Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

4,3
az 1 nyíradony-tamásipusztai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
Borostyán Med Hotel Nyíradony-TamásipusztaBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

2019. január 17.a párjával járt itt
Az épület új építésű, csodás. A beltér és a kültér egyaránt luxus kényelmet nyújt télen-nyáron egyaránt. Ami számunkra kellemetlen volt, hogy az ablakpárkányok tele voltak elpusztult háziléggyel. Mivel utószezonban voltunk ( szándékonsan, h. tudjunk pihenni)tudtuk, hogy kevesebb vendég lesz.
Kiváló 2018. október 11.a párjával járt itt
A nyugalom szigete ez a mesés szálloda. A gyönyörű kastélyban királynőnek éreztem magamat. Pazar berendezés, kifogástalan tisztasság,
kedves személyzet, változatos, izletes ételek. Külön dicséretet érdemel az uzsonna meglepetés. A wellnes részleg hangulatos,a medencék különböző hőfokkal működnek,
naponta tiszta törölköző.
2018. július 31.gyerekekkel járt itt
Nem tudom, ki választotta ki a helyszínt, de egy kicsit fura a puszta közepén, a szegénysor kellős közepén egy 4 csillagos szálloda. . . . Alapvetően ez egy jó hotel, bár a játszópark mellette nem igazán üzemel, ami nekünk csalódás volt, hiszen ezért mentünk pont oda a gyerekekkel. és a honlapon meghirdetett "tengerparti" külső részleg sem működöt.
Kiváló 2018. február 19.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk vendégek,minden nagyon szuper volt,kiszolgáló személyzet kedves,segítőkész minden tekintetben,kivéve a masszázs hölgy! A szauna szeánsz kiváló, a Wellness részleg is szép, rendezett,a vizi torna is remek, minden a vendégekért történik, a meglepetés uzsonna nemes gesztus.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - WellnessBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - VendéglátásBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - VendéglátásBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - BelsőBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - SzobákBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - BelsőBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Belső
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Amikor lefoglaltuk a szobát, sejtettem, hogy nagyon szép szállodába megyünk, a valóság viszont felülmúlta az elképzeléseimet. Ahogy a hétköznapi, egyszerű falucskában egy utcán jobbra fordulsz és teljesen váratlanul egyszer csak ott van előtted a gyönyörű kastély, olyan hatással volt rám, mintha egy mesevilágban lennék.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - EgyébBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - VendéglátásBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - WellnessBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső képBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Külső kép
Átlagos 2017. december 3.a párjával járt itt
A hotel tényleg gyönyörű, szemet kápráztató berendezés, millió fényt szóró csillárok, pazar. Láthatóan dolgoznak a környezeten is, frissen ültetett rózsabokrok tömkelege a parkban. Az étkezés kiváló. Finom, házias ételek, udvarias, gyors, felszolgálók. Ami óriási csalódás, az a wellness. Pedig pazarul kialakított, gyönyörűen kivitelezett.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. október 13.a párjával járt itt
Gyönyörű a hotel, mesébe illő az egész környezet, nem győztünk betelni a csodás látvánnyal mind a benti berendezést, mind a parkot illetően. Nekünk minden pozitív volt. Tetszett a szoba, az ellátás, a felszolgálók kedvessége, a wellness részleg és még sorolhatnám. Igazán uraknak érezhettük magunkat ebben a szállodában.
2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Kezdem a pozitív élményeinkkel. Maga a hotel és a hozzá tartozó kert tényleg gyönyörű, ehhez kétség nem fér. Élveztük a kinti és benti medencéket, a gyerekek és a felnőttek egyaránt megtalálták a nekik való helyet, kényelmesen elfértünk, volt elég napozó ágy.
2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hotel, 3 éjszakát voltunk 2017 július elején egy másik kisgyerekes családdal, DE:
Sajnos vannak hiányosságok ami nem tudom, hogy a "friss" nyitásnak köszönhető-e, vagy a nyári diákmunkásoknak, vagy a kevés személyzetnek, de ilyen szinten, ilyen színvonalon nem ez várható el.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Szórakozás/SportBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Szórakozás/Sport
Kiváló 2017. július 11.családjával járt itt
A lányom esküvője, az utána lévő vendégfogadás, hajnalig tartó vacsora,és a másnapi pihenő helyszínéül választottuk a Borostyán Hotelt.
A Hotel nem az olcsóságáról híres, viszont a szolgáltatások bőven megfelelnek az elvárásoknak. Az ételek minősége, a wellness, az extrák, a környezet, a mindenhol jelenlévő luxus érzés az, ami hozzájárult a hétvége varázsához.