Lugas Hotel Nyíregyháza ★★★★

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Lugas Hotel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2018. április 12.a párjával járt itt
Kellemes wellness hétvégét töltöttünk a Lugas hotelban.A svédasztalos reggeli és vacsora kitünő volt.Talán a szobánk kissebb volt mint amihez szoktunk,de így is kitünően éreztük magunkat.A hotel wellness részlegével is nagyon elégedettek voltunk.Még biztosan ide is visszatérünk,és ajánlani fogjuk az ismerőseinknek.
Kiváló 2018. március 4.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a hotelben. A hotel gyönyörű, igényesen berendezett. Kényelmes volt és nagyon tiszta. Kedves személyzet és nagyon finom ételek voltak. A wellness rész nagyon jó volt. Sajnos a város szélén van ez a szép hotel és csak kocsival lehet eljutni oda ahol látnivaló is van. Igazi pihenős hely.
Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel és nagyszülőkkel töltöttünk el 2 éjszakát itt. Kétszer is módosítanunk kellett az időpontot, mindkétszer készségesen segítettek benne (ingyen - a kuponos oldalról ugyanezt nem mondhatom el :s) A várakozásunkat jócskán meghaladta a szálloda, ugyanis kedvezményes volt az ár és elég külvárosi az elhelyezkedés, így nem voltak magas elvárásaink.
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
A múlt hét végét töltöttük itt a hotelben. Célunk az Állatpark meglátogatása volt, de mivel Budapestről jöttünk, mindenképpen érdemes volt itt is aludni. A személyzet nagyon kedves, udvarias, figyelmes volt. Tisztaság fogadott. A wellness rész nekünk tökéletes volt. A folyamatban lévő diétámat nem igazán tudtam tartani ilyen pazar félpanziós ellátással. . . :-) Csak pozitív élményt szereztünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Mi egy éjszakát töltöttünk a szállodában,de ebbe a két napba annyi programot tudtunk összehozni,hogy elég is volt. A wellness részleggel kezdeném,ami pont megfelelő minden korosztálynak. A késő estig tartó fürdés nagyon jó volt. A vacsora a szálloda éttermében,nagyon finom és bőséges. Kedves személyzet,barátságos emberek. Minden nagyon jó volt,mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Nem okozott csalódást a száláshely. Ami meg volt hirdetve azt kaptuk. Ízlésesen berendezett szoba klímával, kényelmes ágyakkal, megfelelő fürdőszobával. A Személyzet kedves, mosolygós a svédasztalos reggeli választékos. A vacsora változatos , ízletes, finom, hála a "Szakácsnak", itthonról is gratulálunk, merthogy nem találtunk kifogásolni valót sem az étkekben, sem a desszertben.
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Kuponnal mentünk el a hotelbe 2-en a párommal 2 éjszakára, a szállás kiváló volt. A szoba mérete teljesen megfelelő: fürdőszoba, egy kis nappali és egy hálószoba. Tiszta is volt, egy kicsi hibája hogy a klíma nem volt tökéletes, nem hűtött rendesen. Félpanziós ellátásunk volt, svédasztalos reggeli és vacsora.
Kiváló 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Szuper jó szàlloda. Gyerekekkel voltunk apartmanhàzban, nagyon tiszta 4 csillagos hely. Wellnes is jó volt, meleg, tiszta víz volt. Igazi 4 csillag! Mindenkinek ajànlom. A kaja nagyon finom volt. A szemêlyzet kedves, segitökész. Biztosan megyünk még ebbe a szàllodába. A vàros nagyon szép,föleg este! A gyerekek élveztêk a szàllodàt, a vàros.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, tiszta környezet (szoba, fürdő), kellemes, jól működő wellness. Jól éreztük magunkat. Talán a **** túlzás, de amit kaptunk az rendben volt. Ár- érték arány szerintem megfelelő. Csend,nyugalom volt a szállodában és környékén, tudtunk pihenni. Jól éreztük magunkat. Ha Nyíregyházára utazunk, máskor is szívesen felkeressük a Lugas Hotelt.
Kiváló 2014. január 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon tiszta rendezett hotel, kedves kiszolgálással és fenomenálisan finom konyhával, wellness szolgáltatás is megfelelő
szeretnénk máskor is elmenni és itt megszállni, kényelmes szobák, tiszta szép fürdőszobák. A konyhán nagyon jól főznek,a bélszín is nagyon finom volt. Hangulatos az étterem, a bowling pálya pedig remek kikapcsolódást nyújtott