Dödölle Kisvendéglő Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Erzsébet tér 20.

Dödölle Kisvendéglő Nagykanizsa a térképen

Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fotók jók tényleg így néz ki kívül-belül. Olyan igazi régimódi kisvendéglő piros lábassal és serpenyővel. Az elsőben a leves volt, a kapros-juhtúrós szalonnás dödölle pedig a serpenyőben tálalva. Fantasztikusan finom volt és nagy adag. Az italokban volt választék és finom csapolt sör is volt, bár ezek kissé drágák. Szervízdíjat 10%-ot felszámolnak.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tengerparti nyaralásból Nagykanizsára tértünk be ebédelni, 3 kor. 10 napja ettünk itt, de egy másik étterembe, mikor mentünk ki. Már akkor eldöntöttük, itt fogunk ebédelni. Tetszett a hely. Viszonylag gyorsan kaptuk az ételt. És jó nagy adagokat. A levest is kis lábosba, ami piros pont. Ízletes ételek, megfelelő adagok, jó árak. Ez a jellemző.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Nyári kiráűndulásunk során a Fő téren megállva az első kisvendéglőbe betértünk. . A teraszon ültünk le. ahol rövid időn belül megtaláltuk a helyi specialitást az étlapról. . A pincér szivesen adott segitséget az ételhez. . . Dödölle- juhtúrosan és szalonával a másik adag. . Gyorsan kihozták az ebédet. . Nagy adagok voltak, és finomak. .

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Jó, gyors kiszolgálás, ízletes ételek. Segítőkész kiszolgálás. Végre normális ételt ettünk az olasz ételek után. A kiválasztás adhock történt de nem bántuk meg.
Zalaegerszeg

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Sokat járunk Kanizsán, de még sosem ettünk, nem jött velünk szembe szimpatikus hely. Most elmentünk a Főtérre, és az első vendéglőbe beültünk. Hú de jól tettük! ! Barátságos, nem nagy, talán nyolc asztal ha elfér. 2 gyönyörű mosolygós segítőkész felszolgáló, folyamatosan teszik a dolgukat. Az étterem tele, el is kellett küldeni jó pár vendéget.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
betértünk egy vacsorára , de hiba volt!
étlap nulla, de azért sikerült választani. Az étel kritikán aluli volt és ez párosult a kiszolgálással is. A helyhez illően dödöllét választottunk , de ilyen rossz dödöllét szerintem nem ettem, se íz se mennyiség nem volt . Az tény hogy nem volt drága, de ezért az is drága volt!
Sajnálom,de nem ajánlom!

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Horvátországba menet Nagykanizsán pihentünk meg. Szép idő volt, így vacsorázó helyet kerestünk és a felújított, szép tér mellett ezt a helyet találtuk. Ha már a neve is dödölle, hát szarvasragut rendeltünk pirított dödöllével - egy adagot két tányérra. Nagyon finom volt és nagyon jól laktunk! Hozzá sör dukált. És kellemes volt a teraszon üldögélni.
Cegléd
Gyöngyös

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város főteréül szolgáló Erzsébet tér nyugati oldalán a Városháza, míg a keleti oldalán vendéglátó egységek sorakoznak, több is egymás mellett. A Dödölle Kisvendéglőben egyik hétköznapon ebédeltünk, az ebédmenü árban itt is nagyon barátságos (leves + főétel 2 fogás 780 Ft-ért), ráadásul elég sokféléből lehet választani.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.01.07.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Kaktusz Villa
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.30. - 2020.09.02.
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2020.12.20.
Főnix Club Hotel & Wellness
4-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.12.20.
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, üzemanyag és tóbelépő kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.09.30.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.08.31.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 13.293 - 19.100,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.03.27.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Nagykanizsa
Hunguest Hotel Pelion  Nagykanizsa
Palace Hotel  Nagykanizsa
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Dödölle Kisvendéglő NagykanizsaX