Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

4,3
az 1 nyíradony-tamásipusztai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
Borostyán Med Hotel Nyíradony-TamásipusztaBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

Kiváló 2017. február 1.családjával járt itt
Mi csak kuponos akcióval tudtunk eljutni ebbe a szállodába, várakozással telve érkeztünk, mert a meghirdetett fotók alapján egy csoda az egész komplexum. Nem kellett csalódnunk! Tényleg minden gyönyörű szép, tiszta, kényelmes szobák, szuper gyermek lakrésszel, a wellness is bámulatos,tiszta és tágas és még uzsonnát is szolgálnak fel a medencéknél :)
A személyzet kedves és segítőkész!
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hotel, csodás környezetben. A szobák rendkívül kényelmesek, tisztaság van mindenhol. A wellness részleg egyszerűen pazar. A kalandparkban, ahová ingyenes belépőt kaptunk gyermekeink bármikor ott töltenének bármilyen hosszú időt. A személyzet kedves és segítőkész. A teljes ellátás valóban teljes és bőséges.
2016. szeptember 3.családjával járt itt
Gyönyörű hely, kedves személyzettel, csak a konyhai dolgozókkal nem voltunk megelégedve. Gyakorlatozó diákokat alkalmaznak, akikben nincs meg a kellő tisztelet (persze volt kivétel). Ha szólunk, hogy kifogyott a baracklé, pofákat vágnak, akkor is, ha valamit nem találunk első étkezésnél, meg úgy bármikor, ha tenniük kell valamit.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Vendéglátás
Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a szálloda, igényesek a belső kialakítások, a családi szobában a gyerekek szobája nagyon tetszett, a kislányomat is teljesen lenyűgözte. Nagyon jó, hogy teljes ellátás van, az ételek finomak voltak. A szálloda parkja is nagyon rendezett, igényesen kialakított.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső képBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - KörnyékBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Belső
Kiváló 2016. július 13.a párjával járt itt
Megláttuk és megszerettük ezt a szállodát, mely nagyon meseszép. Alkalomhoz illő volt nagyon kedves személyzettel és tulajdonossal. Már most vágyunk vissza, s nem is kell órákat utazni. Biztosan gyakori vendégek leszünk akár egy napos kikapcsolódásra is pazar az élményparkkal együtt. Ilyen figyelmes helyen még nem voltunk ajánljuk mindenkinek!