8229 Paloznak, Fő u. 1.

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. január 1.
A Sáfránkert étterem kiemelkedő, a fine dining irányában kacsingató hely Paloznakon. A beltér és a terasz csodás, vendégmarasztaló, a dizájn csillagos ötös. Aznap már leteszteltünk két helyet s még állt előttünk legalább egy, ezért csak két előételt meg egy desszertet ettünk. Ezek közül az egyik értelemszerűen a különféle májakra épülő kompozíció volt, ami az étlap legkomplexebb fogásának tűnt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A tavalyi nyár nem csak a Balatoni kempingezős nyaralásról szólt csak a családunknak, hanem egy gasztronómiai kirándulásról is. Egy kiadványból választottunk ki helyeket és igyekeztünk minél több étterembe eljutni. Az egyik ilyen „tivornya-túránk” Paloznakra vitt el minket. Mi azok csoportjához tartozunk, akik az étlapon először a jobb oldali sávot futják át szemükkel.

boogi TOP étteremértékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Ha a vendéglő közepes lenne, akkor is érdemes lenne elutazni ide, mert Paloznak varázslatos. De a vendéglő se nem közepes, se nem átlagos. Teszik ezt úgy, hogyelőször alig találtuk meg: a nyolcvanas években épült bolt egyik felét fogllaták el. Belépve viszont nyoma sincs a kocka egyen és igénytelen stílusnak! Kívül belül ízléses, kellemes a légkör.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Régi cél volt az étterem de picit csalódás volt a hely. . . . kiszolgálás az jó levesek kimondottan finomak és kreatívak . . . . sajnos a főételek már nem igazán hozzák a hely színvonalát . . . . minden grillezett ami picit egy síkúvá teszi a főétel fogalmát. . . . . . picit kreatívabb ételt várna az ember és nem több de változatosabb kínálatot . .

sm33 TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 13.
A nagyszerű nyitás, majd az azutáni mélyrepülés és káosz után sikerült visszahozniuk a szintet. Azóta többször is voltunk és biztosan kijelenthető, hogy az ételek minősége nagyjából állandósult egy elég magas szinten. Sajnos az italválaszték még mindig nagyon szegényes, sőt egyre szegényesebb, mivel a Homola Pincészet saját boraiból jó néhány elfogyott, például a habzó rosé.

sm33 TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A minap nagy hirtelenséggel megnyitott étterem a korábbi Akác vendégló helyén Paloznakon. Tetszetős, de kissé zavaros a kialakítás, a raklapépítészet már nagyon elcsépelt. Rendkívül udvarias és kedves a személyzet, jó részük mosolyogni is tud. A Homola Pincészet kiváló borait lehet többek között kortyolgatni, nem ártana, ha a fröccsbe több szénsav kerülne.

Legnépszerűbb csomagok Paloznakon és környékén
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.02.01. - 2021.12.30.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.07.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.16. - 2022.01.05.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.16. - 2022.01.02.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.

Szállodák Paloznak környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Paloznak
Holiday Hotel Csopak Paloznak
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 7 éj)
Napi árak (1 éjtől)

Sáfránkert Vendéglő PaloznakX