Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal érkeztünk a Dzsungelbe, már az év elején lefoglaltuk a szállásunkat, biztos ami biztos alapon. . . Korrekt kommunikáció mellett zajlott minden, előlegfizetéshez ragaszkodnak. . .
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Dunántúlról érkeztünk. Idén jártunk először Szabolcsban 4 tagú családommal és idősebb szüleinkkel,hogy együtt töltsünk a nyárból pár napot. Az Állatpark volt a fő cél,mivel ismerőseink már jártak itt. A Dzsungelt a honlapon találtuk. A 2 ágyas és zuhanyzós családi szobát márciusban foglaltuk. Nem csalódtunk.
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
4 csodás nap! Minden évben legalább kétszer ellátogatunk az állatkertbe. Állítjuk, hogy Magyarország legjobb állatparkja. Nagyon szép az környezet. Az állatoknak bőven van helye. A négy nap alatt most végre az összes állatbemutatót végig tudtuk nézni. (papagáj,fóka, cápaetetés stb. )
Az időjárás csak az utolsó napon vacakolt egy kicsit.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Nyíregyházi állatkert volt a fő úti célunk, ezért is választottuk ezt a hotelt. Előre megnéztem, hogy mire is számíthatunk ezért nem vártunk wellness és 4 csillagos hotelt. . . . . . ,de nagyon kellemesen csalódtunk. Az épület régi időkből maradt ránk, de megfelelően felújították, kényelmes és tiszta nagy szobák.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Szórakozás/SportHotel Dzsungel Nyíregyháza - KörnyékHotel Dzsungel Nyíregyháza - Szórakozás/Sport
2015. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkert volt a fő uticélunk és mivel messziről érkeztünk érdemesnek láttuk, hogy egy éjszakára szállást foglaljunk. Nagyon jól tettük, mert 7-8 óra kellett az állatkert megtekintéséhez. Mi ezt így két részletben tudtunk megtenni, mivel a Dzsungel Hotel lehetőséget biztosított az állatkertbe történő "korlátlan" belépésre (benne volt az árban a belépőjegy).
Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 5 napot töltöttünk el Nyíregyházán, a nyíregyházi Hotel Dzsungelben. Igen, a hotel nem az Állatpark kellős közepén található, de jó kilátás nyílik magára a parkra, valamint a tóra néző szobák is kellemes látványt nyújtanak. Az épület nagyon hangulatos, az aula olyan akár egy szafari park.
Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt. 2015 februárban sikerült 1 azaz 1 éjszakát foglalnom AUGUSZTUSra. Akkor még nem tudtam, hogy szerencsére csak 1 éjszakát. . Egy állatkertre néző, családi szobát kértem. Ezzel szemben a februári foglalás ellenére egy tóra néző, forgalmas, utcai, bejárat és a kijelölt dohányzóhely fölötti szobát kaptunk.
Gyenge 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Lássuk a valóságot. . . A hotel weblapján van némi csúsztatás, mégpedig az, hogy joggal hihetjük azt, hogy a hotel az állatkertben van, így az ablakunkon kinézve állatokat láthatunk. Nos nem. Bár van néhány szoba, ahonnan lehet, hogy lehet állatokat látni , de a mi szobánk a tóra nézett, és erről a foglaláskor nem kaptunk tájékoztatást, továbbá az állatkert szélétől legalább 50 méter a szálló.
Kiváló 2015. május 30.barátokkal járt itt
Nyíregyházán járva a célom az állatkert volt. A lehető legjobb szállást találtam hozzá. A hotel régi szocreál épület, de nagyon hangulatosan fel van újítva. Minden az állatokról, dzsungel-hangulatról szól, a trófeák a falon, a zebrás függöny, állatos képek, stb.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső
Kiváló 2015. február 23.gyerekekkel járt itt
Egy évvel korábban félnapos kirándulás során ismerkedtünk a nyíregyházi állatkerttel, már akkor felkeltette érdeklődésünket a Dzsungel Hotel világa. A napokban volt szerencsénk két éjszakát ott tölteni egy sarokkádas négyágyasban. A gyerekek tátott szájjal bámulták az aulában látható, megfogható egzotikus állatbőröket, trófeákat.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Vendéglátás