Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel én cukrász vagyok segithettem volna a séf úrnak szerintem egy négycsillagos szállodába ezt nem lehet meg engedni ágyon kerék volt amit nem tudtunk lefékezni ha párom hozzám bujt volt hogy elgurult szilveszterkor meg mászkálni kellet hogy táncoljunk nem nyujtotta azt a családias szorakozást

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Már másodszor voltunk. Mindent tud,amit egy három csillagosnak tudni kell. Kedves,barátságos fogadtatás. Szép szoba,szép fürdőszoba(Zsuzsanna szárny! ). Meglepetés bekészítés a szobában. Bőséges,nagy választékú reggeli,vacsora. Kényelmes parkolás,gyönyörű kilátás,jó levegő,előre köszönő alkalmazottak,finom ételek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A 3 napos ott tartózkodásunk szép karácsonyi élményt jelentett számunkra. Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában, de harmadszor is szívesen elmennénk Parádra. Kisebb kellemetlenséget okozott, hogy a mi szobaszámunkra történt egy kilencezer forintos fogyasztás terhelése, azonban rendkívül udvariasan elnézést kértek, s 2 nap után visszautalásra került az összeg.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda jól megközelíthető helyen van. Kellemes környezet, gyönyörű panoráma. A környékben sok a kirándulási lehetőség. A szobák kényelmesek, tiszták (Zsuzsanna szárny). A személyzet kedves, segítőkész, de túlterhelt, a szálloda méretéhez képest kevés a személyzet. A reggeli-vacsora választéka elegendő volt. A wellness részleg elég kicsi.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
2 éve talàltunk rà,màr 4szer voltun és eddig mindennel meg voltunk elégedve,de sajnos amikor utoljàra voltunk csalodnunk kellett
Foglalàskor jelezték hogy mivel 4szer megyünk 5%kedvezményt kapunk. Tàvozàskor kérdeztem a recepcios hölgyet hogy megkaptuk e a kedvezményt. Ö közölte nem mivel szerinte csak most voltunk harmadszor kérjük legközelebb.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Három szobában voltunk, figyelmesen egymás melletti szobákat kaptunk, a nagyobb gyerekekkel tágas nagy szobát. Az étkezésnél lehetőség volt összetolt asztalt kérni. A wellnes részleg tiszta kellemes, nyitva tartási idő: a reggeli 7. 00 órai nyitás jó volt, este 22. 00 óráig a nyitva tartás mind két szárnyban jó lenne,- főleg tanítási szünetben - akkor az esti zsúfoltság a Zsuzsanna wellnesben elkerülhető lenne.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Már jártunk itt korábban, de akkor még nem volt kész a Zsuzsanna szárny, azóta jóval több és kellemesebb kikapcsolódások találhatók a hotelben. Mi jól éreztük magunkat, meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel. Egyedül az ágyak rugózása nagyon gyenge, nem lehet jól pihenni rajta. Egyébként "kedves, mosolygós, mindent a vendégért minősítést adtuk a hotelnek".

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A kilátás szuper volt. A wellness részleg is teljesen jó volt, nem hiányzott semmi. A koktélokkal és azok választási lehetőségeivel, viszont nem voltunk megelégedve, valamint az étkezéssel kapcsolatban is bőségesebb választékra számítottunk. Ezeket leszámítva meg voltunk elégedve.
Nyáron még jobb lehet. :)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Szeptemberben csodálatos időben töltöttünk el 6 napot a szállodában. Nagyon csodálatos helyen fekszik, nagyokat sétáltunk a Mátrában. A személyzet kedves, figyelmes. Nagyon finom és bőséges volt az ellátás, az ár- érték arány megfelelő. Igazán kellemesem éreztük Magunkat. Sajnos december 27-31-ig már nem volt szabad szoba, így csak jövőre tudunk visszatérni!

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.09.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éjszaka: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Siesta Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal
2017.01.10. - 2017.12.23.
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX