Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Szeptember utolsó hetében töltöttük négy éjszakát ebben a hotelben, nagyon kellemesen! Elégedettek voltunk a szállással, étkezéssel és a személyzet is nagyon udvarias, segítőkész volt! A fürdő ugyan kicsit messze volt, de kaptunk tippet hol lehet ingyen parkolni. Annak ellenére hogy az időjárás nem volt kegyes hozzánk, azért jól éreztük magunkat!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Kellemes meglepetést okozott a hotel. Kedves, barátságos és segítőkész a személyzet. Választékos és finom reggeli és vacsora illetve korrekt áron menü lehetőség ebédre. Tiszta, bár már kevésbé modern szobák és közös használatú helységek. Gyerekkel utazóknak különösen ajánlom ( játszószoba, játszótér és ott tartózkodásunk alatt is sok gyerek ).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A pótágy (gyerekágy) nem retro fotelágyra gondoltunk.
A klíma hiánya.
A szállás apropója,hogy fürdő hely,de nem volt hová teregetni,kérésre kaptunk szárítót.
A kaja nagyon jó volt és bőséges,biztos mindenki talál ízlésének megfelelőt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
szuper volt minden. Ha, keresnék, akkor sem találnék semmit, a vártnál jobb volt. Egy kérés, ha lehetne: a mai világban sajnos sok a cukorbeteg, akár gyermek, akár felnőtt személyében. A cukor pótló tabletták fontossá váltak. Tudom, mindenki vigye magával, de, ha kérhetném a cukorbetegek nevében: jó lenne, ha lenne a cukor mellett. Hálás köszönet!

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Miért fizetős a klíma ? Nincs pohár a szobában se tálca . egy mozgatható szárító a vizes fürdő ruháknak . Nagyon kedves a személyzet . Konyha kiváló . Nagyon jól éreztük magunkat .

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
A hotel a besorolásának megfelelő. A fürdőszoba kissé felújításra szorul. A tisztaság megfelelő volt. A félpanziós ellátás szuper, a kínálat és az ízek is nagyon jók voltak. A személyzet pedig a legmesszebbmenőkig udvarias és figyelmes.Kb 800 méterre van a fürdő, ami pedig minden igényt kielégítő.
Kedves Kis Péterné!

Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk.

Reméljük hamarosan újra találkozunk.

Minden jót!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Kellemes jó 3 napot töltötünk itt, kicsit messze van a fürdőhöz. negetivumként azt találtam, hogy csak egy parna, volt és kérésünkre nem tudtak adni még egyet. A disznótoros vacsorához nem volt kenyér. A disznótoros program nagyon jól szervezett kiváló volt. A szálloda tiszta a személyzet nagyon kedves, mindent amit lehet megadnak a vendégnek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Általában elégedettek voltunk a szálloda által nyújtott szolgáltatással,kedves szemelyzet,finom etelek,kenyelmes szobak,egyetlen dolog amit nehezményeztunk, a vékony falak miatt túlzottan áthallatszik a szomszéd szoba vendégeinek korai-késői hangoskodása(valószinu egy szigetelés sokat segitene) illetve az előtérből a eggyes mulatozó személyek késoi dorbézolása-zajongása(egy felkérő-figyelmezteto felszólitás a cég részérol vélhetőleg megoldhatná az ilyen helyzeteket)
Kedves Vendégünk!

Igyekszünk minden alkalommal a legtöbbet nyújtani vendégeinknek a rendelkezésre álló eszközeinkkel.

Örömünkre szolgál, hogy általánosságban elégedettek voltak a hotellel.

Reméljük legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szoba , tágas , kényelmes. Kivételesen az ágyon is jól lehetett pihenni. Az ételek finomak , bőségesek. A bárban fogyasztani is elérhető áron lehet. Viszont a fürdő kicsit messze van , legalább is gyalog. ( 800 m)
Az egyetlen ami picit hiányzott , hogy nem volt a szállás helyen saját wellnesz részleg , medence.
Kedves Tibor!

Hálásak vagyunk szavaiért, köszönjük!

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Tavaszi pihenés

A szállás kitűnő pihenésre, a szoba tágas, az ágy kényelmes pihenést biztosított. A szálloda konyhája ízletes, változatos. A fürdő kis sétával megközelíthető, a mögötte lévő tó és környéke romantikus.Jó kiinduló pont a környező városok megtekintésére is, pl. Gyula, Békéscsaba. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 14.039 - 38.580,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.16-ig

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX