Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2017. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot, 4 éjszakát töltöttünk a fiammal a szállodában, tiszta, kényelmes szobában. Az időjárás nem kényeztetett el minket, hűvös, borongós napok voltak, de a szálloda fűtött, annak ellenére, hogy május közepe volt, igazodtak a hőmérséklethez. Jó választás volt, hogy parkra néző szobát kértünk, békés, csendes volt a pihenésünk.

Értékelt: 2017. május 9.
A hotel szép helyen van, és az épület is szép. Sajnos azonban a felszerelések/berendezés kissé elüregedett, és a szolgáltatások színvonala is hagy némi kívánnivalót maga után. A wellness részleghez ugyan biztosítanak törülközőt és fürdőköpenyt, ám a szobában lévő törülközőszárító olyan gyenge teljesítményű, hogy a vizes törülközők nem száradtak meg.

Értékelt: 2017. május 6.
Az Erzsébet-szárnyban lévő wellnes részleg egyszerre segíti a felnőttek kikapcsolodását (szaunák, uszoda), és a gyerekek felüdülését a vízben (kismedence), van játszósarok közvetlen a wellnes részleg mellett. Az étkezések szinte már családias környezetben zajlanak. A környezet pedig nyugodt és csendes, ami méginkább hozzájárult a pihenéshez.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a személyzet udvarias, segítőkész. A vendégek szórakoztatására irányuló törekvés (könyvek, játékok, sporteszközök kölcsönzési lehetőségére gondolok) példamutató. Jól éreztük magunkat.
Tisztelettel Rukk Ferenc

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 27.
Nagyon jó környezetben van a hotel, saját patak parttal. Az ételek finomak. Előny, hogy van játszósarok a gyerekeknek. Szeretnénk még visszajönni ide. Negatívum csak egy volt: A 25 perces masszázs rövidebbre sikerült (kb. 20 perc), de egyébként szakszerű volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Az etelek izei elmaradnak a korabbi evekben tapasztaltaktol. Főleg a reggelinel volt ėrzekelhető. A tisztasag is kivannivalokat hagy maga utan. A csomagban szereplő meglepetes szobai bekėszitės elmaradt.

Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel remek, a természet kedvelői számára ideális környezetben helyezkedik el. Az igénybe vehető szolgáltatások megfelelő pihenésre és kikapcsolódásra nyújtanak lehetőséget.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13.
Három napot töltöttünk a feleségemmel az Erzsébet Hotelben. A wellness nagyon jó volt és folyamatosan működött. A szobánk kényelmes volt. A személyzet udvarias. A kaja szuper. Rengeteg választék volt és folyamatosan pótolták. Ebbe a rövid időbe még két kirándulást is beleszorítottunk a nagyon szép környéken.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
Nem először voltunk vendégek az Erzsébet Park Hotelben. De nem is utoljára. Természetközeli környezetben,remek kiránduló hely. Ideális bringásoknak. A szállodákhoz képest,jól felszerelt konditeremmel rendelkezik. Ha valakinek nem csak a henyélés a fontos,akkor értékelni fogja a bowling pályákat s az egyéb kikapcsolódási lehetőségeket.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Mindennel elégedettek voltunk, a személyzet szolgálatkész, kedves és nem tolakodó volt. Az étel választékos és házias. Mindenütt nagy tisztaságot láttunk. Várakozáson felül meg voltunk elégedve. Nagyon köszönjük!

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 16.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2018.12.20.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minibár használattal, kedvezménnyel, fürdő belépővel, ingyenes transzferrel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, segway kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2018.01.01. - 2018.03.01.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Téli wellness (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)

ParádfürdőX