Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

4,3
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca
Miskolctapolca Barlangfürdő MiskolctapolcaMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca bemutatkozása

Az Európában egyedülálló Miskolctapolca Barlangfürdőben páratlan élmény a természet fedett uszodájában, a hegy mélyéről fakadó kellemes hőmérsékletű termálvízben fürödni, élvezni a tiszta, minden szennyeződéstől mentes levegőt. Vendégeink több százezer éves, természet alkotta barlangjáratokban fürödhetnek, élvezhetik a vadvíz vízáramának kellemes masszírozását.

Szépségkezelés: • halpedikűr

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Jártam már sok fürdőben,de ilyen csodálatos helyet még nem láttam! Ide egyszer mindenkinek el kell menni! A környék is nagyon szép!
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2018. február 18.a párjával járt itt
Egy pár hete lett felujitva,már többszöri alkalommal jártunk párommal,gyerekekkel,megunhatatlan. Európában Egyedülálló természeti csoda. Mindig jól érezzük magunkat,aki nem szereti a hüvösebb vizet,van lehetöség melegebb vizben is jól érezni magát,csillagos égbolt,török fürdő melegebb,gyógy medence 2 is,szerintem ezt mindenkinek látni kell és tapasztalni hogy a természet mire képes.
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca -
Kihagyhatatlan 2018. február 16.a párjával járt itt
Igényes, tiszta. Többféle hőmérsékletű medence van, mindenki meg tudja találni a neki optimálisat. Télen nagyon kellemes kikapcsolódás, csak ajánlani tudom. Az előtte levő park is nagyon szép, megér egy sétát. A bobpálya egész évben nyitva van.
Csodálatos, hogy meg tudjuk tekinteni ezt a természeti csodát!
(A konyhája borzasztó, de szerintem ez nem a fürdőt minősíti. )
Kihagyhatatlan 2017. július 19.a párjával járt itt
Nagyon szép környék,a fürdő nagyon tetszett.Hangulatos a barlang rész. Bármikor vissza mennék de sajnos kicsit messze van.A kinti rész nem túl nagy .Nagy vágyam volt egyszer eljutni ide és nem okozott csalódást. Ha arra járok biztosan nem hagyom ki.Csak ajánlani tudom....
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. június 6.gyerekekkel járt itt
Nagy vágyam volt, hogy eljussak a barlangfűrdőbe, és nem okozott csalódást. Az első medence, amit kipróbáltunk, víz alatti megvilágítással, különböző, váltakozó színekkel tette még hangulatosabbá a fűrdőzést. Ebben a medencében időszakonként (külön táblán fel voltak tüntetve az időpontok) sodrást indítottak be, amit gyerekek, felnőttek egyaránt nagyon élvezték.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. december 15.a párjával járt itt
A barlangfürdő egyedülálló élményt nyújt. Nagyon szép és hangulatos a barlangban a fürdés. Maga a barlang vize inkább úszásra ajánlatos, ejtőzésre kicsit hűvösnek találtam. A melegvizes medencék kellemesek, de sokszor kicsit zsúfoltnak tűnnek. A Dallmayr kávét ajánlom megkóstolni, az étterem átlagos, az ár ehhez képest picit soknak tűnik számomra.
Kihagyhatatlan 2016. május 12.barátokkal járt itt
Gyermek koromban jártam először a fürdőben, ami nem éppen most volt. Annyira már nem is emlékeztem. A lényeg, hogy most nagy élmény volt számomra újra ott lenni. Majdnem mint egy "gyerek" úgy elcsodálkozva jártam be a fürdő minden zugát. Minden egyes helyen kicsit időzve, talán legtöbbet a csillag teremben.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. április 12.barátokkal járt itt
Amikor Miskolctapolcára érkeztünk, elejétől fogva a fürdőzést vártam! Sajnos messze lakunk, így otthon csak képekről ismertem, de már alig vártam! ! Mikor megérkeztünk nagyon hangulatos volt, a belső kialakításokról nem is beszélve. Már az élmény volt, amikor csak bent a medencék mellett sétáltunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. február 6.egyedül járt itt
Mivel nagyszüleim egy Miskolchoz közeli kis faluban éltek, gyermekkorom nyaralásaiból egyik évben nem maradhatott ki a tapolcai Barlangfürdő felkeresése. Akkoriban, a 80-as-90-es években is pont ugyanígy nézett ki külsőleg az épület, a kör alakú fogadócsarnok a női szoborral, és a szabadtéri rész félcső kupolája.
Érdekes 2019. július 9.barátokkal járt itt
A napokban egy hirtelen ötlet alapján látogattunk el három generációs kis családunkkal erre a csodás kis helyre. Már többször jártunk itt, mégis új élmények értek. Csodálatos zöld környezet. A szabadtéri medencék többsége elsősorban a pici gyerekek kedvence volt. Benn a Barlang is nagyon szép - kissé hűvös vizével - a látvány mégis mindig új és meglepő.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 145 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca a térképen
3519 Miskolctapolca Pazár István sétány 1.
06 46 560030
• . . . - . . .
H-V
Éjszakai fürdőzés
van
Medencék
Fedett medencék
  • 6 élménymedence (29 °C)
  • merülőmedence (16 °C)
Nyitott medencék