Erzsébet Szálloda Nyíregyháza ★★★

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza bemutatkozása

Magyarország keleti kapujában, Nyíregyházától 5 kilométerre található Sóstógyógyfürdő. Gyógyvize jódot, brómot és oldott ásványi sókat tartalmaz, így rendkívül alkalmas mozgásszervi műtétek utáni rehabilitációra, reumatikus és nőgyógyászati megbetegedések kezelésére.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza vélemények

2015. április 8.gyerekekkel járt itt
2014. nyarán töltöttünk el 4 napot itt. A szálloda rendben volt, de vannak kifogások. Az jacuzzira ugyan felíratkoztunk, de az első este elromlott, és 4 nap kevés volt megjavítani. Ezen kívül a személyzet (portások,takarítók) részéről éreztünk egy kis lenézést, hogy Mi "csak" Erzsébet programos nagycsaládosok vagyunk.
Gyenge 2014. december 6.a párjával járt itt
Igaz Erzsébet utalvánnyal voltunk, de a szállás a szóba a fürdőszobáról nem is beszélnék. Amint irtam borzalmas 5 napot töltöttünk. A szoba hideg volt /15/ többszöri könyörgés után kaptunk egy hősugárzót. Fürdőszobát nem tudom kinek tervezték mérete 1. 05 x 155 volt zuhanyzóval együtt.
Kiváló 2014. december 5.családjával járt itt
Azzal kezdeném,hogy mi eléggé aggodalmasan indultunk telelni. Az indok,hogy a pici gyerekünk tejallergiás és féltem,hogy a szállodában eltöltött napok alatt mit és hogyan fogok enni adni neki. Ezzel szemben amikor leértünk és bejelentkeztünk,nem sokra jött a konyha főnök és részletesen átbeszéltük az étlapot,hogy mit ehet a baba.
Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - BelsőErzsébet Szálloda Nyíregyháza - SzobákErzsébet Szálloda Nyíregyháza - Szobák
2014. október 15.a párjával járt itt
2014. szeptember végén jártunk a szállodában. Az út amely a szállodához vezet, egy kalandparkot szel ketté. A szálloda szépen felújított, tiszta. Található benne fényterápiás sókamra, jakuzzi, szauna, ezekre a szolgáltatásokra egy táblán elhelyezett "órarenden" lehet időt foglalni. Egy számítógép is van az előtérben közös használatra.
Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Külső képErzsébet Szálloda Nyíregyháza - KörnyékErzsébet Szálloda Nyíregyháza - Környék
2014. október 1.a párjával járt itt
Szeptemberben 5 éjszakát töltöttünk a szállodában. A be-és kijelentkezés nem volt zökkenőmentes. Érkezéskor14óra helyett 15. 15-kor kaptuk meg a kulcsot(kérésre). Kiköltözéskor viszont ragaszkodtak az időponthoz,könyörgésre kaptunk egy félóra haladékot,így még aznap is igénybe vehettük a gyógykezeléseket.
Kiváló 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Erzsébet programmal voltunk családdal októberben. A szálloda nagyon szép és tiszta volt, a személyzet kedves. Annyi ételt adtak hogy nem tudtuk megenni. Meleg több fogásos étel volt délben és vacsorára is,nagyon finom volt minden. Közel voltak a látnivalók, az állatkert, fürdő, muzeumfalu. Nagyon jól éreztük magunkat. Szivesen mennénk ujra.
2014. június 8.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a szállodában, összességében jól éreztük magunkat. Az ételek minősége elfogadható volt, mennyisége nekünk kevésnek bizonyult. A szálláshely tiszta a személyzet segítőkész, animátorok is voltak a gyerekek nagyon élvezték! A közelben van minden ami egy gyerekes családnak programot nyújthat kalandpark a szállás területén, állatkert, élményfürdő 800 méteren belül.
Átlagos 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Próbálok tényszerű lenni és nem összehasonlítani más helyekkel. Elhelyezkedés: csendes, biztonságos, sok fa, rigófütty. Sóstón ami számít a közelben van. Szálloda: van hangulata, bár a környezete - míg a főépülethez érünk - kicsit retrós. Felújított épület, a szobák tágasak, kényelmesek, akárcsak a fürdő.
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
Csodálatos 5 éjszakában volt részünk. Gyönyörű környezetben helyezkedik el a szálloda .
A személyzet végtelenül kedves, udvarias volt. A teljes panziós ellátás is kifogástalan volt, finom ételekkel, udvarias, szolgálatkész pincérekkel. Mindennel és mindenkivel maximálisan elégedettek voltunk. Mindenkinek ajánlom aki kikapcsolódásra vágyik.
Szeretnénk még ide visszatérni.
2014. 04. 12
Kiváló 2014. március 15.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben helyezkedik el, közel van a fürdő, a Skanzen, a városba való bejutás egyszerű, kiváló a szálláshely, tiszta, előzékeny a személyzet, mindennel felszerelt hely. Az étkezés első osztályú, svédasztalos bőséges reggeli, kitűnő ízletes ebéd és meleg vacsora, ami minőségileg is kiváló.