Hercegasszony Birtok Mezőtúr

Hercegasszony Birtok MezőtúrHercegasszony Birtok Mezőtúr
Hercegasszony Birtok MezőtúrHercegasszony Birtok Mezőtúr

4Szolgáltatás

A Hercegasszony Birtok legnépszerűbb csomagjai

Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Pünkösd (min. 2 éj)
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Anna Grand Hotel Balatonfüred - Pünkösd
Anna Grand Hotel Balatonfüred
129.540 Ft / 2 fő / éj-től csodás reggelivel

Hercegasszony Birtok Mezőtúr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
A hotel weboldalát látva,kicsit viszolyogtam a helytől. Már neve is, hogy" Hercegasszony Birtok". Megérkezve teljesen más látvány tárult elénk. Egy gyönyörű rendezett park,egy barátságos,szívmelengető birtok. Belépve még nagyszerűbb a látvány:a recepció-bár és étterem rendkívül modern berendezésű amit a fiatal személyzet,mosolygása és kedvessége tovább fokoz.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - WellnessHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - Szórakozás/SportHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - WellnessHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
A párommal voltunk 2 éjszakára a hotelben. Szenzációs volt. Több helyen jártunk már, de ez mindent felülmúlt. A környezet, a Kőrös part, a szabadidő többféle eltöltésének lehetősége mind mind hozzájárul, hogy mielőbb visszajöjjünk ide. Igénybe vettük a kajakot és nagyon élveztük a lehetőséget. A wellness részleg is kiváló.
Kiváló 2015. november 22.barátokkal járt itt
Két éjszakát tölthettem el ebben a csodálatos hotelben. Nagyon alkalmas teljes kikapcsolódásra, ha valaki el akar menekülni egy kis időre a város zajától. A hotel berendezése modern, skandináv típusú, nagyon tiszta, rendezett. Az udvar és a vízpart is gondozott, és a hotel területén minden egy kellemes sétával elérhető.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kertHercegasszony Birtok Mezőtúr - BelsőHercegasszony Birtok Mezőtúr - VendéglátásHercegasszony Birtok Mezőtúr - Vendéglátás
2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Barátnőimmel töltöttem itt 3 napot és a szép és modern hotelen túl a sült oldalas, amit vacsorára kaptunk életre szóló feledhetetlen élmény! ! ! Annyira finom volt. Mondtuk is a személyzetnek, hogy csak ezért az egy vacsoráért már megérte ide eljönni :)

A wellness részleg még "gyerekcipőben jár" nem ez a hotel erőssége, hanem a konyhája, a gyönyörű környezet és a Kőrös part.
Hercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - Külső képHercegasszony Birtok Mezőtúr - Medence/kert
Hercegasszony Birtok Mezőtúr a térképen
5400 MezőtúrHercegasszony útja 1.
• szauna • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bisztró
Wellness Hotel Szindbád