Park Hotel Miskolctapolca

Szálloda minősítés alatt
Park Hotel Miskolctapolca
Park Hotel MiskolctapolcaPark Hotel Miskolctapolca
Park Hotel MiskolctapolcaPark Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Hotel Miskolctapolca vélemények

2018. március 1.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt,az ételek nagyon finomak voltak,viszont a szoba nem olyan volt,mint amit elvártam volna és a wellness sem.De végül nagyon jó 3 napot töltöttünk itt.
Kiváló 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
Remek étterem, ügyes személyzet.
Szép, komfortos, tágas szobában voltunk elszállásolva balkonnal, wifi rendben. Ingyenes parkolás. Finom bőséges ételek, Kedves, segítőkész személyzet. Habár kuponos vásárlással sikerült foglalni, még 10% kedvezményt is kaptunk, ill. visszatérítettek a fürdőbelépők árából.
Átlagos 2017. július 23.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom aki szereti a tiszta, kényelmes hoteleket szombat éjjel dübörgő zenével (esküvő), hideg medencével, nem túl tiszta jacuzzival.
Gyenge 2017. július 22.a párjával járt itt
A negatív kritika is lehet/ne/ építő jellegű, ha elolvasnák az illetékesek és próbálnának változtatni. 5 nap 4 éjszakát töltöttünk el a férjemmel a hotelban. Tudtuk, hogy nem 5 csillagos szálloda, de sok mindenben nem is ez számítana. Kívülről újították, újítják, de belülről elég lelakott.
2017. február 20.barátokkal járt itt
A szálloda retro stílusu, az-érték arányban elfogadható. Sokat akcióznak, maga a szálloda is, és nagyon sok kiajánlott oldalon, kuponos felületen is megtalálható. Aki nem csodát vár ezért az összegért, nem fog csalódni. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak. A szoba lehetne picit tisztább, de megtalálható minden, ami az ember kényelmét szolgálja.
Park Hotel Miskolctapolca - Külső képPark Hotel Miskolctapolca - SzobákPark Hotel Miskolctapolca - KörnyékPark Hotel Miskolctapolca - Környék
Szörnyű 2016. december 29.a párjával járt itt
Szoba:
szörnyű! ! ! A mennyezet csupa folt a beázástól! Az ágy mögött a konnektor lóg ki a falból. Egy konnektor volt a szobában, azt tudtuk használni ketten párommal, hogy telefont tudjuk tölteni. Első éjszaka semmit sem tudtunk aludni a földszinten zajló szülinapi buli miatt, pedig a második emeleten kaptunk szobát.
Szörnyű 2016. november 13.a párjával járt itt
16. 11. 11-11. 13-ig tartott a foglalásunk. A foglaláskor jelezte a hotel, hogy 12-én az ESTE rendezvény lesz, mely járhat némi zajjal. Ehhez képest 11-én este kezdődött egy buli, ami miatt hajnali fél négyig nem aludtunk, addig szólt ugyanis a négyneegyedes dumdum, üvöltve és sikoltozva éneklő fiúkkal lányokkal, akik a szomszédos szobákban is az egyébként sem halk zenét próbálták túlordítani.
Park Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - EgyébPark Hotel Miskolctapolca - Egyéb
2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda szobái otthonosan, bár lehetne kicsit tisztább. Az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Aug 05-től 4 éjszakát töltöttünk férjemmel együtt ebben a szállodában. Mindenkinek üzenem, hogy a szolgáltatás magasan felülmúlja az árakat. Mindenhol tisztaság,rend, nagyon készséges és kedves recepciósok. Finom svédasztalos reggelik, vacsorák, rugalmas kiszolgálás. Amit a csomagban ajánlottak, mindent teljesítettek. A szálloda környéke tiszta, rendezett, jó volt itt lenni.
Gyenge 2016. május 27.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttem el két napot ebben az állítólag háromcsillagos szállodában. Nos, a személyzet (egy "kisfőnök" kivételével, akivel egyszer beszéltem, de nem köszönt, és nem mutatkozott be, valamint végig arrogáns volt), mindenki kedves és segítőkész volt. Az étel nagyon finom volt, bár a svédasztalos reggelinél például nem volt fekete tea a teaválasztékban.