Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
A programok kifejezetten jók voltak és a pihenést segítették. A masszázs és a wellness kiváló.
A vacsora színvonalas, a reggeli lehetne egy kicsit változatosabb.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, szobái nagysága nagyon jó,a padlószőnyegre viszont ráférne egy jó kis takarítás. A fürdőszobában a kádból a legnagyobb elővigyázatosság mellett is kifolyik a víz,túl közel lett a falhoz építve. A fürdőszobai elszívó ventilátor nagyon hangos,ám a funkcióját jól betölti. A reggeli nagyon jó,a vacsora fergeteges.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
Kiváló adottságokkal rendelkező szálloda. A nyugalom adott, főleg ha nem a parkolóra néző szobába kap az ember elhelyezést, de miután sikerült új szobát kapnunk a recepciós hölgy kedvességének köszönhetően, a pihenésünk kiválóan sikerült. A parkra, medencére néző szobák nyugalmasak, csak a patak illetve a medence csobogását hallani, és a rigók énekét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
A szálloda nagyon kellemes környezet, jól felszerelt szobákkal. A személyzet nem túl lelkes, de segítőkész. A szolgáltatások megfelelőek. Az éppen akkor hangoskodó csapatépítőktől eltekintve. Nem szokásom, de most jelzem, amit ott is elmondtam, sajnos hajnali fél 3-kor is hangoskodtak. Ez az egy rossz emlékem van, de azért szívesen ajánlom másoknak is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
A huszonötödik házassági évfordulónk alkalmából utaztunk a szállodába. azért esett a választás erre a helyre, mert a mátrában a feleségem még soha, én pedig 30 éve jártam utoljára. A szálloda kínálata ár-érték szempontjából nagyon jó, ez szólt még a helyszín választás mellett. A Zsuzsanna-szárnyban kértük a szobát, ami nagyon szép volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek finomak voltak, a szoba tiszta, kényelmes, csak a kis képernyős tévét 1,5-2 méterről lehet nézni. Az idősebb vendégek nem látják még szemüveggel sem. Ajánlom a szállodát azoknak akik pihenni, kikapcsolódni szeretnének.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Számunkra fontos volt, hogy busszal jól megközelíthető helyen volt a szálloda. A szoba tágas volt, főleg, hogy csak családi szobát tudtak biztosítani, ami azért kicsit drága volt igy. Az étteremben bőséges volt az ellátás, udvariasak voltak a személyzet tagjai. Talán a egyik-másik recepciós lehetett volna kedvesebb, nem tájékoztattak min-
denről részletesen, úgy kellett rákérdezni a lehetőségeinkre.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Kiváló fekvésü helyen van a hotel.Gyönyörü a környezet, hatalmasakat sétáltunk!! Nagyon jó a levegö!!! Könnyen megközelithetö Kékes és Eger!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, remek a konyha a személyzet és az ellátás. Nagy kár hogy a kinti medence még hideg volt. Az uszoda kiírt 26 foka sem érte el a kiírást. A környék nagyon szép, sok látni való van. Már másodszor vagyunk itt de valószínű még visszafogunk térni. Hiányoltam hogy az erzsébet szárnyba nincs széf, korábban a zsuzsanna szárnyba voltunk és ott volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Megérkezéskor kedves udvarias személyzet várt. Ezt az ott tartózkodásom alatt végig tapasztaltam. A szoba és a fürdőszoba tisztasága nagyon jó . A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, csendes, nyugodt környezet. Bár az egyik nap egész nap füvet vágtak motoros fűkaszával az kicsit zavaró volt. De valamikor azt is le kell vágni. A wellness szolgáltatás jó és tiszta.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, segway kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2018.01.01. - 2018.03.01.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 19.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.03. - 2018.02.28.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.06.30.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 5.886,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel
2017.10.01. - 2018.04.30.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Téli wellness (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX