Édeske Cukrász Műhelye Nagymaros

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Édeske Cukrász Műhelye Nagymaros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 30., kollégákkal járt itt
Különleges, elvarázsolt hangulatú cukrászda, zegzugos kerthelyiséggel a Duna-kanyarban, a domboldalon egy emelkedő utcában. Az első épületrészben cukrászda és fagyizó működik, akár elvitelre, akár helyben fogyasztásra, a benti árkádos részben étterem is van. Itt lakó barátoktól úgy hallottuk, ha sok a vendég - pl.
Édeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - MosdóÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étlap/itallapÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - BelsőÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étel/italÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étel/italÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étel/italÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étel/italÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Étel/italÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - EgyébÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső képÉdeske Cukrász Műhelye Nagymaros - Külső kép
2019. február 13.családjával járt itt
Másodjára tértünk be ide,ezúttal ismerősökkel.Nekik is nagyon tetszett.
Az épület régi falusi ház,belül nosztalgikus hangulat,retró tárgyak,kellemes környezet.Vasárnap délután tömeg,kirándulók,családok...A választék épp elég,minden nagyon guszta,az árak átlagosak.
Még biztos betérünk!
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Egy egész napos kirándulás után betértünk egy kávéra és egy süteményre a cukrászdába. Nagyon hangulatos a kialakítása, bár nagyon forgalmas volt. Rengeteg süti és egyéb édesség közül lehetett választani, az árak is átlagosak voltak. Állítólag van meleg étel fogyasztásra is lehetőség, ezt mi nem tapasztaltuk, mert zárás előtt érkeztünk. Ajánlom mindenkinek!
Szörnyű 2016. november 27.barátokkal járt itt
Igen, az"Édeske" édes, retró, ízlésesen berendezett cukrászda és egy III. osztályú gyors étkezde. Étlap nincs, rendelés a pultnál: medvehagyma leves és székely káposzta, majd fél óra várakozás után megérkezett a medvehagyma leves kis bográcsban, épp hogy langyos. Plusz sótlan, ízetlen. Nagyon rossz.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 9.gyerekekkel járt itt
Aki szeretné megkoronázni nagymarosi kirándulását, annak bátran ajánlom Édeskét. Mi évekkel ezelőtt fedeztük fel ezt a kitűnő cukrászdát. Azóta törzsvendégek vagyunk. Legnagyobb örömünkre ezév tavaszától Édeske kibővült egy vendéglői résszel is. A bográcsban főtt finomságokat hamar megkedvelték nem csak a nagymarosiak, de a (biciklis) turisták is.