Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő

Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő
Cifra Istálló és Kocsimúzeum ParádfürdőCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő
Cifra Istálló és Kocsimúzeum ParádfürdőCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő

Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő bemutatkozása

Az eklektikus stílusú Cifra Istálló, mely 1880-ban Ybl Miklós tervei alapján készült nem csak lovaknak, hanem egy Kocsimúzeumnak is helyet ad. A kiállítás során a látogatók betekintést nyerhetnek a kocsikészítés történetébe a kerék feltalálásától egészen a díszes főúri hintókig.

Boróka Panzió Parádfürdő - Napi árak reggelivel
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő vélemények

Átlagos 2022. augusztus 17.a párjával járt itt
A múzeum honlapján nincs feltüntetve, de 12-13 óra között zárva van! A kiállításon megtekinthetünk szerszámokat a kocsikészítésről, de a folyamatot nem mutatja be. A nagyteremben számos, szépen felújított kocsi, hintó látható, némi történelmi áttekintéssel a falakon képekkel. Az istállóban néhány lófajta látható, simogatni tilos.
2082
Kihagyhatatlan 2017. október 1.barátokkal járt itt
Ma volt szerencsém meglátogatni a múzeumot egy nagyobb társasággal, igazi élmény volt. Már a kapuban a pénztáros lány is egy bűbájos tünemény, bent, a kiállítótérben a kolléganője nem kevésbé kedves, szimpatikus, végtelen türelemmel vezetett végig bennünket az intézményen, minden kocsinál volt valami érdekesség, amit megjegyzett nekünk és amit mi is megjegyezhettünk ezért, színes, mesélős időt ajándékozott nekünk, kint gyönyörű őszi napfény fokozta az élményt, a lovakhoz is elvezetett a hölgy a karámba, az épület rendkívül impozáns. . . mi kell még egy jó múzeumlátogatáshoz?
Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Külső képCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Külső képCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - EgyébCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - EgyébCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - EgyébCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - EgyébCifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő - Cifra Istálló és Kocsimúzeum Parádfürdő -
Kihagyhatatlan 2016. április 18.a párjával járt itt
A hajdani nagyon színvonalas istállóból került átalakításra a kocsimúzeum. A kocsikról, hintókról részletes leírást kapunk és gondolatban visszamehetünk a régi időkre. Az angol, illetve a német nyelvű megnevezések, illetve leírások hagynak némi javítani valót. Ezeket bizony megmosolyogják a külföldi vendégek. Feltétlenül ajánlom a múzeum meglátogatását.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 99 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.