Park Hotel Miskolctapolca

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Hotel Miskolctapolca vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2016. május 25.gyerekekkel járt itt
Meglepetést okozott, hogy a hotel eleje szépen felújított, de belülről és a környezete is félig kész. A belső udvar a jakuzzival nagyon kellemes, mig kevesen votak. A dohányosok is egy helyen tartozkodtak a játszó gyerekekkel. A fürdőszobában meglepetés volt a bidé, mig szappant nem adtak. Wellness részlegükból csak egy szaunna müködőtt, a sószoba raktár lett.
Park Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Külső képPark Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Szórakozás/Sport
2016. május 24.a párjával járt itt
Az utóbbi vélemények miatt kétségekkel indultunk el ,de meglepetésünkre minden nagyon rendeben volt ,a szobánk tiszta és kényelmes az étkezések választékosak és finomak voltak , szinte mint egy " all inclusive " ellátás . A fürdő nagyon szép ! ! !
Összességében a mi részünkről csak köszönet a Park Hotel dolgozóinak !
Remélem még visszamegyünk !
Köszönjük .
2016. május 18.családjával járt itt
Legalább 10 éve készültem Miskolctapolcára. Idén tavasszal végre kipipáltam a "bakancslistámon" ezt az állomást. Egy hétvégét töltöttünk el családommal ezen a helyen. Már a foglalásnál meglepett, hogy mennyire kedves a személyzet, türelmesek, segítőkészek voltak, minden kérésemet megoldották.
Szörnyű 2016. május 11.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek! Először egy nagyon koszos szobát kaptunk, a szoba ajtaja kb: 5 cm kisebb volt, mint maga a nyílás. Az erkélyajton nem volt zár, olyan kampós megoldás volt, nagyon biztonságos! ! ! A WC- ben nem volt papír és ami kiütötte nálam a biztosítékot az , hogy az ágy fejtámla része levolt köpve vagy más. . . . .
Gyenge 2016. március 31.családjával járt itt
Nagy csalòdàs volt szàmomra a hotel. A szobàban nem tettek kéztörlõt, kérni kellett. Fürdõköpeny elfogyott. A fürdõ is elég lelakott. Sajnos a beigért biliàrdot ,ping-pongot, valamint a csocsot nem lehetett hasznàlni. Biliàrdozni Miskolcra mentünk.
Park Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - SzobákPark Hotel Miskolctapolca - Szobák
Gyenge 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Sokáig keresgéltem a miskolctapolcai szállások között,mire kiválasztottam a Park Hotelt. Nem volt igazán jó döntés! A beléptetőkártya átvételekor csalódtam először. Egy töredezett,hiányos műanyag tokba volt beletéve! A szoba elfoglalása után értek az újabb "meglepetések". Nem tudom utoljára mikor volt rendesen kitakarítva.
Kiváló 2015. július 7.csoporttal járt itt
Nyári hőség, légkondis szoba,tiszta, rendezett környezet, udvarias személyzet fogadott. Az éttermi rész kiváló, a főszakácsot mindenképpen tartsák meg! ! ! ! :) Ízletes, megfelelő fűszerezésű ételek,nagyszerű kiszolgálás! Sajnos egyetlen negatív dolog a lift időnkénti meghibásodása.
Kiváló 2015. március 19.a párjával járt itt
Pár kellemes napot töltöttünk el a Park hotelben. A személyzet segítő kész,a szolgáltatások az ajánlatnak megfelelően működtek,azaz kiválóan! Az étkezések választékosak,annyit azért itt megjegyeznék,több gyümölcsöt ,és zöldség félét is szervírozhatnának a svédasztalon. A tisztaság,és a szobák kényelme,vetekszik egy 4*hotelével. Jól éreztük magunkat!
Park Hotel Miskolctapolca - Wellness
Szörnyű 2014. december 22.gyerekekkel járt itt
A tisztaság még meg is felelne ha leszámítjuk a pókhálókat a szobában. A nagyobb probléma az étkezés. A vacsora svédasztalnak volt ugyan titulálva de messze nem az. Két fajta étel közül a fel(ki)szolgálók segítenek rövidre zárni a kérdést,egy kanállal suhintanak a vendég tányérba és mehet,persze a terítéket már túlbuzgón szedik le.
Kiváló 2014. július 30.a párjával járt itt
Nagyon-nagyon klassz hely! A szálloda nagyon szép helyen, de közel a nyüzsihez található, a szoba tiszta volt, ízlésesen berendezett, a fürdőszobába se lehetett belekötni.
A reggeli finom és változatos volt, sok féléből lehetett csemegézni :)
A személyzet kedves és segítőkész, mindig mosolyogtak, és türelmesen válaszoltak minden kérdésünkre.
Szívből ajánlom mindenkinek, máskor is visszamegyünk még :)