Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Ez év tavaszán úgy gondoltuk mi hetvenes házaspár-innen az ország keleti csücskéből -felmegyünk a hegyekbe. Kinéztük az Erzsébet Park Hotelt. Nem is csalódtunk a látnivalókban,a környezetben. Belépve a szobába,rögtön a kilátást akartam megnézni-de feldeszkázott állványba,s zöld hálóba ütköztünk-illetve ütköztünk volna-de az ablak zárva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Jól éreztük magunkat,reméljük még máskor is eltudunk jönni.ez az a hely amit másoknak is szívesen fogunk ajánlani. Köszönettel. Vida Anna es Miksi Attila

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, ideális környezet túrákhoz, sétákhoz, pihenéshez. Az étteremben véleményem szerint más hasonló kategóriájú szállodákhoz képest kisebb a kínálat, viszont nagyon finomak az ételek, egyikben sem csalódtunk. A wellness részleg elég kicsi, de nyáron ezt a kinti medence kárpótolja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben, egy remek csomag keretében amely lehetőséget nyújtott korai érkezésre, és késői távozásra. Ebből adódóan két teljes napot töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben így belefért a wellness, a kerékpározás, a túrázás, az asztalitenisz és egy romantikus esti séta is. A wellness szolgáltatások kitűnőek, a szálloda parkja egyszerűen fantasztikus.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt. A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt. A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek.

Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék. A fürdőben a fényterápiás aromakabint,a sókabint és a pezsgőfürdőt élveztük leginkább.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, mozi délutánnal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2017.12.21.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.09.24.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éjszaka ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, sport- és animációs programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.09.30.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX