Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2023. szeptember 5.családjával járt itt
De hársfák nélkül, sajnos. Pedig elférne, hely lenne, és akkor a kinti terasz is kellemesebb lenne, nyár forróságban, amikor a napellenzők már nem sokat érnek. Így gondolkodás nélkül a belső, kellemesen hűvös helyiséget választottuk.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - EgyébHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 30.a párjával járt itt
Szuperjó hely minden étel isteni volt a felszólítás kifogástalan,alig kellett várni míg kihozzák a rendelést,gyermekes családoknak isnmegfelelelő csak ajánlani tudom
Kiváló 2018. október 15.családjával járt itt
Ide tényleg szívesen fogunk visszatérni, mert a felszolgálók nagyon kedvesek, gyorsak, pontosak! Az ételek pedig nagyon finomak, és bőségesnek is mondhatóak. A kétszemélyes Hársfa tál például inkább
három személyes szerintem. :-) Mindenképpen meg szeretném kóstolni a többi ételt is! Csak ajánlani tudom a helyet azoknak, akik jót szeretnének enni!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Hangulatos hely, a város szívétől nem messze a Termál fürdő szomszédságában. Rengeteget járunk Óvárra, de ezt a helyet csak nemrégiben fedeztük fel. Kedves a kiszolgálás,de vacsora időben főszezonban szinte vadászni kell a helyet az embernek. Finom ételek, bő választék, kedves kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 29.családjával járt itt
Csehországból hazafelé már vágytunk a hazai ízekre. Legközelebbi városként Magyaróvár nyert, a „kollégák” értékelései alapján pedig a Hársfa étterem. Hangulatos hely kívül-belül. A belső térben már próbáltam szigorúan nézni, hogy „sok lesz ez a népiesség”, de nem sok. Kellemes, bohókás, tiszta.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étel/italHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső képHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - BelsőHársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 1.családjával járt itt
Mai napon,május 1_én nyakunkba vettük a Dúnántúlt és ellátogattunk Mosonmagyaróvárra,ahol eltöltöttünk egy interaktív remek napot a Futura múzeumban,ezúttal javasolnám,hogy a múzeumokat is tegyétek fel a lehetséges értékelések közé. Szóval a múzeumból kifáradtan és éhesen érkeztünk meg az étterembe,ami már messziről nagyon látványos volt.
Hársfa Étterem Mosonmagyaróvár - Külső kép
Kiváló 2017. április 24.családjával járt itt
Szinte már törzsvendégek vagyunk az étteremben. Ismét egy kitűnő vacsorát fogyasztottunk el a vendéglőben. Továbbra is a kedvenc helye a családnak. Kitűnő ételek, udvarias kiszolgálás, hangulatos helyszín. Mindig van valami új az étlapon, amit ki lehet próbálni. Még soha nem csalódtunk a választásban. Az ár/érték arány teljesen megfelelő. Biztosan fogunk még ide jönni. . .
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
2016. februárjában jártunk itt. Előre tájékozódtunk, hogy melyik a legjobb étterem a városban és nem csalódtunk, sőt! Isteni ételek, kedves, gyors kiszolgálás, szép, tiszta étterem, elfogadható árak! Még most is érzem az isteni lecsó ízét a számban. . . 4-en voltunk és mindannyian nagyon meg voltunk elégedve. Ajánlom bárkinek, bármilyen alkalomra, nem fogja megbánni! T-M-B
Kiváló 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégén úton voltunk Fertődre és szokás szerint "kis" kitérővel értük el a célpontunkat. Első körben Dunakilitibe gondoltuk, hogy est-ebédelünk, de ott hoppon maradtunk, de az egy másik sztori. Itt felütöttem eme honlapot és kikerestem a mosonmagyaróvári éttermek listáját, ahol ez tűnt a legszimpatikusabbnak.
Kiváló 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Az étterem belülről is magyaros, nem puccos, aki szereti a hagyományokat, a magyarságot annak biztosan nagyon tetszene a hely.
Az ételek nagyon finomak a kiszolgálás tökéletes. Többször jártunk már itt, és biztos vagyok benne, hogy vissza is fogunk térni.
Negatív kritikát, ha akarnék sem tudnék írni róla.