Park Hotel Miskolctapolca

Szálloda minősítés alatt
Park Hotel Miskolctapolca
Park Hotel MiskolctapolcaPark Hotel Miskolctapolca
Park Hotel MiskolctapolcaPark Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. január 6.a párjával járt itt
Néhány negatív jelző helyett szeretném inkább a pozitív dolgokat kiemelni. Bár télen ködös időben jártunk itt a környezet csodálatos. Rengeteg lehetőség van akár gyalogosan bejárni a környéket. A szálloda remek szakácsokkal rendelkezik,a finom ételeket igazán figyelmes kedves pincérek szolgálják fel.
Szörnyű 2019. július 14.családjával járt itt
Inkább egy menekült szálláshoz hasonlít mint egy 3 csillagos hotelhez. A szobák ezer éves berendezésű, koszosak a függönyök leszakadva-katasztrofa. A fürdő vizköves, fekete gombás. A folyosón az ülőgarnit
úrák kiszakadva az ajtóba szög verve és úgy záródik. . Nem is értem, hogy kaphat egy ilyen lepukkant hely 3 csillagot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. április 18.családjával járt itt
Lillafüred után jöttünk ide a Barlangfürdő kedvéért, már másodszor. A tavalyihoz képest van némi javulás, de a világítás most is kritikán aluli. Egyszerűen nem értem, hogy miért jó egy szállodának, ha emiatt sokkal rosszabb megítélésben lesz részük. Az biztos, hogy ide soha többé !
Park Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - Egyéb
Szörnyű 2018. október 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda a 3 csillagnak meg felelő, a szobák átlagossak, a reggeli egyhangú és szegényes,a vacsora finom. Az viszont bosszantó, hogy hétvégi felárat kérnék úgy hogy egész éjjel más rendezvény szervezés miatt nem lehet pihenni. A környékre biztosan vissza térek de ezt a szállás helyet nem tudom ajánlani családoknak pláne hétvégére.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. október 20.családjával járt itt
A testvérem talált egy lillafüredi és egy miskolctapolcai csomagot. Mivel elég messziről érkeztünk, úgy gondoltuk, hogy kössük össze a 2db 2 éjszakás kikapcsolódást. Kiköltöztünk Lillafüreden a panzióból,ahol a Palotaszálló látványa varázsolt el minket, és beköltöztünk a Barlangfürdő közelébe. Nagyon jól tettük.
Park Hotel Miskolctapolca - Külső képPark Hotel Miskolctapolca - Medence/kert
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 13.családjával járt itt
Négy éve voltunk párommal ebben a hotelben, két éve meg a családdal. Annyira tetszett,hogy ismét ide jöttünk. A hotel a felújítás által még csinosabb lett. Szuper időt fogtunk ki, igy remek napsütésben jakuzziztunk a kertben. Az ételek most is finomak és bőségesek voltak. Kiprobáltuk a csónakázást és a bobozást is.
Park Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Külső képPark Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Szórakozás/Sport
Kiváló 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Párommal ketten utaztunk ide 5 napra. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, szoba tisztaságával sem volt problémánk az ételek is finomak voltak. Összességében nagyon jó volt minden és nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. augusztus 2.barátokkal járt itt
A szállásközvetítő oldal [moderálva - a szerk. ] ajánlásából választottam ki a szállást
Előtte olvastam az értékeléseket. Tapasztalatból mondhatom,a 2015-2017 évi értékelések hiányosságait
kijavították,bár még mindíg van mit tenniűk! Ezt közöltük is,ötleteket adva a szálloda vezetőjével.
Kiváló 2018. június 30.gyerekekkel járt itt
A hotelbe való érkezésünk előtt szörnyebbnél -szörnyebb véleményeket olvastam a szállodáról,persze már meg volt véve mindhárom utalvány. Összességében csak jót tudok mondani a szállodáról. . . A személyzet végtelenül kedves,segítőkész. Az ételek kifogástalanok voltak. 4 gyerekkel voltunk,ebből egy 5 éves ikerpárral.
2018. április 23.családjával járt itt
A szobánk valami rémes hátsó udvarra / is / nézett, ami tele volt sittel, szeméttel. Erre is gondolhatnának ! A másik negatívum a minimális világítás, aminél lehetetlen olvasni, igaz, éjjeliszekrény is csak egy volt lámpa nélkül. A tévé élvezhetetlen. Szerencsére van WIFI, így átvészeltük az estéket.
Park Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - Egyéb