Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Katkamanó TOP egyébhely értékelő
Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
A férjem meglepetés születésnapját szerveztem a hotelbe családi körbe. Már foglaláskor nagyon kedvesek voltak minden részlet egyeztetésében nagyon segítőkészek voltak. Egymás melletti erkélyes szobákat kaptunk a Zsuzsanna szárnyban, így nem kellett senkinek több emelet között járkálnia, tényleg egy kupacban tölthettük a hétvégét.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A szállás a 23-as főút mellett közvetlenül található,így bíztunk benne , hogy a szobánk nem arra esik, hiszen nagy teherautó forgalom van ezen az úton. Szerencsére nem ott kaptunk szobát. . . A szállás kényelmes és tiszta volt,a fürdőszoba tisztasága hagyott egy kis kivetnivalót. A szép újszerű csempén több helyen fekete penész volt látható.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
A személyzet kiválló ,figyelmes és segítőkész az ételek finomak és változatossak. A wellnesz részlegen az élmény medence ritkán masszíroz, úgyhogy inkább csak medence:( . A szoba tiszta és rendezett az alulértékelés csak az ágyra vonatkozik,ugyanis kerekei vannak ,nem értettem miért. A bowlingpálya és abiliárdasztal is jó minőségü .

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Erzsébet szárnyában volt a szobánk, aminek a berendezése egyszerű, minimális. A falak és a mennyezet hupikék színe egy borzalom! Úgy éreztem, hogy összenyomnak a falak. A fal sok helyen koszos volt, a festék pergett, ráférne egy kis felújítás. A minibárban összesen egy szénsavas és egy mentes víz volt. A TV lehetetlenül parányi, az ágy viszont nagyon kényelmes.

Knekató TOP szállásértékelő
Értékelt: 2017. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször is jártunk Parádon, és már akkor elhatároztuk, hogy egyszer az Erzsébet parkhotelben is megszállunk. Karácsonyi meglepetésként vásároltam a férjemnek. Az ágyak alvásra kényelmesek, de összebújni már nem lehet benne, mert belecsúszni a két ágy közötti résbe, aztán meg szét is gurulnak az ágyak. Az internet a Zsuzsanna szárnyban minősíthetetlenül rossz!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
A kiszolgálás, a személyzet nagyon rendben volt! Kisgyerekkel voltunk, vele is figyelmesek voltak! Viszont a gyereksarok elég egyszerű! Bár jelen esetben a hó és a szánkózás elterelte erről a hiányosságról a figyelmet. És a fürdőnél is hiányzik egy kis rész a gyerekeknek. Alapjába véve viszont meg voltunk elégedve a szállóda nyújtotta szolgáltatással.

Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal érkeztünk a szállodába 2 éves évfordulónk ünneplésére, szép hely, kényelmes szoba fogadott. A vacsora és a reggeli változatos és nagyon finom volt! A wellness részleg felszerelt, és tökéletesen alkalmas a stressz levezetésére és a pihenésre. Összességében teljesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, máskor is visszatérünk :)

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt, a személyzet nagyon segítőkész, a félpanzió bőséges és nagyon finom. A wellness és a bowling nagyon jó kikapcsolódást nyújtanak. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha tehetjük, visszamegyünk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő. A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt. Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat nagyon szimpatikus volt a számunkra.

Értékelt: 2017. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2017.12.21.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 4.795,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hegyikerékpárok használatával, dzsiptúrával, kalandpark használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.09.24.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, mozi délutánnal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, relax park használattal, Szilvásvárad Kártyával, szállodai programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.08.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX