Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2014. szeptember 8.családjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk el itt, mindenkinek csak ajánlani tudom :-). A szálloda egyedi, a berendezés is nagyon tetszik (főleg a nagy teremben, ahol a szobákba lehet feljutni :-) ). Külön jó pont, hogy annak aki ott száll meg, nem kell belépőjegyet venni az állatkertbe, ki-be sétálhat szabadon, ráadásul a hivatalos zárás után is még bent lehet lenni. Nekünk nagyon bejött, biztosan visszamegyünk még :-).
Kiváló 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly annyira bejött az állatkert és ez a szállás is, hogy egyértelmű volt, visszatérünk. 1 év alatt nem sok minden változott, szerencsére! Ugyanabban a szobában voltunk, mivel itt férünk el kényelmesen 5-en. A Fehér tigris lakosztály a földszinten van (a szobák többsége az 1.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - SzobákHotel Dzsungel Nyíregyháza - VendéglátásHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - KörnyékHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - Külső képHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - EgyébHotel Dzsungel Nyíregyháza - Szobák
Átlagos 2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt el barátainkkal. A szállás és az árban fel nem tüntetett, ám de kötelező. reggeli átlagos volt. Ez utőbbi estében mindkét nap ugyanazt kaptuk. A hotel elhelyezkedése viszont nagyon szép. Az állatpark és a tó remek kikapcsolódást nyújtott. A személyzet segítőkész volt. Hiányoltuk, hogy üdítőt, kávét csak automatákból tudtuk beszerezni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az egész családnak,de főleg a gyerekek élvezték,hogy a vadaspark területén alszunk,és az állatok hangjára ébredünk! Kedves személyzet és tisztaság várt minket. Horgászati lehetőség a szomszédos tóban külön jó. Egész napos bejárás a parkba,pici gyerekek ebéd utáni sziesztája után,vissza a parkba. Mindenkinek nagyon ajánlom,és még szeptemberben visszatérünk ide mi is.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. május 29.kollégákkal járt itt
Tiszta, pihenésre kiváló szálloda. Erdei iskolásokkal voltam. A "maradék" 6 kislánnyal itt lettünk elhelyezve, mert a turistaszállón nem volt már hely. A 2 csillagnál többet nyújt. A berendezés kényelmes, nem szocreál. Fel van újítva. Kedves volt a személyzet és segítőkész. Az állatkert hangjai beszűrődtek a szobába. Mintha a dzsungelben lettünk volna. A családommal visszajövök! !