Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Nagyon kellemesen töltöttük el az ott lévő időt,nagyon kényelmes szobák álltak rendelkezésünkre,a személyzet is nagyon udvarias segítőkész volt!Ajánlani tudom mindenkinek.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Kellemes napokat töltöttünk kisgyerekekkel az Erzsébet Park Hotel szállodában. A félpanziós ellátás választéka kielégítő volt. A fogyóban lévő ételeket hamar töltötték még az étkezési idő végéhez közeledve is. A wellness részlegek időszakosan zsúfoltak voltak, főleg úgy, hogy az egyiket mindennap 10-15 óra között bezárták.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Összességében tetszett a szálloda! Nagyon tetszett a wellness részleg, és a kültéri medence is! Hangulatos volt a park, és örültünk a szervezett programoknak! Amin meglepődtem kicsit: igaz, utcafronti szobát kértünk, de azzal nem voltam tisztában, hogy az ablak előtt két méterre megy az út. - Úgyhogy a hajnalok már elég zajosak voltak!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A hely gyönyörű, jó a levegő. A vacsora pazar, de a reggeli is jó volt. Kisgyerekkel is tartalmas kikapcsolódást biztosít. Ajánlani tudom másoknak is. A közelben bőven akad kirándulási lehetőség is.Gyöngyös, Eger, Kékestető közel vannak. A kisfiam még maradni akart! Neki a legjobban a mexikói vacsora ízlett. A fürdési lehetőség is bőséges.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A szállodába érkezve már megtapasztaltuk, hogy kedves a személyzet, ami így volt végig. A kilátás pazar volt. A medence és wellness részleg szintén nagyon jó pihenést biztosított. Az étkezés szintén kiváló volt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
A hely gyönyörű. De ez nem a szálloda érdeme. Jó levegő is lehetne, ha a dohányzóhelyet nem a szobánk alatt jelölték volna ki. Elképesztő, hogy az ember elmegy a Mátrába jó levegőt szívni és nem tudja kinyitni az ablakot, mert bagószag árad. Az ételek rettenetesek voltak. Vagy nyers volt, vagy odaégetve. Ma reggel a tej is romlott volt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Már másodszor tértünk vissza a szállodába. Kellemes környezetben helyezkedik el a szálloda. Jó wellness részleg, változatos, finom tematikus vacsorák, reggelinél hiányzott a vaj, és a változatosság (naponta ne csak sima tojásrántotta legyen, hanem lehetne néha hagymás, kolbászos, szalonnás is). Még valószínű visszatérünk.

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Nagyon tetszett ez a színvonalas szálloda. Gyönyörű helyen fekszik, a Mátra tetején, a friss levegő garantált. Az igaz, hogy a helység átmenő, főútvonalán fekszik, de mivel kiesik a nagy átmenő forgalomból- naponta két busz, meg óránként 3 autó-, ezért ez igazán nem zavaró. A szálloda régi építésű, de fel lett újítva, igen minőségi bútorokkal, belső építészettel.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
A szalloda fantasztikus kornyezetben talalhato, mely remek lehetoseget biztosit a turazas szerelmeseinek, ugyanakkor a pihenni, relaxalni vagyok sem fognak csalodni!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Nagyon jó fekvése van a szállodának, a park a kis patakkal roppant bájos,a környék varázslatos. Kár, hogy nincs hévíz-termálvíz a közelben, a "fürdő" elnevezés megtévesztett a helységnévben. De nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk!

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 19.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.30.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.04. - 2018.05.31.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ötórai teával, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.01.02. - 2018.02.28.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási és játéklehetőségekkel, kilátó látogatással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.01.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Téli wellness (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX