Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Összességében nagyon tetszett az Önök által felajánlott és biztosított Wellness hétvége mindkettőnk számára a feleségemmel. Ezek tudatában bizalommal fogom ajánlani a rokonságomban és a baráti körömben is ezt a remek lehetőséget !!!

Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal látogattunk el a szállodába. Nagyon barátságos, vendégközpontú szálloda. Nagy területen, szép környezetben helyezkedik el. Aktív és passzív kikapcsolódásra is tökéletesen megfelel. Az igénybe vehető szolgáltatások ár-érték aránya teljesen megfelelő. Igazán jól éreztük magunkat, jókat ettünk, ajánlani tudom fiatal, idős pároknak és családoknak is.

Értékelt: 2016. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első alkalommal kerestük fel ezt a hotelt, mert eddig igen jó véleményünk volt róla. Most is elég kellemes három napot töltöttünk ott lányomékkal, unokáimmal és egy baráti társasággal 5 szobát foglaltunk el. Az idő nagyon kellemes volt, nem volt kint sem hideg. Igaz a Kékestetőn még hó volt, odautazáskor kihasználtuk a közelségét.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
10.házassági évfordulonkat töltöttük itt a feleségemmel.Gyönyörű környezet,tiszta kényelmes szoba.Udvarias segítőkész személyzettel találkoztunk.A szombat esti vacsora nem igazán izlett és az üdvözlő ital választéka és minősége nem volt megfelelő.Ezt a két dolgot leszámitva nagyon jól éreztük magunkat és tervezzük,hogy újra elmegyünk ide,

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Meglepetés kikapcsolódást szerveztem a férjemnek a 20. Házassági Évfordulónk alkalmából. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan volt a szállás, az étkezés, a személyzet, MINDEN. Hálásan köszönjük a felejthetetlen 3 napot!

Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon pozitív élményekkel távoztunk, a wellness részek nagyon jók, az ételek nagyon finomak és a választék is nagy, a személyzet is nagyon kedves és készséges volt, ami negatívum, hogy a franciaágyas elrendezésű standard kétágyas szobában amiben megszálltunk, az ágyak nagyon kényelmesek voltak, de folyamatosan szétcsúsztak, és bár a vacsora 21:00-ig tart, 20:20-kor a pincérek már elkezdték leszedni az asztalokat körülöttünk, és ez a csörömpölés azért elég zavaró volt.

Írisz TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda környéke nagyon kellemes, a levegő tiszta. A hotel felújítása folyamatban van. Az Erzsébet-szárny a régebbi, szerintem az is megfelelő. A Zsuzsanna-szárny korszerűbb szobái kényelmesebbek. Mi a régi részben voltunk, egyetlen kifogásom a szoba hőmérséklete volt. A 1125 szoba elhelyezkedésénél fogva hamar kihűlt és a fűtés központilag volt szabályozva, így igény szerint nem lehetett "ráfűteni".

Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép tiszta volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek változatosak és finomak voltak!Biztos hogy vissza fogunk még menni!!!A parkolás nagyon könnyű és gyors volt!!!

Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete kedves volt, az ellátás tökéletes volt. A büfévacsorák és büféreggelik kínálata és minősége is kielégítő volt! A szobában minden volt, amire szükség lehet, tökéletes kikapcsolódási helyszín, nyugodt környezetben.

Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeimmel kikapcsolódni pihenni szerettünk volna a zajos várostól messze. Ami nagyon is sikerült az Erzsébet Park Hotelnek köszönhetően. Gyönyörű környezet és tiszta levegő tárult elénk. A szálloda szolgáltatásai tökéletesen megfeleltek mindennek és nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk mindent a személyzetnek.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hotel Unicornis
5 nap/4 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.14.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Hotel Anna
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.10.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szauna világ és fitnesz terem használattal, masszázzsal, süteménykuponnal, játszótér és gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2017.09.30.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal
2017.04.20. - 2017.09.01.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, egri termálfürdő belépővel, golfpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.09.30.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hegyikerékpárok használatával, dzsiptúrával, kalandpark használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX