3,1

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Lucullus Fogadó étterme Noszlop vélemények

2014. július 22.a párjával járt itt
A semmi közepén hirtelen feltűnik a kivirágzott étterem. Van nyitott és zárt terasza, belső étterme és különterme. Az étlapja hagyományos és erdei ételeket tartalmaz, de van gyerekeknek való is pld palacsinta lángos. Megérkezésünkkor éppen távozott egy többfős csoport, akik cigijüket szívták a nyitott teraszon, éppen ezért a meleg ellenére a zárt teraszra ültünk, mivel mi nem dohányzunk.
Kiváló 2014. július 18.családjával járt itt
Július közepén a családdal jártunk itt. /előre foglalással 6 fős ebéd/
Az ételek mennyisége elképesztő, a tálalás profi és ízléses. A ház ajándéka, a kis kancsónyi cseresznyelé fantasztikus és különleges. A salátás-savanyúságos pult különleges és eddig még nem kóstolt dolgokat kínál. A kiszolgálás végtelenül udvarias.
2014. június 8., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal voltunk kirándulni, s ezt a helyet választottuk ebédelésre. Előre megrendeltük az ételeket, így megérkezésünkkor rövid időn belül hozták, ki, mit választott. Sokfélét rendeltünk, de mindenki elégedett volt. Ízletes, meleg, friss volt minden. Én csülkös bablevest ettem, kifogástalan volt.
Gyenge 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
Én a családommal jártam itt és nagy csalódás volt. elég kicsi az adag a többi éttereméhez képest,pedig nem vagyunk nagyétkűek,egy gyerek nem lakik jól vele nemhogy egy felnött. Mikor voltunk két asztalnál voltak és 5 pincér ha jól emlékszem. még ketten ettünk az asztalnál és a pincér elkezdte elhordani a többiek tányérjait a fejünk felett.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Havonta legalább egyszer betérünk. Személyes ismerettség füz a tulajdonoshoz. Nyitáskor az első vendégek voltunk. Az ételek minősége és sokszinüsége azota is változatlanul kiváló. külön érdekessége a helynek a savanyuságok,lekvárok és szörpök. legutóbb egy istenien finom libazuza pörköltet ettem galuskával. Egyébként az áfonya lekvár mesés
Kiváló 2013. szeptember 8.családjával járt itt
Horvát országi nyaralásunkkor mindig betérünk útközben ebbe az étterembe. Csodálatos a teraszos rész ahol helyet szokunk foglalni. Házias savanyúság finom tálak, levesek. Mindig sikerült finomat ennünk. Olyan étterem,ahol megtaláltuk a finom ízeket udvarias kiszolgálást az adagok olyanok ami az árhoz méltó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. május 1.családjával járt itt
Hévízi nyaralásunkkor mindig betérünk útközben ebbe az étterembe. Csodálatos a tornáca, ahol helyet lehet foglalni. Házias savanyúságok (noszlopi), finom halak, tálak, levesek. Eddig még mindig sikerült finomat ennem. Lehet itt noszlopi savanyúságokat (konzerv) vásárolni. Nem a legolcsóbb, de elhelyezkedésénél fogva kedvező étterem, mivel a közelben nem nagyon van más. Ajánlom!
Lucullus Fogadó étterme Noszlop a térképen
8456 NoszlopDózsa György u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus