Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A személyzet tényleg nagyon készséges, segítőkész volt. Mi 3 szobát béreltünk, 6 gyerekkel voltunk. Kiválóan megoldották a gyerekek elhelyezését, az elveszett tárgyak, mint pl. fürdősapka is előkerült, köszönjük. A szoba tisztasága kívánnivalót hagy maga után. A fal, a padlószőnyeg piszkos, a szekrényteteje poros. A fürdőszoba tisztasága, berendezése kifogástalan.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A szálloda tiszta, jól felszerelt szobákat bocsátott rendelkezésünkre. A szolgáltatás színvonalát némileg rontotta 21-én a víz túlklórozottsága,
ami másnapra lényegesen csökkent. Külön köszönet, hogy az étteremben a személyzet 12 személyre összetolta és
lefoglalta részünkre az asztalt. Máskor későbbi időpontot választanánk, hogy a környékkel kellemesebb időben ismerkedhessünk meg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Hol is kezdjem? Minden tetszett, kivéve az időjárást(sajna a február már csak ilyen). Eligazítás a recepción értelmesen és röviden, simán megtaláltunk mindent elsőre. A szoba minimál design , elsőre beleszerettünk. A wellnes tökéletes, minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A nyugdíjas csomagban az 1007 szobát kaptuk az Erzsébet szárnyban ami
borzasztó lehangoló volt /legalább fessék vidám színűre a szobát/. A recepción kértem egy szoba cserét, amit készséggel teljesítettek. Zsuzsanna szárny 2105 szoba ami már kielégítette az igényünket,jó ízléssel,szép bútorokkal és jó matraccal volt felszerelve így a rossz ködös idő ellenére is jó hangulatban telt el a három nap.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Nagyon elégedettek voltunk az elhelyezéssel, galériás családi szobát kaptunk, a gyerek legnagyobb örömére. Az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
A férjem meglepetés születésnapját szerveztem a hotelbe családi körbe. Már foglaláskor nagyon kedvesek voltak minden részlet egyeztetésében nagyon segítőkészek voltak. Egymás melletti erkélyes szobákat kaptunk a Zsuzsanna szárnyban, így nem kellett senkinek több emelet között járkálnia, tényleg egy kupacban tölthettük a hétvégét.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A szállás a 23-as főút mellett közvetlenül található,így bíztunk benne , hogy a szobánk nem arra esik, hiszen nagy teherautó forgalom van ezen az úton. Szerencsére nem ott kaptunk szobát. . . A szállás kényelmes és tiszta volt,a fürdőszoba tisztasága hagyott egy kis kivetnivalót. A szép újszerű csempén több helyen fekete penész volt látható.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
A személyzet kiválló ,figyelmes és segítőkész az ételek finomak és változatossak. A wellnesz részlegen az élmény medence ritkán masszíroz, úgyhogy inkább csak medence:( . A szoba tiszta és rendezett az alulértékelés csak az ágyra vonatkozik,ugyanis kerekei vannak ,nem értettem miért. A bowlingpálya és abiliárdasztal is jó minőségü .

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Erzsébet szárnyában volt a szobánk, aminek a berendezése egyszerű, minimális. A falak és a mennyezet hupikék színe egy borzalom! Úgy éreztem, hogy összenyomnak a falak. A fal sok helyen koszos volt, a festék pergett, ráférne egy kis felújítás. A minibárban összesen egy szénsavas és egy mentes víz volt. A TV lehetetlenül parányi, az ágy viszont nagyon kényelmes.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször is jártunk Parádon, és már akkor elhatároztuk, hogy egyszer az Erzsébet parkhotelben is megszállunk. Karácsonyi meglepetésként vásároltam a férjemnek. Az ágyak alvásra kényelmesek, de összebújni már nem lehet benne, mert belecsúszni a két ágy közötti résbe, aztán meg szét is gurulnak az ágyak. Az internet a Zsuzsanna szárnyban minősíthetetlenül rossz!

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 5.886,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel
2017.10.01. - 2018.04.30.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hotel Unicornis
2-3 éjszaka 13.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti reggelivel és ünnepi vacsorával, élőzenés vacsoraesttel, fürdőbelépővel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minibár használattal, kedvezménnyel, fürdő belépővel, ingyenes transzferrel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, relax park használatával, masszázskuponnal, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.03.29.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Téli wellness (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX