Magyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Magyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár vélemények

Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Nyári kirándulás a forró melegben. Egy éttermet találtunk sétáló belvárosban a sok közül. Gyorsan rendeltünk, mivel sajnos nem volt más a vendéglőben. Hideg gyümölcs leves- pohárban , tojásos nokedli- savanyúsággal , igazi házi izék voltak. Túros csusza - párom azt evett. Finom bor, és nagyon udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Ajánlom a helyet.
2076
2023. április 9.a párjával járt itt
Gondolom, van még egy jó pár étterem, vendégló Mosonmagyaróváron, miért van az, hogy szinte csak ezt az egyet ismerem? Sok évvel ezelőtt kollégákkal szinte mindig ide tértünk be enni, ha errejártunk. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb, csak ezt ismerem, ezt biztos tudom, hogy hol van, és most is magától adódott, hogy ide mentünk.
Magyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Külső képMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/italMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - BelsőMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - MosdóMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - MosdóMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - MosdóMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/italMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - BelsőMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étlap/itallapMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk július elején Mosonmagyaróváron. A szállásunkon ebbe az étterembe kaptunk kedvezményt, így mindjárt az első este felkerekedtünk, megkerestük, és miután több éttermet is megnéztünk, úgy határoztunk betérünk ide, annak ellenére, hogy máshol többen ültek. Nem bántuk meg.
Magyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - EgyébMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Étel/italMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - EgyébMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - EgyébMagyaros Vendéglő Mosonmagyaróvár - Egyéb
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 17.a párjával járt itt
A vendéglőbe késői órán érkeztünk, a pincér akkor is kedves volt és segítőkész. Az étterem ízléses és hangulatos és rendkívül tiszta. Sokszor tapasztaltam már olyat, hogy a pincér átlépi az elhagyott szalvétát, zsepit. . ahelyett, hogy felvenné. Itt érkezésünkkor szemet szúrt egy kis papír fecni az asztalok között, de a pincér amint meglátta egyből felkapta.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. szeptember 9.barátokkal járt itt
Sokszor jártam már ebben a étteremben - kiváló. Nincs mit kifogásolni és az ételek klassszikus magyar ízek. . . . . jobbat nehezen találni. . . kedves barátságos hely. . . . . Kellemes a szezonhoz igazított ételek kínálata. . . . a személyzet kedves barátságos majdnemhogy már ,,családi,,. . . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Külföldről hazafelé jövet megálltunk Mosonmagyaróváron, hogy ott aludjunk, mert már 10 órája úton voltunk. Későre járt, de az egész napos autóban ülés után vágytunk egy kis mozgásra és meleg ételre, ezért elindultunk étteremkeresőbe. A sétáló utcán bukkantunk a Magyaros Vendéglőre, ahol még működött a konyha és szívesen láttak bennünket.