Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni, már családtagként üdvözölnek minket minden alkalommal. Kedves, mosolygós személyzet, kényelmes, tiszta szoba, az állatkert pedig évről évre szebb és több a látványosság. Aki nem luxusra és fényűzésre vágyik, csak egy kellemes családi kiruccanásra, annak csak ajánlani tudom ezt a szállodát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2018. február 13.gyerekekkel járt itt
Közvetlenül a tóparton, az állatkertbe külön közvetlen bejárattal, ingyenes belépéssel, régi stílusú, viszont szép tiszta szálloda, kedves személyzettel, bőséges, finom reggelivel. Nekem hiányzott a rendes presszó kávé, mert itt sajnos csak gépi kávé van, de ezen kívül mindennel elégedettek voltunk. Aki nem luxusszállodát keres, annak tetszeni fog. :)
Kiváló 2017. november 13.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom: kedves személyzet, jó ár/érték arány. Talán a vacsora lehetne helyben, de hát ez van. Előttem írták, hogy koszos , büdös volt a lakosztály, na, mi ebből semmit nem vettünk észre.
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat! Azt kaptuk, amit egy 2**-os szállodától vártunk. Idén egy építkezés volt a szomszédban, de a szálloda idejében értesített minket, annak ellenére hogy már áprilisban lefoglaltuk a szállást, de emiatt nem mondtuk vissza.
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Fantasztikusan éreztük magunkat a hotel dzsungelben. Mi először jártunk nyíregyházán a párommal, és nagyon kellemes csalódás volt. A flamingó lakosztályban szálltunk meg, érdemes volt már januárban lefoglalni, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet segítőkész, kedves, mosolygós, az állatpark csodálatos.
Szörnyű 2017. július 27.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem, mielőtt végigolvasnád kedves szállás kereső, javaslom állatkerti látogatásod tervezett alkalmával keress más szállást. . . El is magyaráznám miért. . . Még januárban foglaltuk le ezt a 2 napot, /ennek mondjuk nincs jelentősége :)/ szóval elég az hogy miután megérkeztünk a szállásra , és kinyitották az ajtót mellbevágóan erős BOGÁR SZAG fogadott, ami iszonyatosan büdös volt!
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső
Kiváló 2017. június 13.családjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk egy hosszú hétvégére. Most is mint mindig nagyon meg voltunk elégedve a Flamingó lakosztállyal. Kellemes meglepetés volt a klíma,ami jó volt a melegben. A személyzet kedves,segítőkész. A szoba rendezett,tiszta. Egyetlen dolog ami már évek óta visszatérő probléma a kötelező reggeli aminek ára irreálisan magas.
Átlagos 2017. április 23.a párjával járt itt
Tavaly ősszel jártunk ott. Összességében tetszett, tervezzük is, hogy visszamegyünk, de csak az állatkert miatt. A szálloda nekem olyan '70-es években divatos SZOT üdülőre hasonlított. Lehet, hogy mi kaptunk rossz szobát, de a fürdőben borzasztó pisiszag volt. Nekem a neylon zuhanyfüggöny a fóbiám, és itt azt is megnyertük.
Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van,az egyetlen pozitívum hogy naponta többször is be tudtunk menni az állatkertbe,mert közvetlen bejárat található a hotelből,de ezen kivűl sajnos semmi gyerekbarát dolgot nem tapasztaltunk. A reggeli silány,inkább hasonlít egy menzára az iskolában.
Kiváló 2016. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
6 éve minden nyáron vissza térünk a hotel dzsungelbe 3-4-éjszakára. Idén úgy döntöttünk a családdal, hogy egy hétre megyünk és lakosztályt foglalunk. Mivel az állatparkban minden évben van valami újdonság, így sajnos 4-5 nap nekünk már nem elég, hogy mindent felfedezzünk.