Végállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc
Végállomás Bistro & Wine MiskolcVégállomás Bistro & Wine Miskolc

Végállomás Bistro & Wine Miskolc bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra várjuk a lillafüredi erdei kisvasút városi végállomásához Diósgyőrbe, egy franciás bisztrók hangulatát megidéző miliőbe.
Ragaszkodunk a friss, szezonális alapanyagokhoz, a környékbeli őstermelők életben tartásához. A jó minőségű alapanyagok ízét nem fedjük el fűszersókkal.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Végállomás Bistro & Wine Miskolc vélemények

Kiváló 2017. május 8.családjával járt itt
Korábban céges vacsorán,német ill. japán vendégekkel jártam ott ,két alkalommal is,igazán ínyenc ételeket ettünk. Igazából most a Pisztrángo telepreindultunk el a családommal,de mivel rengetegn voltak ott, visszafordultunk és kerestünk másik ebédelő helyet. Mivel aznapra esett a ballagásmindenhol sokan voltak, véégül "beugrott" a Végállomás.
Kiváló 2017. január 15.barátokkal járt itt
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 7.barátokkal járt itt
Kevés olyan érték van egy étterem esetében, mint a személyesség, mely többnyire azzal párosul, hogy a tulajdonosoknak amellett, hogy bukni nyilván nem szeretnének a vállalkozáson, nem a profit az elsőrendű céljuk, hanem az, hogy minőséget, jót adjanak.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - EgyébVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Gyenge 2016. november 25.a párjával járt itt
Márton napjára foglaltunk asztalt a párommal egy korai vacsorára. Megérkezésünknél már akadt egy kis gond. Asztal papírral leterítve menű ebédeltetésre,így is hagyták nekünk, mint egy menzán. Majd az asztalunkra hanyagul odalöktek nekünk egy menűsor étlapot, ami csak az aznapi menűről szólt.
Kiváló 2016. október 29.családjával járt itt
Pár héttel ezelőtt voltunk testvéremékkel a Végállomás Étteremben. Menüt kértünk, ami gyorsan elkészült. Kedves és barátságos volt a felszolgáló. Gyorsan kihozták nekünk a rendelt ételeket és italokat. Nagyon tiszta és modern étterem. Az ételek minősége kiváló volt, az ára menük esetén nagyon olcsó.
Átlagos 2016. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Szeptember közepén ebédeltünk az étteremben. A gyerek adag leves és a normál adag között csak árban volt különbség mennyiségben nem-húsleve- sajnos túl zsíros volt, ízre rendben volt. A burgonya chips néhány darabja ehetetlenül olajos volt,sajnos az olaj minősége is kifogásolható amiben sütötték.
Gyenge 2016. május 21.családjával járt itt
Ma voltunk ott a családdal, de sajnos ilyen rossz grillezett zöldségköretet még sehol sem kaptam! Az elején pont a köretre kérdeztem rá azt mondta, hogy friss zöldségekből van! De tuti nem az volt íztelen és nyers ráadásul még a gyomrom is kiütötte! A sült pisztráng bundája meg ehetetlenül sós volt mind a három adagnál!
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - MosdóVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső kép
Kiváló 2016. március 15.barátokkal járt itt
A Lillafüredi Erdei Kisvasút végállomásán, az egykori LÁEV váróterméből alakították ki 2011-ben ezt az alapvetően francia bisztrós hangulatú, azonban a hagyományosabb magyar étkeket sem elfeledő színvonalas éttermet. Kiváló alapanyagok, modern konyhatechnológia, kreatív fogások.
Végállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - MosdóVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső képVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étlap/itallapVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Étel/italVégállomás Bistro & Wine Miskolc - BelsőVégállomás Bistro & Wine Miskolc - Külső kép
Kiváló 2016. március 3.barátokkal járt itt
Az "imádtam" mindent elmond.
Legyen ebéd vagy vacsora,mindig tökéletes az étel,a kiszolgálás.
Kihagyhatatlan étterem az országban.
Ez nem fizetett vélemeny:D
Remek látnivalók is vannak a környéken. És:Az étterem mellől i dul a kisvonat,ami csudijó kicsinek és nagynak egyaránt:)
Aki nem tudja értékelni a jót, egyen egy másik megállóban;)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 24.a párjával járt itt
Születésnapomon próbáltuk ki ezt a helyet, mert sok jót hallottunk róla. Könnyen megközelíthető, ízlésesen van berendezve és nagyon kedvesek a pincérek. Az étlap számomra nem volt elég változatos, de ettől függetlenül, azért találtam finom ételeket. Nemcsak, hogy finom volt, de nagyon szépen tálalták is. Nagyon meg voltunk elégedve, még biztos visszamegyünk repetázni. :)
Végállomás Bistro & Wine Miskolc a térképen
3534 MiskolcDorottya u. 1.
+36 46 402 952
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo