Csülök Csárda Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Csülök Csárda Miskolc vélemények

Szörnyű 2023. október 30.gyerekekkel járt itt
2012 óta rendszeresen látogatjuk a csülök csádát. Mindenkinek csak ajánlani tudtam, a szombati napig. Ekkor mélyen nagyott kellett, hogy csalódjunk benne. Az étel hideg volt. Inkább főtt, mint sült. Íztelen. És tocsogott az olajtól. Az ajtón kilépve ketten annyira rosszul lettünk, hogy hányinger elleni tablettával végeztük.
Szörnyű 2018. augusztus 8.barátokkal járt itt
Előre megfontoltan,(mivel többször is próbáltunk bejutni, de mindig telt-ház volt)asztalt foglaltam két nappal korábban. Megérkezésünkkor a pincér megmutatta az étterem legmelegebb, üveg ablak melletti asztalát (az ablakon besütött a nap, min. 40 C fok! ! ! ) A terasz és a benti asztalok foglaltak a pincérek elmondása szerint, csak azt nem értettem, mikor foglalták le azokat?
Szörnyű 2014. június 26.családjával járt itt
Többször jártam már a helyen családommal,a kiszolgálás mindig problémás volt,azonban idén egy térd gipsz miatt tolószékben érkeztem a pincérek segítségüket nem ajánlották fel, viszont az étterem egy részét egy székkel zárták el előlem mivel a "tolószékkel úgysem férnék el,, mikor közöltem én szeretnék mégis beljebb menni nem pedig ott leülni ahol senki más nem ül , hihetetlen modortalansággal primitívségéről tanúbizonyságot tett és felemelt hanggal sértegetőzött.
Gyenge 2019. február 1.barátokkal járt itt
Sajnos itt a vendég feleslege, mert nem nagyon éreztem ez az étterem várja a vendégeket. Magunk vettük le a téli kabátokat! Várakozás után megjött a pincérnő aki sietősen hozta a megrendelt italokat. A főétel az már egy másik kategória. Az étterem "zászlós hajója" sült csülök erdélyi módra.
Gyenge 2017. október 26.a párjával járt itt
Sajnos egy hatalmas csalódás volt. A kiszolgálás ugyan gyors volt. Az ételre sem kellett sokat várni, bár inkább vártunk volna még egy kicsit és akkor lehet melegen szolgálák volna fel az ételt. Az étel íze megfelelő volt, de az hogy a rizs langos a sült krumpli nem frissen sült, a rántott sajt teljesen hideg, meg volt dermedve a sajt semmi folyós állag, a csülök annyira meg volt pirítva, hogy képtelenség volt elvágni a bőrét.
Gyenge 2016. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
- A weblapon levő étlap és az elénk tett verzió nem azonos, az utóbbi sokkal karcsúbb (és tele van gépelési elütéssel). - A pincér kedves, udvarias, szolgálatkész, de rettentő leterhelt, emiatt kínosan lassú. A végén én mentem a számláért, mert már nem bírtam tovább várni arra, hogy feltűnjön.
Gyenge 2015. szeptember 9.családjával járt itt
Az étlapon szereplő ételek leírása nem pontos, így beleválasztottunk abba, amit nem nagyon szeretünk. A rántott gomba panírjában hajszál volt, amúgy jó lett volna, a limonádé nagyon gyenge, kisajnálták belőle a citrom karikákat, csak a citromlé (gyári) ment bele kevés cukorral,a pincér elég unottan szolgált ki.
Gyenge 2014. március 16.a párjával járt itt
Mikuláskor voltunk itt a párommal vacsorázni. Mikor megérkeztünk 2-3 asztalnál voltak éppen csak vendégek. A hozzánk érkező pincérnek viszont nagyon sürgős volt a rendelésünk. A kabátunkat még le sem vehettük, ő már ott állt mögöttünk az étlapokkal. Rendelésünk után kihozta az italokat, és eltűnt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. július 6.gyerekekkel járt itt
Turistaként érkeztünk Miskolcra három gyerekkel és megálltunk ebédelni az első szimpatikus lehetőségnél. A pincér olyan volt, mint a reklámban, azon imádkozott, hogy csak ne jöjjön vendég. . . legalábbis a kedvesség hiánya erre engedett következtetni. Azért megebédeltünk és közben megszámoltuk a pókhálókat.
Átlagos 2016. augusztus 1. járt itt
A hely hangulata jó volt, a kiszolgálás is, hatalmas adag ételeket vittek ki az asztalokhoz, mely az ár/érték arányt tekintve pozitív benyomást keltett bennem először, ám az étel minőségével sajnos volt némi probléma. Az indokolatlan mennyiségű köret mellett a "csülökszeleteken " a húst keresve is nehezen találtam, egy darabig azt hittem kakastaréjt eszem.