Végállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra várjuk a lillafüredi erdei kisvasút városi végállomásához Diósgyőrbe, egy franciás bisztrók hangulatát megidéző miliőbe.
Ragaszkodunk a friss, szezonális alapanyagokhoz, a környékbeli őstermelők életben tartásához. A jó minőségű alapanyagok ízét nem fedjük el fűszersókkal.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Végállomás Bistro & Wine Miskolc vélemények

2014. június 1.a párjával járt itt
Már régóta miskolci vagyok, de még sosem fedeztem fel ezt a helyet. Így nagyon is meglepett hogy belépve milyen kellemes hangulat fogadott. Gyönyörű, elegáns berendezésű a hely. Igaz hétfő este voltunk itt a párommal, még is volt jó pár vendég az asztaloknál. A kiszolgálás gyors volt, a pincérek kedvesek.
Kiváló 2014. február 19.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt áprilisban, miután a kisvonatról leszálltunk. Nagyon jó helyen van, a túristák számára. Nagyon figyelmesek a felszolgálók, nagyon ízléses a berendezés, ízletesek az ételek és rendkívül elegáns hely. Két pici gyerekkel mi nem annyira éreztük jól magunkat, mert mindig volt valami problémánk, ami miatt feszengtünk. Inkább pároknak, időseknek, túristáknak ajánlom, nem kisgyermekeseknek.
Kiváló 2013. október 9., kollégákkal járt itt
Jó hangulatú, elegáns,különleges étterem! Kialakítása/külleme, egyszerű és mégis gyönyörű, magával ragadó. Az ételek, egyszerűek és fenségesek. A kiszolgálás és a vendégekkel való törődés tökéletes. Tökéletes hely munkaebédre, romantikus vacsorára, és akár esküvőre is.
2013. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Kulonleges menuvalasztekuk van ,a pincer udvarias,segitokesz volt,tudja a dolgat! :) A megrendelt etelek-italok hamar elkeszultek! Nem tul olcso, ez alkalommal nekem a kivalasztott foetel kivetelesen nem izlett,pedig eddig nem csalodtam! Lehet,h. nem jol valasztottam? !
Az etterem nagyon hangulatos,latszik,hogy frissen van felujitva,jo izlessel! Tisztanak tunt! Mindent egybeveve megerte!
Kiváló 2013. szeptember 27.a párjával járt itt
Udvarias kiszolgálás, kitűnő különleges menüválaszték, de az étlappal is maximálisan elégedettek voltunk. Füstölt csülköt ettünk strapacskával, kiadós mennyisé volt. A sörök lehetnének kicsit olcsóbbak, vagy tarthatnának egy olcsóbb típust. Mellékhelységek szépek, tiszták.
2013. szeptember 23.családjával járt itt
A hely a belvárostól messze van, ám ha éppen Lillafüred felé vesszük az irányt, pont útba esik és vétek lenne kihagyni. Finom és különleges ételek vannak, bár miskolci viszonylatban nem túl olcsó, de a hangulat és a kedves kiszolgálás kárpótol. Nem rég felújították így most még hangulatosabb környezetet ad, mint előtte. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki arra jár!
Kiváló 2013. május 25.barátokkal járt itt
Határozottan a minőségi gasztronómiát képviseli az étterem. Mind a belső, mind az étlap kifinomult és igen jó ízlésre vall. A Bükk közelsége miatt gondoltuk, hogy vadételt kóstolunk illetve egyikünk Spárgakrémlevest kóstolt és volt aki a Rozmaringos báránysültet választotta.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc a térképen
3534 MiskolcDorottya u. 1.
+36 46 402 952
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo