáimmal voltunk egy csapatépítő tréningen és vegyes érzésekkel távoztam személy szerint. Leszögezem, hogy maga a hely, a hely minősége, kialakítása, gondozottsága kiváló volt, az étteremben felszolgált ételek "furfangosak", de isteniek voltak. . . Az étlap rövid, viszont minden, de minden zseniálisan finom, összhangban az ízek.
2016. október 24.gyerekekkel járt itt
A hétvégén első osztályos unokámat szerettem volna az iskolai kötöttségek alól felszabadítani. Fontos szempont volt, hogy lakóhelyünkhöz ne essen túl távol, legyen fürdési lehetőség, korrekt legyen az ára, szép a környezet, udvarias a személyzet. Elolvastam az interneten található kommenteket, s így döntöttem a Hercegasszony Birtok mellett.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr a térképen
5400 MezőtúrHercegasszony útja 1.
• szauna • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bisztró