Novemberben jártunk itt.Kiszolgálás nagyon jó!! Türelmesek és illemtudóak a pincérek! Az öltözékük kifogástalan Étel finom,nagy a választék. A hely hangulatos,szép!! A környezet mesés. Nekem nagyon tetszett!!
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Május elején vacsoráztunk a Bella Ria pizzériában. Talán tavaly nyitottak, a zalakarosi korzó, pontosabban a játszótér felett van, a Szőlő utcában. Kellemes idő volt, a terasz megfelelőnek tűnt. Ekkor még kevesen voltak Zalakaroson, így nagyon gyorsan megkaptuk a pizzánkat. Olaszos,...