Varga Csárda Mórahalom

2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Varga Csárda Mórahalom vélemények

2018. január 9.barátokkal járt itt
Egész napos fürdés után éhesen kerestünk egy a fürdőhöz közeli szimpatikus helyet, és szerencsére nem mentünk messzire, mert a Varga Csárdában finomat ettünk. Magyaros, házias bablevest, gulyáslevest rendelt a társaságunk,ami bőséges, tartalmas volt, utána palacsinta, sütemény, jól laktunk, és ugyan tél volt, nem kiemelt ünnepi időszaki hétvége de meglepően kedvező volt a végösszeg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2017. december 20.a párjával járt itt
Uszoda után, farkaséhesen tértünk be a vendéglőbe. Már jártunk itt, ismertük a csárda kínálatát. Halászlevet rendeltünk juhtúrós galuskával, töltött húst körettel, uborka salátával. Lassú volt a kiszolgálás , de amikor megkaptuk az ételt már nem volt problémánk. A halászlé finom volt, de elmaradt egy halászcsárda ízvilágától.
Varga Csárda Mórahalom - Külső képVarga Csárda Mórahalom - BelsőVarga Csárda Mórahalom - BelsőVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/ital
Gyenge 2017. október 18.a párjával járt itt
Wellness üdülésre érkeztünk a városba. Mivel korábban érkeztünk mint ahogy a szállást elfoglalhattuk volna, betértünk ebédelni a Varga csárdába. Fél 1-kor érkeztünk. Való igaz sokan voltak, de volt szabad asztal, igy leültünk. 15 perc múlva meg is érkezett a pincér, felvette a rendelést. Nem tájékoztatott hogy sokat kell várni.
Varga Csárda Mórahalom - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 13.barátokkal járt itt
Második mórahalmi napunk ebédjét három barátunkkal itt költöttük el. Szeretünk új helyeket kipróbálni. Szerencsére most sem csalódtunk. Ahogy a nagykönyvben le van írva. . . . . Szerintem a pincér még tanulta a felszolgálói szakmát, melynek komoly jeleit láttuk. Az adagok óriásiak és nagyon finomak voltak. Akár mesterszakács is készíthette. . . . Gratulálunk és köszönjük.
Varga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Strandolás előtt tértünk be ebbe a szimpatikus csárdába ebédelni. Az ételek finomak voltak,kiszolgálás gyors volt. A kerthelyiség nagyon jól meg van csinálva. Az árak sem elrugaszkodottak. Halat is fogyasztottunk,kellemes íze volt. Az étlapon bő választék van,így mindenki talál magának valamit,a gyerekeknek sem volt gond,hogy nem találnak fogukra valót. Visszatérünk ha arra járunk.
Kiváló 2017. augusztus 6.barátokkal járt itt
Már többször jártunk náluk, mert soha nem csalódunk.
A kiszolgálás is a rengeteg vendég ellenére elég gyors.
Svédasztalos reggelire is be lehet fizetni, ami nagyon előnyös, ha csak szálláshely van fizetve. További előnye, hogy a fürdóből is megközelíthető, igy nem kell ebben a nagy melegben kisétálni.
Varga Csárda Mórahalom - Külső képVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Egyéb