Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

4,3
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca
Miskolctapolca Barlangfürdő MiskolctapolcaMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca bemutatkozása

Az Európában egyedülálló Miskolctapolca Barlangfürdőben páratlan élmény a természet fedett uszodájában, a hegy mélyéről fakadó kellemes hőmérsékletű termálvízben fürödni, élvezni a tiszta, minden szennyeződéstől mentes levegőt. Vendégeink több százezer éves, természet alkotta barlangjáratokban fürödhetnek, élvezhetik a vadvíz vízáramának kellemes masszírozását.

Szépségkezelés: • halpedikűr

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca vélemények

Időpazarlás 2022. március 17.egyedül járt itt
Hmm hol is kezdjem? ! Talán ott, hogy ezért 500km-ert utazni felesleges, pihenés, kikapcsolódás? ! Ne viccelj, a "gyerekek" ugrálnak a medencékben ,locsálnak és sorolhatnám. . Kritikán aluli! Megfordultam már drága és olcsóbb helyeken is életem során , egyik nagy álmom volt,hogy megnézzem ,de kár volt. .
Kihagyható 2018. április 1.gyerekekkel járt itt
A hely az üzemeltetői dilettánsok, vagy szimplán lelkiismeretlen nemtörődömök. Tegnap jártunk ott. Maga a barlangfürdő szép lenne, de nemhogy élvezhetetlen de veszélyes is volt. A barlangfürdőhöz tartozik egy kültéri strand is, ami a teljes intézmény 2/3-át teszi ki és természetesen márciusban zárva tart.
Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Maga a barlangfürdő érdekes. Egyszer. És akkor sem egész napra. A barlangban szinte sehol sincsen lehetőség leülni, pihenni a vízben. Körbe "kell" sétálni és kész. A kinti medencékben a víz hideg volt, a nem túl meleg időjárás mellett képtelenség volt 10 percnél többet a medencékben tölteni.
Kihagyható 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Az egész ott kezdődik, hogy csak a GPS vezetett a bejárathoz, az útjelző táblák nem. Ott volt egy kábé 50-75 autó befogadására alkalmas helyi parkoló, óriási szerencsénkre épp kiállt valaki, így volt helyünk már a harmadik körre, de őszintén nem tudom, hogy a többiek hol parkolnak, vagy hogyan?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2018. március 31.gyerekekkel járt itt
A helyszín felé autóval közeledve, nem jelzi tábla az irányt. Odaérve nem jelzik, hogy a bejárat elé kocsival nem érdemes lehajtani, ezért a keringő kocsik káosza vár a tudatlanokra. A parkolás a Kitti Hotel előtt egy napra 1400 Ft (utólag már nem választanám ugyanezt az opciót: egyszer mindenkit át lehet verni. . . ).
Átlagos 2016. október 8.a párjával járt itt
A véleményem a barlangfürdőről vegyes. Nagyon régóta szerettem volna ide eljutni a feleségemmel és most október 6. -án sikerűlt. Először is a parkolásról(lehúzós). Igaz aki tud kb 600m-t gyalogolni, az talál egy hatalmas parkolót is ami mellesleg ingyenes. A barlang a maganemében szép,de sem a víz, sem a levegő kis túlzással sem mondható kellemesnek,konkrétan hideg volt.
Érdekes 2016. szeptember 16.barátokkal járt itt
2016 szept. 5-én látogattuk meg a barlangfürdőt feleségemmel és egy baráti házaspárral. Nekünk nem voltak negatív élményeink, nem volt zsúfoltság, csak inteligens vendégekkel találkoztunk akik nagy része külföldi volt. Érdekes volt az egész barlangrendszer, szépek és izlésesen voltak kialakítva a változó szinű fényforrások.
Időpazarlás 2016. augusztus 14. járt itt
Életem legrosszabb fürdője. Soha többet nem megyek. Tömegnyomor, 5X annyi embert engednek be, mint amit elbír a hely, még annál is hidegebb víz, mint ami ki van írva, és a honlapon szerepel, túl sok 10 év alatti gyerek, akik sikítoznak, fröcskölnek, ugrálnak (hiába van kiírva egy-két helyre, hogy hangoskodni nem lehet), hatalmas zaj, állandó sikítozás (főként a barlangban, amit az akusztika még jobban felerősít, és főként a csillagteremben).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. május 30.a párjával járt itt
Kb 20 évvel ezelőtt jártam a fürdőben. Bevallom a régi élmény jobb -szebb volt,mint amivé mára vált a fürdő . Akkor a barlang oldalfala és alja is természetes mészkő volt, ma minden művi csempézett lett,szerintem a régi aljzat kellemesebb volt. Tele élményelemekkel (sodró folyosó),ami biztos hozzátesz a vízi élményekhez, de itt zavaró,főleg ha teltházas nap van.
Érdekes 2016. május 23.a párjával járt itt
Pünkösdkor látogattunk el a barlangfürdőbe. Sokan ajánlották, így kíváncsiak voltunk rá. Élmény volt egy barlangban fürdőzni, tetszett az élménymedence (különösen a forgó/vadvíz része). Egy kis csalódás volt a termálvíz, mert melegebbre számítottunk (talán csak a komáromihoz vagyunk szokva, ami jóval melegebb).
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 145 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca a térképen
3519 Miskolctapolca Pazár István sétány 1.
06 46 560030
• . . . - . . .
H-V
Éjszakai fürdőzés
van
Medencék
Fedett medencék
  • 6 élménymedence (29 °C)
  • merülőmedence (16 °C)
Nyitott medencék