Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
2016. februárjában jártunk itt. Előre tájékozódtunk, hogy melyik a legjobb étterem a városban és nem csalódtunk, sőt! Isteni ételek, kedves, gyors kiszolgálás, szép, tiszta étterem, elfogadható árak! Még most is érzem az isteni lecsó ízét a számban. . . 4-en voltunk és mindannyian nagyon meg voltunk elégedve. Ajánlom bárkinek, bármilyen alkalomra, nem fogja megbánni! T-M-B
2016. május 17.barátokkal járt itt
Többször jártam már ebben az étteremben. Magyaros jellegű belülről. A kiszolgálás gyors, udvarias és kedves. Míg a rendelt ételre vártunk házi tepertőkrémet és májkrémet kaptunk. De volt már hogy pálinkával is kínáltak minket.
A rendelt étel finom volt és hamar kihozták.
Összességében elégedett voltam mindennel. Biztos, hogy erre a helyre még visszatérek.
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégén úton voltunk Fertődre és szokás szerint "kis" kitérővel értük el a célpontunkat. Első körben Dunakilitibe gondoltuk, hogy est-ebédelünk, de ott hoppon maradtunk, de az egy másik sztori. Itt felütöttem eme honlapot és kikerestem a mosonmagyaróvári éttermek listáját, ahol ez tűnt a legszimpatikusabbnak.
2015. szeptember 26.barátokkal járt itt
Szeptemberben kétszer is jártam itt, mindkét alkalommal csirkemellet ettem más-más módon elkészítve. A kiszolgálás gyors volt, míg várakoztunk a megrendelt ételre, "üdvözlet" érkezett a konyhából, házi májkrám formájában, ami kitűnő volt. Hamarosan követte ezt a megrendelt ételsor, amit az átlagos jelzővel tudnék illetni.
Kiváló 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Az étterem belülről is magyaros, nem puccos, aki szereti a hagyományokat, a magyarságot annak biztosan nagyon tetszene a hely.
Az ételek nagyon finomak a kiszolgálás tökéletes. Többször jártunk már itt, és biztos vagyok benne, hogy vissza is fogunk térni.
Negatív kritikát, ha akarnék sem tudnék írni róla.
2014. március 5., kollégákkal járt itt
Céges ebéd alkalmával ünnepeltük az év végét páran, akkor remek ízvilág fogadott a választott ételemmel kapcsolatban, nagyon finom volt és az étteremnek pedig van egy sajátos hangulata amelyet érdemes másoknak is kipróbálni. Ha valaki Mosonmagyaróváron jár, nyugodtan térjen be ide egy finom ételre.
2013. október 29.családjával járt itt
Mivel helyi lakos vagyok, ezért már többször jártam ebben az étteremben. Stabilan hozzák a jó minőséget, kedvesek, látszik, hogy a vendég az első. Az étterem kialakítása hangulatos, csárda szerű. Az ételek minősége kiváló, íze finom. Az árakat tekintve kicsit drága, de ezt "szolgáltatásban" meghálálják.
Kiváló 2013. május 21.családjával járt itt
Véletlennek köszönhetően jártunk az étteremben. Tavaj egy hétvégét töltöttünk el a közeli szállodában Dunakilitin. Terveink szerint az oda uton Győr városnézés volt beütemezve ebéddel összekötve. Nagyon hűvös idő volt ezért nem sokat nézelődtünk viszont ebédelni szerettünk volna. Megkell hogy jegyezzem nem találtunk kedvünkre valót.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Belső