Erzsébet Szálloda Nyíregyháza ★★★

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza
Erzsébet Szálloda NyíregyházaErzsébet Szálloda Nyíregyháza

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza bemutatkozása

Magyarország keleti kapujában, Nyíregyházától 5 kilométerre található Sóstógyógyfürdő. Gyógyvize jódot, brómot és oldott ásványi sókat tartalmaz, így rendkívül alkalmas mozgásszervi műtétek utáni rehabilitációra, reumatikus és nőgyógyászati megbetegedések kezelésére.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Erzsébet Szálloda Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2014. december 6.a párjával járt itt
Igaz Erzsébet utalvánnyal voltunk, de a szállás a szóba a fürdőszobáról nem is beszélnék. Amint irtam borzalmas 5 napot töltöttünk. A szoba hideg volt /15/ többszöri könyörgés után kaptunk egy hősugárzót. Fürdőszobát nem tudom kinek tervezték mérete 1. 05 x 155 volt zuhanyzóval együtt.
Átlagos 2016. június 27.a párjával járt itt
Feleségem kapott kedvezményes erzsébet kártyát. Vele mentem mint kísérő. 3 éjszakáért fizettem 51. 000. - Ft-ot. Nem külön szobában aludtam hanem feleségemmel együtt, tehát a 1/2 szoba árát a feleségem kifizette. Kértem számlát külön - külön állították ki feleségem nevére is 51. 000. - és mint előzőekben említettem nekem is 51.
Átlagos 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Próbálok tényszerű lenni és nem összehasonlítani más helyekkel. Elhelyezkedés: csendes, biztonságos, sok fa, rigófütty. Sóstón ami számít a közelben van. Szálloda: van hangulata, bár a környezete - míg a főépülethez érünk - kicsit retrós. Felújított épület, a szobák tágasak, kényelmesek, akárcsak a fürdő.
2015. július 24.gyerekekkel járt itt
Ketten 5 napot töltöttünk itt, júliusban. Szerencsére nagyon jó időnk volt. A szálloda szép és csendes helyen van, pár perc sétával minden elérhető. A szoba kicsi, de célnak megfelel, a légkondicionálás pedig szuper! A holmikat is szépen el lehet pakolni, nem volt útban semmi. Az erkély tágas, bár kihasználatlan mivel egy szék és egy szárító volt csak.
2015. április 8.gyerekekkel járt itt
2014. nyarán töltöttünk el 4 napot itt. A szálloda rendben volt, de vannak kifogások. Az jacuzzira ugyan felíratkoztunk, de az első este elromlott, és 4 nap kevés volt megjavítani. Ezen kívül a személyzet (portások,takarítók) részéről éreztünk egy kis lenézést, hogy Mi "csak" Erzsébet programos nagycsaládosok vagyunk.
2014. október 15.a párjával járt itt
2014. szeptember végén jártunk a szállodában. Az út amely a szállodához vezet, egy kalandparkot szel ketté. A szálloda szépen felújított, tiszta. Található benne fényterápiás sókamra, jakuzzi, szauna, ezekre a szolgáltatásokra egy táblán elhelyezett "órarenden" lehet időt foglalni. Egy számítógép is van az előtérben közös használatra.
Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Külső képErzsébet Szálloda Nyíregyháza - KörnyékErzsébet Szálloda Nyíregyháza - Környék
2014. október 1.a párjával járt itt
Szeptemberben 5 éjszakát töltöttünk a szállodában. A be-és kijelentkezés nem volt zökkenőmentes. Érkezéskor14óra helyett 15. 15-kor kaptuk meg a kulcsot(kérésre). Kiköltözéskor viszont ragaszkodtak az időponthoz,könyörgésre kaptunk egy félóra haladékot,így még aznap is igénybe vehettük a gyógykezeléseket.
2014. június 8.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a szállodában, összességében jól éreztük magunkat. Az ételek minősége elfogadható volt, mennyisége nekünk kevésnek bizonyult. A szálláshely tiszta a személyzet segítőkész, animátorok is voltak a gyerekek nagyon élvezték! A közelben van minden ami egy gyerekes családnak programot nyújthat kalandpark a szállás területén, állatkert, élményfürdő 800 méteren belül.
Kiváló 2016. november 17.gyerekekkel járt itt
Öt fős családommal mentünk az Erzsébet program keretében, mint nagycsaládosok. Először úgy volt, hogy nagylányom hozza a barátját is. Senki külön kellett volna fizetni, de végül nem tudott jönni. Viszont a szállodával lehetett egyezkedni, hogy akkor mit hogyan szeretnénk - elég rugalmasak voltak.
Kiváló 2016. május 15.egyedül járt itt
Az Erzsébet program keretében voltam a Nyíregyházán az Erzsébet Szállodában. Hosszú életem folyamán sok helyre jártam üdülni, de az itt eltöltött 4 éjszaka 5 nap, az feledhetetlen volt számomra. Itt élő barátaim kedvéért választottam ezt a szállodát. Nem bántam meg, sőőőt.