Dödölle Kisvendéglő Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Erzsébet tér 20.

Dödölle Kisvendéglő Nagykanizsa a térképen

Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fotók jók tényleg így néz ki kívül-belül. Olyan igazi régimódi kisvendéglő piros lábassal és serpenyővel. Az elsőben a leves volt, a kapros-juhtúrós szalonnás dödölle pedig a serpenyőben tálalva. Fantasztikusan finom volt és nagy adag. Az italokban volt választék és finom csapolt sör is volt, bár ezek kissé drágák. Szervízdíjat 10%-ot felszámolnak.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tengerparti nyaralásból Nagykanizsára tértünk be ebédelni, 3 kor. 10 napja ettünk itt, de egy másik étterembe, mikor mentünk ki. Már akkor eldöntöttük, itt fogunk ebédelni. Tetszett a hely. Viszonylag gyorsan kaptuk az ételt. És jó nagy adagokat. A levest is kis lábosba, ami piros pont. Ízletes ételek, megfelelő adagok, jó árak. Ez a jellemző.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Nyári kiráűndulásunk során a Fő téren megállva az első kisvendéglőbe betértünk. . A teraszon ültünk le. ahol rövid időn belül megtaláltuk a helyi specialitást az étlapról. . A pincér szivesen adott segitséget az ételhez. . . Dödölle- juhtúrosan és szalonával a másik adag. . Gyorsan kihozták az ebédet. . Nagy adagok voltak, és finomak. .

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Jó, gyors kiszolgálás, ízletes ételek. Segítőkész kiszolgálás. Végre normális ételt ettünk az olasz ételek után. A kiválasztás adhock történt de nem bántuk meg.
Zalaegerszeg

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Sokat járunk Kanizsán, de még sosem ettünk, nem jött velünk szembe szimpatikus hely. Most elmentünk a Főtérre, és az első vendéglőbe beültünk. Hú de jól tettük! ! Barátságos, nem nagy, talán nyolc asztal ha elfér. 2 gyönyörű mosolygós segítőkész felszolgáló, folyamatosan teszik a dolgukat. Az étterem tele, el is kellett küldeni jó pár vendéget.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
betértünk egy vacsorára , de hiba volt!
étlap nulla, de azért sikerült választani. Az étel kritikán aluli volt és ez párosult a kiszolgálással is. A helyhez illően dödöllét választottunk , de ilyen rossz dödöllét szerintem nem ettem, se íz se mennyiség nem volt . Az tény hogy nem volt drága, de ezért az is drága volt!
Sajnálom,de nem ajánlom!

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Horvátországba menet Nagykanizsán pihentünk meg. Szép idő volt, így vacsorázó helyet kerestünk és a felújított, szép tér mellett ezt a helyet találtuk. Ha már a neve is dödölle, hát szarvasragut rendeltünk pirított dödöllével - egy adagot két tányérra. Nagyon finom volt és nagyon jól laktunk! Hozzá sör dukált. És kellemes volt a teraszon üldögélni.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város főteréül szolgáló Erzsébet tér nyugati oldalán a Városháza, míg a keleti oldalán vendéglátó egységek sorakoznak, több is egymás mellett. A Dödölle Kisvendéglőben egyik hétköznapon ebédeltünk, az ebédmenü árban itt is nagyon barátságos (leves + főétel 2 fogás 780 Ft-ért), ráadásul elég sokféléből lehet választani.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Oázis Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.800 - 13.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sztárfellépővel, komplex fürdőbelépővel, felnőtteknek fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.26. - 2020.11.29.
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.897 - 13.614,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.22.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Berki Margit Apartman
2021.01.03. - 2021.10.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 14.513 - 22.388,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.07.05. - 2021.12.19.
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezményes tófürdő belépővel, éttermi kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.26.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hotel Vital Nagykanizsa
Hotel Panoráma Balatongyörök Nagykanizsa
Palace Hotel  Nagykanizsa
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)

Dödölle Kisvendéglő NagykanizsaX